загрузка...
загрузка...
На головну

особисті займенники

1. VI.1.3) Особисті та майнові відносини подружжя.
  2. безособові дієслова
  3. Безготівкові форми розрахунків
  4. Глава 59. Особисті та майнові відносини між батьками і дітьми
  5. Глава 60. ОСОБИСТІ ТА МАЙНОВІ ВІДНОСИНИ, ПОВ'ЯЗАНІ З дітей, решти БЕЗ ПІКЛУВАННЯ БАТЬКІВ
  6. Глава II. Особисті права громадян
  7. Гоніння на особисті подвір'я

Особисті займенники змінюються за відмінками: якщо вони вживаються в реченні в ролі підмета, то вони стоять у називному відмінку; якщо вони використовуються як доповнення, то вони стоять в об'єктному відмінку.

Називний відмінок
 Єдін. число
I  - я
 he  - він
 she  - вона
 it  - Воно, він, вона
 Множ. число
 we  - ми
 you  - ви ти
 they  - вони

займенник Iзавжди пишеться з великої (великий) букви незалежно від місця, займаного їм у реченні. Якщо воно знаходиться в одному реченні з іншими особистими займенниками (або іменниками), то ставиться після них:

- My sister and I are students. - Моя сестра і я студенти.

В англійській мові немає відмінності між ввічливою формою звернення ви і більш фамільярно - ти, Подібно до російської мови. займенник you має одну форму для єдиного і множини, а присудок після нього завжди ставиться в множині:

- Boys, where are you? - Хлопчики, де ви?

- Mary, where are you? - Марія, де ти?

займенник he замінює іменник, що позначає осіб чоловічої статі. займенник she замінює іменник, що позначає осіб жіночої статі. Говорячи про тварин, займенники he або she вживають лише тоді, коли хочуть підкреслити їхню стать, а також в різних казках, байках, або в описах звичок і характеру своїх домашніх улюбленців, виділяючи їх, таким чином, із загальної маси.

займенник it замінює іменник, що позначає неживий предмет, абстрактне поняття, тварина або рослина, а також замінює іменник baby, child - дитина, Якщо не акцентують уваги на стать дитини. На російську мову перекладається словами він вона воно в залежності від роду відповідного іменника в російській мові.

- This is a dog. It's a nice dog. - This is a note. It's long.

займенник they замінює як одухотворені, так і неживі іменники у множині:

-Where Are the books? - They are on the shelf. - Де книги? - Вони на полиці.

УРОК XVII. | II. Прочитайте діалоги. | IV. Переведіть на англійську мову. | Спонукальні пропозиції. | Рід і число іменників. | Поняття про визначення. | Пропозиція. Загальні відомості. | Поняття про артиклі. | Визначений артикль. | Вказівні займенники this, that (these, those). |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати