загрузка...
загрузка...
На головну

IX. Переведіть такі пропозицію на англійську мову, вживаючи активну лексику уроку

1. B) Вставте пропущене слово в пропозицію
  2. Ex.11. Переведіть наступний діалог на англійську мову.
  3. I. Аномалії, що виникають в результаті недостатності формування частин кінцівок. У цю групу входять такі пороки розвитку кінцівок.
  4. I. Знайдіть в текстах слова, які вживаються у такому значенні (1-10).
  5. III. Переведіть на англійську мову.
  6. IV. Переведіть на англійську мову.
  7. IV. Підберіть до початку пропозиції з колонки А закінчення пропозиції в колонці В. Отримані пропозиції переведіть.

1. Ця дівчина - моя сестра. Її звуть Мері. Вона інженер. 2. Ваш син інженер чи робітник? - Він працівник. 3. Хто ваша подруга? - Катя моя подруга.- Хто вона (за професією)? - Вона викладачка. 4. Де ваш викладач? - Він тут. 5. Моя сестра зараз в Москві. Mоя подруга теж там. 6. Петро і Анна в Києві? - Так, в Києві. - Їх син також в Києві? - Ні, він зараз тут. 7. Хто цей хлопчик? - Він мій син. 8. Хто ця дівчина? - Вона інженер. 9. Ця людина лікар? - Так.- Як його прізвище? - Його прізвище Петров. 10. Хто ваша дружина? - Вона інженер.11. Хто ця людина? - Він мій друг. 12. Хто він? Він лікар чи інженер? 13. Хто ця дівчина? Вона ваша сестра? 14. Хто ця дівчина? Вона студентка або викладачка? 15. Наша квартира хороша. Вона велика і чиста. 16. Якого кольору ті двері? - Вони білі. 17. Чия ця квартира? - Це їх квартира. 18. Яка це книга? - Це велика книга. 19. Які це зошити? - Це тонкі зошити. 20. Яка це кімната? - Це велика кімната. 21. Де ваші сестри? - Вони вдома.

урок X

Буква: Q, q [kju:] буквосполучення: allalk wrew ighГрамматікаВираженіе відносин родового відмінка з допомогою прийменника of.

ХАРАКТЕРИСТИКА ЗВУКОВ

Поєднання звуків [t] і [k] зі звуком [w]. Для того щоб правильно вимовити поєднання звуків [tw] і [kw], слід вимовляючи звуки [t] і [k], одночасно округлити губи для вимовляння звуку [w]. Після глухого приголосного звук [w] приглушується (має глухе початок).

Звук [?] між голосними. Промовляючи звук [?] між голосними, потрібно особливо ретельно стежити за тим, щоб після звуку [?] не чутний призвук [g].

ПРАВИЛА ЧИТАННЯ

1. Буква Q, q [kju:] завжди зустрічається в літеросполученні qu, Яке перед читається гласною читається як [Kw], Наприклад:

quick [kwik] - швидкий

2. Буквосполучення al перед буквою k читається як звук [O:], Наприклад:

chalk [t?o: k] - крейда

Перед усіма іншими приголосними в ударному складі це буквосполучення читається [O: l], Наприклад:

small [smo: l] - маленький also [ 'o: lsou] - теж, також

3. Буквосполучення ew в більшості слів читається як звукосполучення [Ju:], Наприклад:

new [nju:] - новий

4. Буква w на початку слова перед буквою r не читається, наприклад:

write [rait] - писати

5. Буквосполучення igh читається як звук [ai], наприклад:

light [lait] - світлий

6. Буквосполучення ng перед сонантов l, r, w читається як звукосполучення [?g], Наприклад:

English [ 'i?gli?] - англійський angry [' ??gri] - сердитий

language [ 'l??gwid  ] - мова

V. Переведіть на англійську мову, вживаючи активну лексику уроку. | TEXT FIVE | урок VI | TEXT SIX | урок VII | тренувальні вправи | TEXT SEVEN | тренувальні вправи | TEXT EIGHT | урок IX |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати