Головна

I. Прочитайте вголос і поясніть правила читання наступних слів

  1. F65.8. Інші розлади сексуальної переваги
  2. F65.9. Розлад сексуальної переваги, неуточнені
  3. I тип читання голосних букв в ударному складі (алфавітний читання).
  4. I. Прочитайте і вивчіть нові терміни і термінологічні сполучення
  5. I. Прочитайте і вивчіть нові терміни і термінологічні сполучення
  6. I. Прочитайте і вивчіть нові терміни і термінологічні сполучення

Cap, can, ice, came, nice, cat, neck, mice, fact, space, peck, pace, kin, keen, pact, face, gate, gem, gas, age, gym, page, egg, gin, game, beg, gag, jam, Jim, Jack, Jane, sky, shame, dish, she, ship, shape, shave, fish, shine, chest, chin, match, catch, fetch, chick, chill.

II. Визначте, який артикль слід було б поставити перед виділеними іменниками при перекладі на англійську мову.

1. Це хата. будинок великий. 2. Це хата. Це великий сірий десятиповерховий хата. 3. Мій брат- інженер. Він працює на великому заводі. 4. Вчора я був я кіно. фільм мені, на жаль, не сподобався. Я знаходжу, що це дуже нецікавий фільм і не раджу вам його дивитися. 5. Що це за будинок? - Це театр. 6. театр був так красиво освітлений, що ми мимоволі замилувалися. 7. На нашій вулиці знаходиться дуже цікавий музей. 8. Myзей відкритий з 10 години ранку до 8 години вечора.

III. Заповніть пропуски артикля і поясніть їх вживання.

1. This is ___ cap. ___ Cap's black. 2. This is ___ match. It's ___ thin match. That's ___ thick match. 3. This is ___ fine film. 4. This is ___ pen. ___ Pen's black. 5. Please give me ___ pen, Kate. (2 варіанти) 6. Please take that pencil, Jane. Please give me ___ pencil. It's ___ bad pencil.

IV. Утворіть множина від наступних іменників. Прочитайте іменники у множині вголос.

a match, a page, a patch, a dish, a cage, a mass, a bench.




I тип читання голосних букв в ударному складі (алфавітний читання). | TEXT ONE | урок II | тренувальні вправи | TEXT TWO | урок III | TEXT THREE | урок IV | TEXT FIVE | урок VI |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати