Головна

Аллах дав мені життя, потім Він дасть мені смерть, і до Нього чекає повернення

  1. " Радийту бі-Лляхі Раббан, ва бі-ль-ісламі Дінан ва бі-Мухаммадін набійан "(Задоволений я Аллахом як Господом, Ісламом - як релігією і Мухаммадом - як пророком!) 2
  2. Аллах - дають кошти До ІСНУВАННЯ
  3. В. Г. Перов. Життя, творчість, особливості художнього стилю, основні твори та їх аналіз.
  4. ВЕЛИКИЙ ГАЛЛАХЕР
  5. Порушення потім диференціюється за двома полюсами - стан депресії і душевного підйому.
  6. Всевишній Аллах сказав: «Аллах - Творець кожної справи. Він - Піклувальник кожної справи »(Сура« Натовпи », аят 62).

II
___

ТЕМА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ
___

Питання: через що ти дізнаєшся про свого Господа?

Питання: хто дав тобі життя, а потім дасть тобі смерть?

III
___

ПРИМІТКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
___

 Згадайте учням інші діяння Всевишнього Аллаха! Наприклад, послання дощу, вирощування рослин, відповідь на благання, позбавлення від печалей і тягот;
 Спонукаєте учнів до роздумів над знаменнями Аллаха і Його творіннями;
 Роз'ясніть сенс слова повернення (нушур) до Аллаха. Воно означать воскресіння після смерті для звіту про свої діяння і відплати за них;
 Закладіть віру в воскресіння після смерті в душах учнів.

Мета даного уроку:
1 Нагадати учням про деякі ознаки Аллаха і Його творіннях;
2 Спонукати учнів до роздумів над знаменнями Аллаха і Його творіннями;
3 Роз'яснити учням, що Всевишній Аллах воскресить людей після їх смерті для звіту за їх діяння і відплати.

УРОК ЧЕТВЕРТИЙ

I
___

ТЕМА:
Аллах - ТВОРЕЦЬ

___

Аллах створив мене і всіх людей.

Аллах створив небеса і землю.

Аллах створив ніч і день, сонце і місяць.

II
___

ВПРАВА
___

Заповніть пропуски відповідними словами:
1) ... створив все творіння.

2) ... створив небеса і землю.

3) ... створив сонце і місяць.

III
___

ПРИМІТКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
___

 Роз'ясніть учням, що велич створеного вказує на велич їх Творця, тому один лише Аллах заслуговує поклоніння;
 Постарайтеся зробити так, щоб учні задумалися про велич творінь Аллаха, наприклад, неба, землі і дерев;
 Разом з учнями приведіть інші приклади творінь Всевишнього Аллаха;
 Спонукаєте учнів до роздумів над творіннями Аллаха, щоб вони відчули велич Всевишнього Аллаха, що створив їх.

Мета даного уроку:
1 Спонукати учнів до роздумів над творіннями Всевишнього Аллаха, щоб вселити їм почуття Його величі;
2 Роз'яснити учням милість Всевишнього Аллаха до людей, адже Він створив їх з нічого.




книга 1 | Питання: яка у тебе релігія? Відповідь: моя релігія - Іслам! | Дивно - як можна надавати Богу непокору, І як сміє заперечувати невірний, що існує Він, Один, Коли у кожної речі знамення, Вказівний, що Він - Єдиний! | Питання: хто дав нам їжу і питво? | Аллах - дають кошти До ІСНУВАННЯ | УРОК СЬОМИЙ | Таким чином, я мусульманин і не приймаю іншої релігії, крім Ісламу! | УРОК ДЕВ'ЯТИЙ | Що слід говорити, коли згадується ім'я посланника Аллаха?... |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати