Головна

Вправа 466

  1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову, вживаючи складне підмет.

1. Кажуть, що ця будівля була побудована в XVII столітті. 2. Припускають, що засідання закінчиться о десятій годині. 3. Ніяк не очікували, що


холодна погода настане так рано. 4. Виявилося, що ми вже колись зустрічалися. 5. Ви, здається, втомилися. 6. Умови роботи виявилися важчими, ніж передбачалося. 7. Ви випадково не знаєте цю людину? 8. Книга, яку ви мені дали, виявилася нудною. 9. Нові автобуси виявилися дуже зручними. 10. З трьох сестер Брон-ті Шарлотта вважається найбільш талановитої.

11. Як відомо, англійська письменниця Вой-нич жила протягом декількох років в Петербурзі і вивчала російську літературу. Вважають, що російська література вплинула на її творчість.

12. Ваш приятель, здається, дуже цікавиться давньою історією. 13. Відомо, що римляни побудували на Британських островах хороші дороги. 14. Вважають, що поема "Беовульф" була написана в VIIIстолітті. 15. Вальтер Скотт вважається творцем историче-ського роману. 16. Повідомляють, що експедиція досягла місця призначення. 17. Я випадково знаю номер його телефону. 18. Він виявився хорошим спортсменом. 19. Він, здається, пише нову статтю: здається, він працює над нею вже два тижні. 20. Я випадково зустрів його в Москві. 21. Вважають, що вони знають про це більше, ніж хочуть показати. 22. Джим виявився хоробрим хлопчиком. 23. Рочестер випадково зустрів Джейн по дорозі додому. 24. Кажуть, що він працює над своїм винаходом вже кілька років. 25. Кажуть, що ця стаття перекладена на всі мови світу. 26. Ви, здається, багато читали до вступу до університету.


 Умовні ПРЕДЛОЖЕНІЯ.СОСЛАГАТЕЛЬНОЕ НАКЛОНЕНИЕ ПІСЛЯ "I WISH"

 Запам'ятайте три типи умовних речень:

Ill


If the weather / s fine, we shall play outside.

If you ring me u &, I shall tell you something.

If the weather were fine, we should play outside.

If you rang me up, I should tell you something.

If the weather had been fine, we should have played outside.

If you had rung me up. I should have told you something.


Якщо погода буде хороша, ми будемо грати на відкритому повітрі.

Якщо ти мені подзвониш, я тобі дещо розповім.

Якби погода була хороша (сьогодні завтра), ми б грали на відкритому повітрі.

Якби ти мені подзвонив (сьогодні завтра), я б тобі дещо розповів.

Якби погода була хороша (Вчора), ми б грали на відкритому повітрі.

Якби ти мені подзвонив (Вчора), я б тобі дещо розповів.


умовні інедложенія___ 383




Вправа 421 | Вправа 423 | Вправа 431 | I saw him enter. - I saw him entering. I heard her speak. - I heard her speaking. I noticed him frown. - I noticed him frowning. I felt him tremble. - I felt him trembling. | Вправа 441 | Вправа 446 | Вправа 451 | Вправа 456 | Вправа 460 | Вправа 461 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати