На головну

Вправа 451

1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову, вживаючи складне доповнення.

1. Він спостерігав, як робочі розвантажують вантажівку. 2. Я знаю, що ваш батько - видатний спортсмен. 3. Моя подруга не хотіла, щоб я писала цей лист. 4. Я повинен завтра сфотографуватися. 5. Я хочу, щоб мої книги повернули. 6. Я терпіти не можу, коли птахів тримають в клітинах. 7. Учитель змусив його повторити правило. 8. Вона бачила, що люди біжать по вулиці. 9. Я розраховую, що вчитель поставить мені хорошу оцінку. 10. Я не люблю, коли ти залишаєшся в школі після уроків. 11.Коли вона підстригає? 12. Я хочу, щоб цю музику грали кожен день. 13. Хвороба змусила його залишитися вдома. 14.Ви бачили, щоб хтось вийшов з кімнати? 15.Мама чула, що хлопчики так сказали? 16. Діти люблять, коли їм читають розповіді.

Вправа 452

Переведіть на англійську мову, вживаючи складне доповнення.

1.Я знаю, що ваша сестра - прекрасна співачка. 2. Ми розраховуємо, що корабель прийде завтра.

3. Я бачив, як корабель зник за горизонтом.

4. Він почув, як міський годинник пробив дванадцяту. 5. Мама хоче, щоб ми поїхали за місто. 6. Діти хотіли, щоб ялинку поставили в найбільшій кімнаті. 7. Ми розраховували, що він повернеться в той же день. 8. Я хочу, щоб ви пішли зі мною. 9. Я хочу, щоб ви допомогли мені. 10. Мама змусила мене поїхати на дачу в неділю. 11.Я бачив, як він пройшов повз. 12. Я почув, як двері відчинилися. 13. Коли ти пошиєш собі нове плаття? 14.Ви не можете розраховувати на те, щоб він прийшов і допоміг вам. 15.Поліцейські знають, що він наркоділок, але ще його не зловили. 16. Мені б хотілося, щоб робота була закінчена до неділі.

Вправа 400 | Вправа 408 | She insisted on her son being allowed to go home. | Вправа 412 | Вправа 415 | Вправа 421 | Вправа 423 | Вправа 431 | I saw him enter. - I saw him entering. I heard her speak. - I heard her speaking. I noticed him frown. - I noticed him frowning. I felt him tremble. - I felt him trembling. | Вправа 441 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати