На головну

Вправа 421

1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову, вживаючи герундій.

1.Мама заперечує проти того, що я піднімаю шум в будинку. 2. Я не можу не сказати вам цього. 3. Його звинуватили в тому, що він вкрав гроші. 4. Вона не схвалювала того, що він курить. 5. Він кинув грати в шахи. 6. Діти боялися заблукати в лісі. 7. Я наполягаю на тому, щоб написати йому. 8. Уникай пити пиво, воно завдає шкоди (підриває твоє здоров'я) твоєму здоров'ю. 9. Ви не заперечуєте, якщо я відкрию вікно? 10.Шум у сусідній

344 ГРАММАТИКА. ЗБІРКА УПРАЖНЕНИЙ

герундій

кімнаті не давала мені заснути. 11. Я подумую про те, щоб ходити пішки на роботу і назад щодня. 12. Продовжуйте грати. 13. Моєму другові доведеться відкласти поїздку до Америки до наступного літа. 14. Це перестало хвилювати (турбувати) нашу маму. 15. Мій двоюрідний брат втратив всі свої гроші, і йому не хочеться (він не розташований) нікуди йти сьогодні ввечері. 16. Вона не могла не захоплюватися найзнаменитішою російською церквою в Новгороді.

Вправа 422

Переведіть на англійську мову, вживаючи герундій.

1. Я з нетерпінням чекаю, що вона знову приїде в Росію. 2. Він, бувало, викурював двадцять сигарет в день, а в цьому році він кинув курити через рак легенів. 3. Злодій заперечував, що вкрав її безцінне діамантове кільце. 4. Продавчиню дорікали (звинувачували) в тому, що вона грубила і нехтувала своїми обов'язками. 5. Його батько не схвалював використання брудного мови на радіо і телебаченні. 6. Мій син не хотів залишатися менеджером на все життя, тому він повернувся до університету в місті Петербурзі. 7. Вона наполягала на тому, щоб зателефонувати в поліцію. 8. Коли у мене застуда, мені і їсти не хочеться (я не схильний до їжі). 9. Мені подобається (Я люблю) слухати класичну музику. 10. Хто заважає нам виконувати (виконувати) свої обов'язки належним чином? 11. Мішин дядько схвалює те, що він вчить іноземні мови. 12. Ціна картини була така висока, що він і мріяти (думати) не міг купити її. 13. Він заперечував, що зробив декілька злочинів, включаючи крадіжку грошей і два вбивства. 14. Учитель з англійської

мови не міг не запитати мене про це. 15. Водій боявся, що ситуація погіршиться. 16. Я не міг погодитися, щоб допомогти йому і цього разу. 17. Вони не можуть не сподіватися, що він все ще живий. 18. Батьки Джона дали свою згоду на його шлюб з цією дівчиною. 19. Будь ласка, вибач мене, що я не з'їв весь обід. 20. Його підозрювали в порушенні закону і в тому, що він брав хабарі. 21. Дуже важко кинути пити, грати в азартні ігри і приймати наркотики. 22. Вона пробачила його за те, що він не писав їй. 23. Керуючий заперечує проти того, щоб найняти (взяти) її консультантом зі зв'язків з громадськістю. 24. Він повинен "дякувати" тільки самого себе за те, що він невдаха.

Вправа 390 | Вправа 391 | Вправа 392 | Вправа 394 | Lllllfillll ^ CM. .. | Вправа 400 | Вправа 408 | She insisted on her son being allowed to go home. | Вправа 412 | Вправа 431 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати