загрузка...
загрузка...
На головну

Вправа 151

1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову.

1. Я не чув цю пісню з минулої зими. 2. Вона не була в театрі з минулого місяця. 3. Ми не розмовляли про це з минулого тижня. 4. Ти не підходила до роялю з понеділка. 5. Зараз вже вечір, а ти з третьої години нічого не зробив. 6. Ми не були в Москві з 1999 року. 7. Він не писав нам з минулого року. 8. Я не бачив його з учорашнього дня. 9. Вона не їла з самого ранку. 10. Ми не грали в футбол з літа.

Запам'ятайте:

через годину - in an hour

через рік - in a year

через два дні - in two days

через декілька хвилин - in a few minutes

хвилин. Ми поїхали на вокзал. Через півгодини ми були на вокзалі. На платформі ми зустріли своїх друзів. Через годину ми були вже за містом. Ми пішли в ліс. Було спекотно, але коли ми увійшли в ліс, стало прохолодно. Ми провели за містом весь день і повернулися в місто на заході. 2. Він прийде через годину. 3. Зачекайте, будь ласка, я повернуся через кілька хвилин. 4. Ми закінчимо школу через кілька років. 5. Через два або три роки все зміниться. 6. Я не був в Естонії з 1997 року. Майбутнім літом я поїду туди. Я проведу там все літо і повернуся в Санкт-Петербург до першого вересня.

Причини того, що передають відмінкові відносини

Зверніть увагу на відповідність деяких прийменникових зворотів російським відмінковим формам:

of - родовий

-the leg of the table- ніжка столу

to - давальний

-explain to me- Поясніть мені

Вправа 99 | Вправа 101 | Вправа 112 | Вправа 119 | Вправа 130 | Вправа 137 | Вправа 139 | Вправа 142 | Вправа 145 | Вправа 146 |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати