загрузка...
загрузка...
На головну

Вправа 142

1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову, вживаючи прийменники at, on, in, to, into.

1.Де Коля? - Він в університеті. 2. Папа ходить на роботу кожен день. 3. Вчора тато був на роботі, а мама була вдома. 4. Вчора я ходив в бібліотеку. У бібліотеці я взяв дуже цікаву книгу. 5. Катя сиділа за столом. На столі лежали книги і зошити. Папа підійшов до столу і поставив на стіл вазу. У вазу він поставив квіти. 6. Вчора ми ходили на виставку. На виставці ми бачили багато картин. 7. Де Том? - Він на стадіоні. Він завжди ходить на стадіон в неділю. А його сестра ходить в басейн. Зараз вона в басейні. 8. Ти любиш ходити в театр? 9. Коли ми прийшли на вокзал, ми поставили свої речі на платформу і сіли на лавку. Мама пішла в магазин і купила лимонаду. 10.Вчора на уроці вчитель сказав мені: "На дошці дві помилки. Іди до дошки і виправ помилки". 11.Ви були вчора на концерті? - Ні, ми працювали в бібліотеці, а потім ми пішли в парк. У парку ми грали, а потім сиділи на траві. 12. Поклади книгу в портфель і йди до дошки. 13. Сьогодні у дворі, багато хлопців.

Зверніть увагу на різницю в значенні в залежності від вживання прийменників toі intoсо словами wood, park, garden, yard, etc .:
пішов, ходив в ліс, парк і т. д. went TOувійшов в парк, ліс і т. д. went INTO (Подолав якусь відстань перш, ніж дійшов) (Був поруч і увійшов всередину)

114 ГРАММАТИКА. ЗБІРКА УПРАЖНЕНИЙ

Вправа 80 | Вправа 95 | Вправа 97 | Вправа 98 | Вправа 99 | Вправа 101 | Вправа 112 | Вправа 119 | Вправа 130 | Вправа 137 |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати