На головну

Вправа 95

1. Вібраційне вправу на заземлення
  2. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  3. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  4. ДРУГЕ УПРАЖНЕНИЕ
  5. Для чого і коли застосовувати вправу
  6. Для чого і коли застосовувати вправу
  7. Завдання №1. Вправа на саморегуляцію.

Переведіть на англійську мову, вживаючи присвійний відмінок.

1. Очі у кішки зелені. 2. Іграшки дітей у великому ящику. 3. День народження мого батька в травні. 4. І що за збіг! Це улюблений торт і моєї мами. 5. Я люблю книги мого чоловіка. 6. Як звати того хлопця? 7. Він показав мені листа своєї сестри. 8. Вона взяла ковзани свого брата. 9. Дайте мені зошити ваших учнів. 10. Принесіть речі дітей. 11. Вчора діти знайшли пташине гніздо. 12. Це сім'я мого друга. Батько мого друга інженер. Мати мого друга - викладач. 13. Чия це сумка? - Це сумка Тома. 14. Чиї це словники? - Це Словарі студентів. 15. Ви бачили книгу нашого вчителя? 16. Мені подобається почерк цього хлопчика. 17. Я чую голос моєї сестри. 18. Вона відкрила вікно і почула сміх і крики дітей. 19. Вона поставила мокрі чоботи хлопчиків до грубки. 20. Це бабусине крісло. 21. Я вважаю, що відповідь цього студента відмінний. 22. Мій чоловік багато знає про романах (книгах) Агати Крісті. 23. У неділю у Діани був день народження. 24. Вчора ввечері ми дивилися телевізор в будинку мого друга. 25. Собака Лізи стрибнула з нами в ставок.

Займенники some, any, no, every

займенник

SOME, ANY, NO, EVERY

Та їх похідні

Someпозначає деяку кількість.

We have got some dictionaries.We have got no dictionaries.We have not got any dictionaries.Have you got any dictionaries?

Ю. Голіцинський | Голіцинський Ю. Б. | Вправа 2 | Вправа 32 | Вправа 41 | Вправа 43 | Вправа 50 | Вправа 55 | Вправа 74 | Вправа 78 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати