Головна

Тестовий контроль по темі

  1. II. Блок контрольних заходів.
  2. III. Контроль за спарюванням
  3. III. Методичні вказівки для студентів заочної форми навчання з виконання контрольної роботи
  4. Measurements - вимірювальні і контрольні пристрої
  5. Pound; * Щ ТИМИ ДЛЯ доповідей, рефератів І контрольних РОБІТ
  6. U По ролі і місця в структурі можуть бути виділені: основні, що доповнюють, дублюючі, контрольні та коригувальні зв'язку.
  7. Автоматичний захист і контроль холодильних установок

«Методи оцінки його вітамінного харчування.

Профілактика вітамінної недостатності ».

 Значення вітамінів в харчуванні людини
  Ф. І. О.Заданія  А Б В Г,  Д, Е, Ж, З  І, К, Л, М, Н  О, П, Р, С, Т  У, Ф, Х, Ц, Ч  Ш, Щ, Е, Ю, Я
 Прізвище  1. Назва вітаміну D E  PP K В6 В12
 2. Добова потреба в вітаміні В1 В12 К D  PP А
 ім'я  3. Значення вітаміну для організму В6 D Е  PP В2 С
 4. Джерела вітаміну (продукти харчування) А С  РР Е В12 К
 По батькові  5. До якої групи (жірораство-рімие, водорозчинні, вітаміноподібні речовини) відноситься вітамін В15 В9 D А С Е
 Значення мінеральних речовин у харчуванні людини
  Ф. І. О.Заданія  А Б В Г,  Д, Е, Ж, З  І, К, Л, М, Н  О, П, Р, С, Т  У, Ф, Х, Ц, ЧШ, Щ, Е, Ю, Я
 Фамі-лія  1. Добова потреба в мінеральній речовині K P  Mg  Ca  Na
 ім'я  2. Значення мінеральної речовини для організму P  Ca  Na  Mg K
 По батькові  3. Джерела мінеральної речовини (продукти харчування)  Mg  Na K P  Ca

Тема заняття:Харчові отруєння мікробної етіології, їх профілактика. Розбір випадків харчових отруєнь

Значення вивчення теми: полягає в реалізації знань і умінь з розслідування харчових отруєнь мікробної етіології в професійній діяльності лікаря, а також при підготовці студентів до майбутньої життєдіяльності.

Мета заняття:

а) Мета вивчення теми: ознайомлення студентів з сучасною класифікацією харчових отруєнь, їх етіологією, клінікою і профілактикою, методами розслідування.

б) Навчальна мета заняття: студенти повинні навчитися проводити розслідування харчових отруєнь для виявлення етіологічного фактора і організації профілактичних заходів.

Виховні завдання вивчення теми:

o розвиток у студентів мислення профілактичної спрямованості;

o розвиток гігієнічної та екологічної культури студентів.

План вивчення теми:




адекватність харчування | Вступ | Завдання на наступне заняття | Визначення індексу маси тіла. | Завдання на наступне заняття | Класифікація харчових отруєнь | токсикози | Позачергове донесення про випадок харчового отруєння | Перевірка вихідного рівня знань | Етіологія харчових отруєнь, немикробной етіології |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати