На головну

Завдання №1. Вправа на саморегуляцію

1. II. Практичне завдання.
  2. V. Домашнє завдання
  3. А тепер завдання.
  4. Варіативної тестове завдання №1
  5. Варіативної тестове завдання №14
  6. Вібраційне вправу на заземлення
  7. Питання і завдання для повторення

Відомо, що емоційний стан людини знаходиться в глибинної зв'язку з його м'язовою напругою. З цієї причини, одним з найбільш значущих професійних якостей, є здатність вчителя до вольової регуляції своєї м'язового тонусу. Потренуйтеся в напрузі і розслабленні окремих груп м'язів і обговоріть, в яких ситуаціях ці дії можуть виявитися необхідними.

1. М'язова релаксація. Встаньте прямо, підніміть руки вперед, пальці стисніть в кулак, одночасно напружуючи м'язи кисті, передпліччя, плечі (3-4 с). Не забудьте про уявному дії при цьому (ви хочете бути сильним, міцним, ваші м'язи сильно напружені). А тепер розслабтеся: руки вільно падають вниз, здійснюючи маятніковообразние руху.

2. Вербальна релаксація. Концентруємо увагу на самовідчуття і даємо самонакази: «Увага на руки! Мої пальці розслаблені ... Мої пальці і кисті розслаблені ... Мої передпліччя і плечі розслаблені ... Моє обличчя спокійно і нерухомо ... »

3. Образна релаксація. Уявіть собі сюжет, ситуацію, спогад про яку викликає спокій і безтурботність. Найкраще для цієї мети підходять картини природи: квітуче весняний луг, нерухоме відображення лісу в озері, зоряна ніч, сонячний зимовий день.

4. Визначте, який із способів релаксації «дається» Вам найлегше? Яке це може мати значення для майбутньої педагогічної діяльності?

Комунікативні технології навчання. | Технології педагогічних вимірювань. | Завдання №1. Конспектування уроку. | Завдання №2. Аналіз уроку. | Завдання №3. Технологія науково-методичного дослідження. | Тест рубіжного контролю №4 | Феноменологія педагогічної майстерності. | Рівні і структура педагогічної майстерності. | Особистісно-діяльнісний підхід до формування педагогічної майстерності | Культурологічний підхід до формування педагогічної майстерності. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати