Головна

А людина з рослиною?

  1. Homo sapiens - людина врятований
  2. I.3.I. Цілісне і парціальний опис психології людини. Особистість. Характер.
  3. III. Психічні властивості особистості - типові для даної людини особливості його психіки, особливості реалізації його психічних процесів.
  4. III. РОЗВИТОК ПСИХІКИ У тваринному світі І СТАНОВЛЕННЯ СВІДОМОСТІ ЛЮДИНИ
  5. агресивність людини
  6. АДАПТАЦІЯ ДО ЛЮДИНИ ЗОВНІШНІХ УМОВ ДІЯЛЬНОСТІ

Подібні ж результати були отримані і в переконливих дослідах доктора психологічних наук В. Н. Пушкіна. Їм було доведено, що зміна емоційного стану людини достовірно впливає на тканини рослин, викликаючи в них реєструються приладами зміни потенціалів.

І це підтверджується життєвими спостереженнями. Всі знають, що є люди, у яких квіти ростуть "як на дріжджах". А є такі люди, які, як би не старалися, не можуть виростити нічого путнього. Напевно, ти погодишся, дорогий мій читач, що всі ці спостереження не можуть бути тільки порожніми розмовами.

Мій досвід теж підтверджує це. Мені доводилося зустрічатися з людьми, які скаржилися, що при спіткало їх горе у них гинули квіти, як би ретельно вони за ними не доглядали.

Якось в період, коли я займався вивченням екстрасенсорики, я провів такий досвід. Я заряджав воду своїми пальцями, скидаючи в неї енергію. А потім цією водою поливав рослину. Інша рослина, контрольне, я поливав звичайною водою. Дослідне рослина росло набагато швидше і листя у нього були більш інтенсивного зеленого кольору.

А тепер я наведу ряд спостережень, які підтвердять наявність телепатичних зв'язків між тваринами.

Разом весело крокувати ...

Орнітологи давно помітили, що птахи, що відбилися від зграї, не можуть знайти правильний напрямок на південь. Здавалося б: "Чому? Чим відрізняється зграя від окремої птиці?"

Також було відмічено, що при спільному польоті в зграї птиці змінюють напрямок польоту практично миттєво, абсолютно не ламаючи ладу. Швидкість зміни напрямку польоту у всіх птахів однакова і набагато перевершує звичайну реакцію, якби вона йшла за традиційними шляхами, наприклад, через крик ватажка.

Ймовірно, під час польоту зграї утворюється як би єдиний організм з єдиним мозком, який і керує поведінкою своїх частин. Тобто синхронність польоту зграї забезпечується через канал, який діє набагато ефективніше, ніж звичайні канали, за допомогою яких птахи передають один одному ту чи іншу інформацію.




Коли ви обнажіть і не засоромився | Глава восьма, в якій автор поміркувати про незвичайні здібності, властивих людям. | Таємниця - завжди небезпека? | На що здатна людина? | Як закріплюються людські здібності? | Чи потрібна людині кора головного мозку? | Чи потрібна людині одяг і взуття? | Примхлива виняток. | Глава дев'ята, в якій автор постарається довести, що телепатія - реальність! | Роби як я! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати