Головна

З протоколу № 1 засідання комісії з організації похорону товариша Сталіна.

1. I.5. Організація освітньої діяльності. Форми організації навчальної діяльності
  2. III. Основна схема організації системно-структурної методології
  3. IV. Вимоги до організації здорового харчування та формування зразкового меню
  4. Web-сайт організації
  5. Алгоритмічна нерозв'язних її наслідки для організації розумної діяльності
  6. Аналіз рівня організації виробництва і праці
  7. Аналіз фінансового стану організації

Цит. по: Ноймайр А. Диктатори в дзеркалі медицини

«УРЯДОВОЇ КОМІСІЇ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПОХОРОНУ ТОВАРИШІ Йосипа Віссаріоновича Сталіна. ТТ. Хрущова Н. С., Каганович Л. М.

Висловлюючи бажання радянського народу і своє особисто, зберегти вигляд дорогого всім нам Йосипа Віссаріоновича на довгі-довгі роки, я пропоную свої послуги для створення мавзолею товаришеві СТАЛІНУ з незамерзаючої скла.

У мене є акт на випробування способу виготовлення незамерзаючої скла при температурі 60 градусів нижче нуля. За моїми розрахунками це скло має витримати нижче нуля температуру до 100 градусів.

Необхідна кількість скла для мавзолею можна зробити на ряді заводів промисловості будівельних матеріалів СРСР у вигляді склоблоків малого розміру і склопакетів великих розмірів.

Виробництво такого скла для будівництва мавзолею можна організувати в короткі терміни. Скло такої марки не пропускає холод і тепло.

Всі інші технічні подробиці я можу комісії доповісти особисто.

Двічі лауреат Сталінської премії конструктор-винахідник

С. КОРОЛЬОВ

6 березня 1953 г. »

Цит. по: Докучаєв М.1 С. 328

«Паталогоанатомічної ДІАГНОЗ

Гіпертонічна хвороба зі значною гіпертрофією лівого шлуночка серця. Виражений атеросклероз артерій головного мозку, помірний атеросклероз вінцевих артерій серця, атеросклеротичний нефросклероз. Обширний крововилив з розм'якшенням в області підкіркових вузлів і внутрішньої капсули лівої півкулі мозку. Множинні субендокардіальні крововиливу в лівому шлуночку, переважно в перегородці. Нерівномірність кровонаповнення в області задньої стінки лівого шлуночка з дистрофічними змінами міокарда. Множинні дрібні геморагічні ерозії слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки з помірним крововиливом в порожнину шлунка і тонких кишок. Гострий катарральних бронхіт правої легені, переважно нижньої частки. Набряк правої легені з гіпостазов і ателектазами ... Ожиріння печінки з невеликими ЦІРРОТІЧЕСКІЙ змінами. Множинні дивертикули сигмовидної кишки і очеревинні спайки по її окружності ».

Про один нестачі Сталіна | острів Крим | Із записок генерал-лейтенанта КДБ Н. С. Леонова. | Н. Кузнецов. | Л. Каганович. | В кінці життя | Н. Власик. | Н. Власик. | З бесіди Ф. Чуєва з В. Молотовим. | Н. Власик. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати