загрузка...
загрузка...
На головну

Дідусь, якого я ніколи не знала

1. II. Виберіть слово або вираз (a, b, c), значення якого подібно значенням слова або виразу (1-6).
  2. Абсолютно тверде тіло - тіло, відстані між будь-якими точками якого, в процесі руху залишається незмінним.
  3. Взаємодія солей з водою, в результаті якого утворюються кислота (або кисле сіль), і підстава (або основна сіль), називається гідролізом солей.
  4. Вік, з якого настає кримінальна відповідальність
  5. Друге правило «від стерви» - ніколи не лаятися в ліжку і ніколи не займатися любов'ю, що не помирившись.
  6. Додавання малюнка, за допомогою якого відкривається гіперпосилання

Історія Луенн Браун

Це сталося, коли мені було шістнадцять років. 20 грудня о другій годині десять хвилин ночі до моєї бабусі - вона була дуже хвора - викликали швидку допомогу. Папа відправився з нею в лікарню, де дізнався, що у бабусі стався інфаркт. Її направили у відділення інтенсивної терапії.

Коли тато йшов з лікарні, бабуся вже була в задовільному стані і навіть поговорила з ним. Бабуся жила разом з нами з тих пір, як мені виповнилося п'ять років, і ми з нею були дуже близькі. За ці роки у нас з'явилося безліч загальних історій і таємниць, багато в чому вона навіть замінила мені матір.

Після повернення додому тато докладно розповів нам про нинішній стан бабусі і запевнив, що в лікарні з нею все буде в порядку. Наступного ранку, приблизно о пів на восьму, я, стоячи перед дзеркалом, сушила феном волосся (батьки на той час уже поїхали на роботу) і раптом побачила в дзеркалі відображення

стоїть в дверному отворі чоловіки. Він сказав: «Твоя бабуся залишила цей світ». Я обернулася, але в дверях вже нікого не було!

Я так злякалася, що відразу ж зателефонувала татові на роботу, і він сказав, щоб я негайно викликала поліцію, і пообіцяв зараз же приїхати. Він працював хвилинах в п'яти їзди від будинку, але до його приходу поліцейські вже були у нас. Вони обшукали будинок і нікого не знайшли. Коли поліція виїхала, тато відвіз мене в школу. Ніхто навіть не поцікавився, чи говорив мені щось та людина чи ні. Після уроків батьки забрали мене з школи, чого раніше ніколи не робили. Ми приїхали додому, і тато сказав, що бабуся померла.

Я повідомила у відповідь, що вже знаю про це. Він запитав, звідки, і я розповіла. Раптом тато розплакався. Він до цих пір готовий заприсягтися, що тоді мені був його покійний батько, який помер, коли татові було чотирнадцять років.

Історії про незнайомців, які приносять важливі вести | Не забувай зменшувати швидкість | Місця вистачить для кожного | Все буде добре | Просіть, і ви отримаєте | Не втрачай віру, і все налагодиться | Єдине, що має значення, це доброта | Твоя бабуся знає, як сильно ти її любиш | Під захистом Архангела Михайла | Вітання! |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати