Головна

У той день хтось врятував мені життя

  1. А) Стихійна і опосередкована мисленням психічне життя
  2. Аллах дав мені життя, потім Він дасть мені смерть, і до Нього чекає повернення.
  3. майбутня життя
  4. В. Г. Перов. Життя, творчість, особливості художнього стилю, основні твори та їх аналіз.
  5. Погляд на життя дитини
  6. Види життєвого сценарію, способи його втілення в життя

Історія Джастін Ліндсей

Мені було вісімнадцять. Я жила в Австралії і тільки що закінчила школу. Зазвичай для всіх це - прекрасний час, але не для мене: я в напрузі очікувала результатів складених іспитів і, що ще важче - застукала свого хлопця, мою першу любов, що цілується на випускному вечорі з іншою дівчиною. І це за кілька днів до того, як ми збиралися разом поїхати на канікули на тиждень.

Ці канікули перетворилися в пекло. Ми постійно сварилися і лаялися. Він мене сильно образив, і це стало останньою краплею: ??я кинулася на пляж - мені не хотілося жити. Я вибігла на безлюдний занедбаний пляж і почала підніматися иа високий крутий стрімчак. У мене була істерика, я плакала і кричала. Раптом хтось поплескав мене по плечу. Я обернулася і побачила пещеного молодого чоловіка років двадцяти п'яти з напівпрозорої шкірою і приголомшливої ??краси блакитними очима. Він поцікавився, чи все у мене в порядку, але зробив це якось мовчки. Озираючись назад і згадуючи це, я не пригадаю, щоб він вимовив хоч слово. Я розповіла йому все - абсолютно все про те, що сталося зі мною з тих пір, як розлучилися мої батьки, коли мені було дванадцять.

Він не сказав мені ні слова, лише обережно направив до стежці, що веде з пляжу прямо до будиночка, в якому ми зупинилися. Тут він розгорнув мене до себе обличчям, і, раптом усвідомивши, що промовила години дві без угаву, я почала вибачатися перед ним, що зайняла стільки його часу, і дякувати за те, що він мене вислухав. Я обняла його. Він продовжував мовчати. Пам'ятаю, мені це тоді здалося трохи дивним.

Я повернулася, щоб піти, трохи пробігла по стежці, а потім озирнулася, щоб помахати рукою на прощання: пляж був абсолютно порожній. У подиві я повернулася до того місця, де мьг тільки що стояли, і озирнулася: ні-чо-го ... На піску були тільки мої сліди, і тяглися вони до того місця, звідки ми щойно йшли разом з тим чоловіком. Я подумала, що починаю сходити з розуму, і побігла до будиночка.

Ця подія сильно змінило моє життя. З тих пір я постійно розмовляю зі своїм ангелом, хоча він більше і не є до мене. З тієї зустрічі я ніколи більше не відчувала такого відчаю, яке зазнала в той день на пляжі. Час від часу я отримую знаки, але зазвичай це трапляється, лише якщо я прошу про це.




Ангел на шосе | Як ангел допоміг мені знайти справжнє ім'я | Велике зцілення в період великої скорботи | Звістка про материнство | У ліжку з ангелом | Ангора - мій ангел спокою | Дающий або бере | Ангел за шкільною партою | Незнайомець на слизькій дорозі | Ангел-няня |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати