Головна

ITCf СВОЇ «Н

водять до того,

самостоят <| льр | '1х частин, тер: самої компанії, а разом мере, доверір до того, Мто і тримати в пуках свої складність ?!

Y

 I Tlflfci »1

Ось це * і є глав | 1а5? задача т! ^ теорії, Яку ви чітаете.1]

Вона і потрібна перш] рсего потім, щоб у всіх підрозділів,

 що беруть участь в склався єдиний чПоетому, пре можна більше пе чиков, дізайнереЕто перший тре
 но.как їх дазработ-

 щі) Презентації, вже перед | кий образ т ^ го, що мало б | їм приступати до робіт, ^'щться. Це стосується все гочнйков і псіхологш 1іе. Перш, ніж nputmy *

I, хоч до якогось виробництва, четцр, домовтеся про те, що ж ви хочете зробити. Причому, договорпт ^ ея * потрібно саме письмово, щоб було дійсно ясно, що всі провідні працівники | р1йствітельно розуміють спільне завдання однаково. Це питання "витрат і прибутку, інакше кажучи, основне питання підприємства, i

Друге,що вирішує ту ж завдання-це жердину (Основного Пропозиції, яке ми робимо в нашій Презентації покупцям.

Без затвердженого дирекцією Тексту Пропозиції приступати
 до виготовлення Презентації можна. :





Частина I. Створення Лист-дубль

 Тільки президент 1иходіть зовні ания всього підприєм-щення зовні.

Мало того, що це гроші, але це і поли | компанії і її господарі можуть приймати решч з Кайши-то зверненнями. Це питання bi ку. А Презентація - це завжди якесь

про |

 Так чи інакше Презентації та будетурщущаться. і тим, що, з будь-якої ділянки промислу. Чи не рждать НЕ ії.: Яко все не! ; Е хіт купі іншому К4до се ается, з них але толи І Д61

 | Текст Пропозиції пов'яже всі частини кожної тьние Презентації в одне ціле. І це вже ke кажучи, Текст Основного Пропозиції шв Введення, дозволить починати роботи е водночас збереже цілісність і єдність Ш текст? Прихований текст завжди один і той же.

 f Стверджується той текст, Дагор зазвучить

 троє, а худож-Тексті Пред-і навіть жорстко ать свое.коваться з іншим, і продуктів, презентацію,

ед позначной. Вправний при абсолютно одн | мон прописаним {сценарії вони примудрилися1 шо чисто не буде гать, починаючи з Пре 5щій розповідь, тобто (а, художник | один або koraa все художники ьно знижують один

Д. це означає, що першу Презентаціюн ^ * ШЦ1ать навчальної,
 особливо якщо у нас дійсно досвідчені художники.

 Саме вони-то і зроблять кожен по-своєму. І починати її треба з Вступної Презентації.Чому? Та тому, що зроблять пси кожен по-своєму не на зло і не з шкідливості, а тому,. вони бачать по-своєму, тобто по-різному. І їх бачення треба Фовал, як гарматну стрілянину. І скорегувати через образи,від яких вони зможуть розгортати свої: ничих розповіді, як від коренів.

такому підході створюється єдиний узагальнений образ. У ньому виділяються приватні образи і пропонується художникам зробити варіації на теми цих приватних образів. Тільки так Художники зможуть проявити свій талант, зробивши краще, на що здатні, але при Цьому не порушать відчуття цілісності. У цьому й проявиться їхній досвідченість.

Як же при такому підході уникнути згаданої раніше небезпеки: образи, виготовлені для Загальною, або Вступної, Презентації


Урок 2. Змістовне,

 можуть виявитися невідповідними для презентацій приватних, то їсть для презентацій продуктів? А це означає додаткові витрати праці і засобів,

 Взагалі-то на такі витрати можна і піти. Цілісність і передане з її псшощио відчуття вмілого і міцного Управління окуплять всі. Але є прийом,який дозволить уникнути непродуктивних витрат. По суті, він вже показаний трохи вище.

 , Ани під продуктах.еніе бездуктах, то соедініери- то; деніі,

 Ці вихідні або кореневі образи повинні бути
 Вступної Презентації як Змістоповідань про на
 Зміст - це голови чогось, виставлені на об '
 тел. Коли ж ми переходимо до докладним розповідям про
 є до презентації продуктів, то природно було б
 голови з тілами. Інакше кажучи ^ даї такому підході диз;
 зобов'язані починати ПрезШ | Цдцщ ^^ дУдукта з показу голо
 того образу, котор ^ Ьет ^ Янн ^ в попереджав у В
 і продовжувати, все тіло розповіді про Продажу.

На ділі це прозвучить приблизно так: У вступі вам було обіцяно розповісти ввгоб ет4щ: продукті. Що ж, расськ;

Звичайно, все ^ етоможет бути виконано без слів, але суть впливу на зрітешьдржна бути саме ^ ця.

 А це означає, що десь є голова, яка вміє управля навіть художниками. З таким партнером можна робити гроші! обговорювати умови.

 Щоб цей прийом став зрозуміліше * уявіть собі, що зміст цієї книги починається jfoipfb зараз. І все глави, як і прийнято, стоять під номерд'м ^^ назвами. А ось ця глава, вся так дивно і несподівано оформлена, має і зовсім несподівану «голову». Коли ви побачите це на наступній сторінці, думаю, вам відразу стане зрозуміло, як гармонізуються між собою різні частини, якщо в основі лежить єдиний задум.


 При такому підході вага * решті розповідь буде збудований
 дізайнероЛшрк художествеАцф 'розвиток саме цього образу.
 І никако ^ ю1ущеніе художньої дисгармонії наших през
 таций загрожує. Навіть ті <| покупці будуть дивитися від
 слушні Презентації продуктів, не подивившись ВводЛжЩрезента- ,,
 ції, вони вага одно відчують, що це пір'я, прінадлШщШНЬдной
 птиці.


Частина I. Створення Лист-дубль

ЗМІСТ

Книга, записана на шпалерах ... ... 3

Введение... 5

Презентация... 8

Частина Т. Створення Лист-дубль

Урок 0. Філософія презентації ... ... 13

Урок 1. Обкладинка або захоплюючої ... ... 20

Створення обкладинки ... ... 26

Урок 2. Содержательность... 34

Пропозиція партнеру ... ... 34

Створення тексту Пропозиції ... ... 41



Презентація продуктів ... 48


Прихований текст Презентації продуктів ... 55

Як показати виграшні відмінності від аналогів ... 58

Урок 3. Художественность... 69

Образність. Як текст Пропозиції, створений в слові,
 перевести в художні образи ... 73


Урок 2. Змістовність




Кожен вид презентації вимагає свого підходу і має як свої плюси, так і свої мінуси. | Навчитися складати Візовий збір або Пропозиція; | Так ось, якщо я хочу отримати партнера для мого видання мого продукту, то і моя обкладинка моєї презентації повинна хотіти того ж! | Обкладинка - це візитівка продукту або презентації. | Але як тільки він зрозуміє, що ви - свій, він повинен зрозуміти, чи можна з вами зробити справу. Ось цього і служить вказівку на певний ринок, для якого ви працюєте. | створення обкладинки | пропозиція партнеру | Перший шагпартнера до цього рішення звучить, як відповідь на питання: А взагалі тут є хоч якась вигода для мене? | Наш продукт, будучи частиною добре перевіреного надійного ринку певних товарів, може принести прибуток за рахунок своєї новизни і виграшних відмінностей від вже наявних аналогів. | презентація продуктів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати