Головна

БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК

  1. VI. Список літературно-критичних робіт по курсу для обов'язкового вивчення і конспектування
  2. БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СЛОВАРЬ
  3. бібліографічний список
  4. БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК
  5. бібліографічний список
  6. бібліографічний список

Законодавство та інші нормативно-правові акти

1. Конституція Російської Федерації від 12 грудня 1993 // Російська газета. - 1993. - 25 грудня. - № 237.

2. Кримінальний кодекс Російської Федерації / Федеральний закон Російської Федерації від 13.06.1996 № 63-ФЗ // СЗ РФ. - 1996. - № 25. - ст. 2954.

3. Кримінально-процесуальний кодекс Російської Федерації / Федеральний закон Російської Федерації від 18.12.2001 № 174-ФЗ // Відомості Федеральних Зборів РФ. - 2002. - № 1. - ст. 1.

спеціальна література

4. Бахарєв Н. В. Очна ставка і тактика її виробництва при розслідуванні злочинів: Автореф. дис. ... Канд. юрид. наук. Казань, 1981. - 25 с.

5. Бєлкін Р. С. Криміналістика: коротка енциклопедія. - М .: Изд-во "Велика російська енциклопедія", 1993. - 178 с.

6. Бєлкін Р. С. Професія - слідчий. - М. 1998.- С. 89.

7. Безлепкин Б. Т. Кримінальний процес Росії. - М., 2003. - 415 с.

8. Божьев В. П. Стаття 192. Очна ставка // Науково-практичний коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. М. Лебедєва; Наук. ред. В. П. Божьев. - М .: Спарк, 2002. - 1145 с.

9. Башкатов Л. Н., Вєтрова Г. Н., Донценко А. Д., Зажіцкій В. І., Шестаков В. І. Кримінальний процес. - М., 2002. - 351 с.

10. Владимиров Л. Є. Вчення про кримінальні доказах. - СПб .: Друкарня Н. А. Лебедєва, 1910. - 561 с.

11. Вандишев В. В. Кримінальний процес. Курс лекцій. - СПб .: Видавництво "Юридичний центр Прес", 2004. - 912 с.

12. Гуев А. Н. Постатейний коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації. - М .: Юридична фірма "Контракт"; Видавничий Дім "ИНФРА-М", 2003. - 1667 с.

13. Криміналістика. Кн. 1 / Под ред. А. Я. Вишинського. - М .: ОГИЗ, 1935. - 251 с.

14. Криміналістичний словник / За ред. В. Бурдхард і ін. - М .: Юрид. лит., 1993. - 304 с.

15. Коновалова В. Є. Тактика проведення очної ставки. Вчені записки. Вип. 6. Харків: Харківський юридичний інститут, 1955. - 364 с.

16. Комарков В. С. Психологічні особливості проведення очної ставки. - Харків: Харківський юридичний інститут, 1976. - 451 с.

17. Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. І. Радченко. - М .: ЗАТ "Юридичний Дім" Юстіцінформ ", 2003. - 1745 с.

18. Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації (відп. Ред. І. Л. Петрухін) включений до інформаційного банку відповідно до публікації - Велбі, Проспект, 2008. - 1851 с.

19. Максимов В. С. Теорія і практика очної ставки на попередньому і судовому слідстві. Свердловськ: Свердловський юридичний інститут, 1975. - 1689 с.

20. Деякі проблеми радянської криміналістики. / Под ред. Шаламова М. П. - М., 1965. - 325 с.

21. Особливості невербальних комунікацій в ході розслідування злочинів. / Под ред. Комісарова Я. В., Семенова В. В. - М .: Видавництво «Юрлітінформ», 2010. - 312 с.

22. Основи психологічного аналізу на попередньому слідстві. / Под ред. Дулова А. В. - Мінськ, 1973. 226 с.

23. Порубов Н. І. Тактика допиту на попередньому слідстві. - М., 1998. - 697 с.

24. Психологічні основи окремих слідчих дій. / Под ред. Шахріманьяна А. І. - М., 1972. - 196 с.

25. Психологічний контакт при виробництві допиту. / Под ред. Зоріна Г. А. Гродно, 1986. - 298 с.

26. Рижаков А. П. Поняття та правовий статус фахівця в сучасному російському кримінальному процесі. Коментар до ст. 58 КПК // СПС "КонсультантПлюс"; Рижаков А. П. Спеціаліст в кримінальному процесі: Науково-практичний посібник. - М .: Іспит, 2007. - 985 с.

27. Ратинов А. Р. Судова психологія для слідчих. - М., 1967. - 587 с.

28. Слідчі дії: Криміналістичні рекомендації / За ред. В. А. Образцова. - М., 2001. - 854 с.

29. Судова психологія для слідчих. \ За ред. Ратинова А. Р. М., 1967. - 231 с.

30. Тактика і психологічні особливості допиту. / Под ред. Кертеса І. Л. - М., 1975. - 278 с.

31.

32. Теорія доказів у радянському кримінальному процесі. Частина загальна. - М., 1966. - 887 с.

33. Тетерін В. С., Трошкін Є. З. Порушення і розслідування кримінальних справ. - М., 1997. - 875 с.

34. Трусов А. І. § 4. Очна ставка // Кримінальний процес: Підручник для студентів юридичних вузів і факультетів / За ред. К. Ф. Гуценко. Видання 5-е, перераб. і доп. - М .: Зерцало, 2004. - 684 с.

35. Іщенко Є. П. Криміналістика: Навчальний посібник. - М .: Юридична фірма "Контакт", 2003. - 687 с.

36. Фойницкий І. Я. Курс кримінального судочинства. Т. 2. СПб .: Изд-во Санкт-Петербурзького юридичного ін-ту, 1899. - 875 с.

37. Кримінальний процес Росії / Под ред. З. Ф. Ковриги, Н. П. Кузнецова. - Воронеж, 2003. - 845 с.

38. Фадєєва, М. П. Про державний захист осіб, які сприяють кримінальному судочинству при виробництві допиту / М. П. Фадєєва // Адвокат. - 2011. - № 9. - С.28-36.

39. Шейфер С. А. Глава 26. Допит. Очна ставка. Впізнання. Перевірка показань // Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / Під ред. І. Л. Петрухіна. М .: ТОВ "ТК Велбі", 2002. - 847 с.

40. Шейфер, С. А. Слідчі дії. Система і процесуальна форма / С. А. Шейфер. - М., 2009. - 754 с.

41. Шевчук А. Н. Глава 26. Допит. Очна ставка. Впізнання. Перевірка показань // Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації: постатейний / Под ред. Н. А. Петухова, Г. І. Загорського. - М .: ІКФ "ЕКМОС", 2002. - 668 с.

42. Чельцов М. А. Кримінальний процес. - М., 1948. - 784 с.

43. Енциклопедичний словник. Т. 22-а. Кн. 44. - СПб .: Изд. Ф. А. Брокгауз і І. А. Ефрон, 1897. - 887 с.


ДОДАТОК 1

ПРОТОКОЛ [54]

очної ставки

___ "__" ___ Р

(Місце складання)

Очна ставка розпочато в ___ год ___ хв.

Очна ставка закінчена в ___ год ___ хв.

Слідчий (дізнавач) ___

(Найменування органу

___

попереднього слідства або дізнання, класний чин

або звання, прізвище, ініціали слідчого (дізнавача))

в приміщенні ___

(Якому саме)

відповідно до ст. 192 КПК РФ провів очну ставку між ___

___

(Прізвища, імена, по батькові та процесуальне становище

___

допитуваних осіб із зазначенням про те, що відомості про особу

___

допитуваних є в кримінальній справі)

___

Інші беруть участь особи * ___

(Процесуальне становище, прізвища,

___

ініціали)

Беруть участь особам оголошено про застосування технічних засобів

___

(Яких саме, ким саме)

Перед початком очної ставки ___

(Прізвища, ініціали допитуваних

___ Роз'яснено порядок проведення очної ставки.

осіб)

Допитувані особи:

___ ___

(Підпис) (підпис)

___ також

(Прізвища, ініціали осіб, що допитуються)

роз'яснено, що відповідно до ст. 51 Конституції Російської

Федерації вони не зобов'язані свідчити проти самих себе,

своїх чоловіків і інших близьких родичів, коло яких

визначено п. 4 ст. 5 КПК РФ.

Допитувані особи ___

(Підпис)

___

(Підпис)

___ Предупрежден__ про кримінальну

(Прізвища, ініціали допитуваних

свідків (потерпілих))

відповідальності за дачу неправдивих свідчень і відмову від дачі показань

по ст. 307 і 308 КК РФ.

Допитувані свідки (потерпілі): ___

(Підпис) ___

(Підпис) ___

на питання, чи знають вони один одного і в яких стосунках

знаходяться між собою, допитувані особи заявили:

1. ___

(Зміст відповіді)

2. ___

(Зміст відповіді)

Про обставини, для з'ясування яких проводиться очна

ставка, допитувані особи показали наступне ___

(свідчення

___

допитуваних осіб, а також питання слідчого і відповіді на них

в тій послідовності, в якій вони задавалися)

на питання, задані один одному, допитувані особи відповіли

___

(Питання і відповіді на них в тій послідовності, в якій вони задавалися)

Допитувані особи:

___ ___

(Підпис) (підпис)

Перед початком, в ході або після закінчення очної ставки від

що беруть участь осіб ___

(Їх процесуальне становище, прізвища, ініціали)

___

заяви ___. Зміст заявлен__: ___

(Надійшли, не надійшли)

Допитувані особи: ___

(Підпис)

___

(Підпис)

Інші беруть участь особи: ___

(Підпис)

___

(Підпис)

Протокол прочитаний ___

(Особисто або вголос слідчим

(Дізнавачем))

Зауваження до протоколу ___

(Зміст зауважень або вказівка

___

на їх відсутність)

Допитувані особи: ___

(Підпис)

___

(Підпис)

Інші беруть участь особи: ___

(Підпис)

Слідчий (дізнавач) ___ (підпис)


ДОДАТОК 2

протокол

очної ставки

м Москва

7 січня 2007 р

Час початку: 13 год 30 хв.

Час закінчення: 14 год 00 хв.

Дізнавач відділу дізнання ОВС по району Кіньково р Москви лейтенант міліції І. І. Іванов в приміщенні кабінету N 5 ОВС по району Кіньково р Москви відповідно до ст. 192 КПК РФ провів очну ставку між підозрюваним Івкіна Іваном Івановичем (дані в справі - л. Д. 20) і свідком Куріцин Тетяною Павлівною (дані в справі - л. Д. 30).

Перед початком очної ставки Т. П. Куріцин, І. І. Івкіна роз'яснено порядок проведення очної ставки.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Також Т. П. Куріцин, І. І. Івкіна роз'яснено, що відповідно до ст. 51 Конституції Російської Федерації вони не зобов'язані свідчити проти самих себе, своїх подружжя та інших близьких родичів, коло яких визначено п. 4 ст. 5 КПК РФ.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Свідок Т. П. Куріцин попереджена про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень і відмову від дачі показань по ст. ст. 307 і 308 КК РФ.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

На питання, чи знають вони один одного і в яких стосунках перебувають між собою, допитувані особи заявили:

І. І. Ивкин: з цією жінкою не знайомий, ні в яких стосунках з нею не перебуваю. Раніше ніколи не бачив.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Т. П. Куріцин: з цим чоловіком не знайома, ні в яких стосунках з ним не перебуваю, вперше побачила його 1 січня 2007 року близько 15-ї години поблизу входу в свій під'їзд, коли він збив мене з ніг.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Про обставини, для з'ясування яких проводиться очна ставка, допитувані особи показали наступне.

Питання дізнавача свідкові Т. П. Куріцин: Розкажіть, будь ласка, що сталося 1 січня 2007 року близько 15-ї години поблизу вашого під'їзду.

Т. П. Куріцин 1 січня 2007 року близько 15 годин я поверталася додому з поліклініки, коли підійшла до під'їзду, двері різко розчинилися, і прямо на мене вискочив чоловік, який зараз сидить навпроти мене і на якого я раніше вказала на упізнанні. В руках у нього була хутряна шапка, однією рукою він тримався за шию. Він мене штовхнув, я впала прямо на асфальт. Коли він на мене налетів, то сам мало не впав, змахнув руками, і я побачила, що шия у нього в крові. Я закричала, потім з під'їзду вибіг мій сусід по сходовому майданчику Сидоров Володя, він допоміг мені піднятися, посадив на лавку біля під'їзду, заспокоював мене. Володя розповів, що його тільки що пограбували. Сумку з грошима і документами він зумів відстояти, а ось шапки своєї позбувся. Цей негідник його ще в груди вдарив. Володя, коли з під'їзду вибіг, за груди тримався.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Питання дізнавача підозрюваному І. І. Івкіна: Ви підтверджуєте показання свідка Куріцин Тетяни Павлівни?

І. І. Ивкин: Ні, не підтверджую. Ти, стара, окуляри свої протирай хоч іноді. Кого ти там бачила, я не знаю, але точно не мене.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача до допитуваним особам: Чи є у вас питання один до одного?

І. І. Ивкин: Ні.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Т. П. Куріцин: А ось у мене є питання. Це ти мене "старої" назвав? Я заслужена людина, все життя на заводі пропрацювала, чесно копійку на хліб заробляла, чужого в житті не брала. Думаєш, я сліпа? Тебе і Володя бачив, і двірник наш Мансур, і Петрівна з другого поверху з вікна дивилася, і ще люди. Всі бачили, як ти мене, літньої людини, ледь не зіпсував. А якщо б я собі що-небудь зламала? Ми всі в міліцію прийдемо, все тебе впізнаємо! А на шиї в тебе чого? Може, по деревах лазив? Шкода, Володька тебе тільки подряпав, треба було тобі холку намилити, як годиться, щоб знав, як грабувати і літніх людей ображати! І шапку Володькін я у тебе в руках бачила, і не я одна. Товариш міліціонер, Ви в протокол занесіть, як він мене "старої" обізвав, нехай в суді послухають, нехай знають, кого судять.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

І. І. Ивкин: Гаразд, не кип'ятися, пожартував я. Та й не хотів я тебе чіпати, випадково це вийшло.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Т. П. Куріцин: Ти мені не "тикай"! Я тобі в матері годжуся. Випадково, кажеш, мене штовхнув, може, і шапка Володіна у тебе в руках випадково опинилася, і не бив ти його зовсім, і не грабував?

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

І. І. Ивкин: Ну, було.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача І. І. Івкіна: Поясніть, будь ласка, що ви маєте на увазі.

І. І. Ивкин: Ну, взяв я шапку. Хотів спочатку борсетку відняти, так це вчепився в неї, як кліщ. Я чую, хтось нагорі ліфт викликав, зараз спустяться, я шапку з нього зірвав і побіг.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача І. І. Івкіна: Ви били потерпілого?

І. І. Ивкин: Так так, тицьнув раз кулаком, для остраху.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача І. І. Івкіна: Ви визнаєте себе винним в скоєнні даного пограбування?

І. І. Ивкин: Так.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача І. І. Івкіна: Коли Ви вибігли з під'їзду, Ви збили з ніг жінку?

І. І. Ивкин: Так, але це, правда, випадково. Вона прямо переді мною опинилася, я не встиг відскочити.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача І. І. Івкіна: Чому ви зробили грабіж?

І. І. Ивкин: Я напередодні в карти сильно програвся. Борг треба було повернути.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Питання дізнавача до допитуваним особам: Чи бажаєте ви доповнити дані вами свідчення?

І. І. Ивкин: Я все сказав.

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Т. П. Куріцин: Ні.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Перед початком, в ході або після закінчення очної ставки від беруть участь осіб - підозрюваного Ивкина І. І., свідка Т. П. Куріцин заяви не надійшли.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Протокол прочитаний вголос дізнавачем.

Зауваження до протоколу відсутні.

Свідок: Куріцин Т. П. Куріцин

Підозрюваний: Ивкин І. І. Ивкин

Справжній протокол складений відповідно до ст. ст. 166 і 167 КПК України.

Дізнавач відділу дізнання

ОВС по району Кіньково р Москви

лейтенант міліції Іванов І. І. Іванов


[1] Російська газета. - 1993. - 25 грудня. - № 237.

[2] Криміналістика. Кн. 1 / Под ред. А. Я. Вишинського. М .: ОГИЗ, 1935. С. 234.

[3] Криміналістика. Кн. 1 / Под ред. А. Я. Вишинського. М .: ОГИЗ, 1935. С. 235.

[4] Енциклопедичний словник. Т. 22-а. Кн. 44. СПб .: Изд. Ф. А. Брокгауз і І. А. Ефрон, 1897. С. 528.

[5] Фойницкий І. Я. Курс кримінального судочинства. Т. 2. СПб .: Изд-во Санкт-Петербурзького юридичного ін-ту, 1899. С. 306; Владимиров Л. Є. Вчення про кримінальні доказах. СПб .: Друкарня Н. А. Лебедєва, 1910. С. 317.

[6] Криміналістика. Кн. 1 / Под ред. А. Я. Вишинського. М .: ОГИЗ, 1935. С. 235.

[7] Бєлкін Р. С. Криміналістика: коротка енциклопедія. М .: Изд-во "Велика російська енциклопедія", 1993. С. 11.

[8] Криміналістичний словник / За ред. В. Бурдхард і ін. М .: Юрид. лит., 1993. С. 64.

[9] Відомості Федеральних Зборів РФ. - 2002. - № 1. - ст. 1.

[10] Іщенко Є. П. Криміналістика: Навчальний посібник. М .: Юридична фірма "Контакт", 2003. С. 170

[11] Ратинов А. Р. Судова психологія для слідчих. М., 1967. С. 217.

[12] Коновалова В. Є. Тактика проведення очної ставки. Вчені записки. Вип. 6. Харків: Харківський юридичний інститут, 1955. С. 123.

[13] Комарков В. С. Психологічні особливості проведення очної ставки. Харків: Харківський юридичний інститут, 1976. С. 28.

[14] Максимов В. С. Теорія і практика очної ставки на попередньому і судовому слідстві. Свердловськ: Свердловський юридичний інститут, 1975. С. 44.

[15] Бахарєв Н. В. Очна ставка і тактика її виробництва при розслідуванні злочинів: Автореф. дис. ... Канд. юрид. наук. Казань, 1981. С. 7.

[16] Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. І. Радченко. М .: ЗАТ "Юридичний Дім" Юстіцінформ ", 2003. С. 474

[17] Теорія доказів у радянському кримінальному процесі. Частина загальна. М., 1966. С. 484.

[18] Порубов Н. І. Тактика допиту на попередньому слідстві. М., 1998. С. 153.

[19] Тетерін В. С., Трошкін Є. З. Порушення і розслідування кримінальних справ. М., 1997. С. 78 - 81.

[20] Вандишев В. В. Кримінальний процес. Курс лекцій. СПб .: Видавництво "Юридичний центр Прес", 2004. С. 406.

[21] Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. І. Радченко. М .: ЗАТ "Юридичний Дім" Юстіцінформ ", 2003. С. 474.

[22] Гуев А. Н. Постатейний коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації. М .: Юридична фірма "Контракт"; Видавничий Дім "ИНФРА-М", 2003. С. 317.

[23] Шейфер С. А. Глава 26. Допит. Очна ставка. Впізнання. Перевірка показань // Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / Під ред. І. Л. Петрухіна. М .: ТОВ "ТК Велбі", 2002. С. 273.

[24] Шевчук А. Н. Глава 26. Допит. Очна ставка. Впізнання. Перевірка показань // Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації: постатейний / Под ред. Н. А. Петухова, Г. І. Загорського. М .: ІКФ "ЕКМОС", 2002. С. 346.

[25] Р. С. Бєлкін. Професія - слідчий. М. 1998., с. 76-78.

[26] Відомості Федеральних Зборів РФ. - 2002. - № 1. - ст. 1.

[27] Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації (відп. Ред. І. Л. Петрухін) включений до інформаційного банку відповідно до публікації - Велбі, Проспект, 2008. С. 621.

[28] Коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації ... М .: ТК "Велбі". С. 273.

[29] Чельцов М. А. Кримінальний процес. М., 1948. С. 386.

[30] Безлепкин Б. Т. Кримінальний процес Росії. М., 2003. С. 271

[31] Божьев В. П. Стаття 192. Очна ставка // Науково-практичний коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. М. Лебедєва; Наук. ред. В. П. Божьев. М .: Спарк, 2002. С. 381.

[32] Трусов А. І. § 4. Очна ставка // Кримінальний процес: Підручник для студентів юридичних вузів і факультетів / За ред. К. Ф. Гуценко. Видання 5-е, перераб. і доп. М .: Зерцало, 2004. С. 334.

[33] Божьев В. П. Стаття 192. Очна ставка // Науково-практичний коментар до Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації / За заг. ред. В. М. Лебедєва; Наук. ред. В. П. Божьев. М .: Спарк, 2002. С. 381.

[34] Фадєєва, М. П. Про державний захист осіб, які сприяють кримінальному судочинству при виробництві допиту / М. П. Фадєєва // Адвокат. 2011. № 9. С.28.

[35] Вандишев В. В. Кримінальний процес. Курс лекцій. СПб .: Видавництво "Юридичний центр Прес", 2004. С. 409.

[36] Шейфер, С. А. Слідчі дії. Система і процесуальна форма / С. А. Шейфер. М., 2009. С.286

[37] Фадєєва, М. П. Про державний захист осіб, які сприяють кримінальному судочинству при виробництві допиту / М. П. Фадєєва // Адвокат. 2011. № 9. С.28.

[38] Фадєєва, М. П. Про державний захист осіб, які сприяють кримінальному судочинству при виробництві допиту / М. П. Фадєєва // Адвокат. 2011. № 9. С.30.

[39] Рижаков А. П. Поняття та правовий статус фахівця в сучасному російському кримінальному процесі. Коментар до ст. 58 КПК // СПС "КонсультантПлюс"; Рижаков А. П. Спеціаліст в кримінальному процесі: Науково-практичний посібник. М .: Іспит, 2007. С. 201.

[40] Слідчі дії. Криміналістичні рекомендації. Типові зразки документів. / Под ред. Доктора юрид. наук, проф. В. А. Образцова. - М .: МАУП, 2001. С. 261.

[41] Слідчі дії. Криміналістичні рекомендації. Типові зразки документів. / Под ред. Доктора юрид. наук, проф. В. А. Образцова. М .: МАУП, 2001. С. 263.

[42] Особливості невербальних комунікацій в ході розслідування злочинів. / Под ред. Комісарова Я. В., Семенова В. В. М .: Видавництво «Юрлітінформ», 2010. С. 154.

[43] Слідчі дії. Криміналістичні рекомендації. Типові зразки документів. / Под ред. Доктора юрид. наук, проф. В. А. Образцова. М .: МАУП, 2009. С. 270.

[44] Слідчі дії. Криміналістичні рекомендації. Типові зразки документів. / Под ред. Доктора юрид. наук, проф. В. А. Образцова. М .: МАУП, 2009. с.271.

[45] Тактика і психологічні особливості допиту. / Под ред. Кертеса І. Л. М., 1975. С. 177.

[46] Психологічні основи окремих слідчих дій. / Под ред. Шахріманьяна А. І. М., 1972. С.69.

[47] Психологічний контакт при виробництві допиту. / Под ред. Зоріна Г. А. Гродно, 1986. С. 141.

[48] ??Судова психологія для слідчих. \ За ред. Ратинова А. Р. М., 1967. С. 57.

[49] Деякі проблеми радянської криміналістики. / Под ред. Шаламова М. П. М., 1965. С. 166.

[50] Основи психологічного аналізу на попередньому слідстві. / Под ред. Дулова А. В. Мінськ, 1973. С.114.

[51] Шейфер, С. А. Слідчі дії. Система і процесуальна форма / С. А. Шейфер. М., 2009. с.292.

[52] [52] Шейфер, С. А. Слідчі дії. Система і процесуальна форма / С. А. Шейфер. М., 2009. с.299.

[53] Шейфер, С. А. Слідчі дії. Система і процесуальна форма / С. А. Шейфер. М., 2009. С.300.

[54] Консультант Плюс. КПК РФ ст. 476 додаток 63 Перелік бланків процесуальних документів досудового провадження.

Протокол очної ставки | Методологічні підходи до вивчення феноменології ЗПР


Історія розвитку та очної ставки, як засобів впливу | Підстави і умови очної ставки | | Порядок проведення очної ставки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати