Головна

1 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

МУЖИК. ІСТОРІЯ ТОГО чувака З ANTHRAX

АВТОР: СКОТТ Іен ЗА УЧАСТЮ ДЖОНА Відерхорн

ВСТУП Керк Хемметт

atheistd HYPERLINK "mailto: atheistd@gmail.com" @ HYPERLINK "mailto: atheistd@gmail.com" gmail HYPERLINK "mailto: atheistd@gmail.com". HYPERLINK "mailto: atheistd@gmail.com" com

Присвячується Перл і ревіла ...

Я знаю, хто я і ким завжди буду. Ви - втілення моїх мрій.

Мої страхи розсіються як дим, і тоді я встану і воюватиму з цілим світом заради вас ...

ЗМІСТ

ПОДЯКИ

Хочу почати зі своєї родини, без яких останні чотирнадцять років мого життя були б кардинально іншими.

Перл, завдяки тобі я кожен день відчуваю себе супергероєм. Як дикий Халк: "Чим щасливіші Скотт, тим він сильніший !!!" Сила моєї любові до тебе не зрівняється ні з чим на світі. Ми кращі. Я люблю тебе. І ревів, моєму улюбленому хлопчикові, моєму класному хлопцю, моєму шмелю (спасибі, Перл) ... твій татко тобою дуже пишається. Я люблю тебе. Продовжуй давати жару, мій чоловік! Нас троє, це магічне число.

Моїй мамі, спасибі за постійну турботу (її також знають як єврейську маму), і спасибі за те, що працювала як Папа Карло, щоб підняти двох чудових дітей.

Батько, ти завжди був моєю скелею, і без тебе я б не був там, де я зараз. Реї, я не міг бажати кращого мачухи, і я щасливий, що ти є у мене.

Моїм братам Джейсону і Шону. Ви двоє - просто визначення слова "благородна людина". Ви завжди підтримували мене. Люблю вас, бро.

Спасибі моєму дядькові Мітч за відмінний смак в музиці і коміксах. Ти відчинив мені двері ...

Моїй тітці Поле і дядькові Стю, справжнім крейзі. Ваші творчі / художні почуття явно позначилися на мені, і спасибі за дизайн першого логотипу Anthrax!

Спасибі чувака, з якими я джемували перший раз, Нілу Стополу і Дейву Вайсу.

Мільйон років тому в бейсайдской середній школі я почув про хлопця, який умів підбирати на гітарі акорди до будь-якої пісні. Його називали "Бетховеном", а ще його знали як Денні Лилкер, і саме завдяки йому наша загальна мрія стала реальністю. Без Денні не було Anthrax.

Іншим моїм братам - Чарлі і Френкі. Ми - ядро ??по визначенню: центральна і найважливіша частина об'єкта, руху або групи, що формує основу її активності і зростання. У всіх злети й падіння, тріумфи і трагедії, вершинах і проваллях, з якими ми зіткнулися в своєму житті як група за останні тридцять років, ви були моєю Константою. Нічого собі, кажу як який-небудь довбаний вчений! Я щасливий ублюдок, що грав з вами в одній групі більше тридцяти років. Ви тільки гляньте, чого ми добилися, чорт забирай !!! Обожнюю цих хлопців.

І моєму брату, голосу Anthrax, Джої Беладонна. Ти заговорив в 1984-му, і разом з Чарлі, Денні, Френкі і мною ми розбурхали весь світ !!! І мітку, яку ми вирізали так глибоко, ми змогли залишити її знову в 2011-му з випуском «Worship Music». Тільки любов і повагу відчуваю до тебе. Гайда запалювати ще років двадцять, друже!

Роб Каггіано, ти пожертвував потом і кров'ю, як і всі інші. Я дуже пишаюся і щасливий за тебе. Пали напалмом, брат!

Джону Бушу. Згадуючи ті дні в Нью-Йорку під час написання цієї книги, у мене на обличчі грала широка посмішка. Часом здавалося, що ми сиділи в траншеях, але перебувати там разом з тобою завжди було трішки легше. І справжньому мужику, Полу Круку, ви, сер, і є втілення слова "Метал".

До речі, Джонні Зі, спасибі за віру. Ви - справжній хрещений батько трешу.

Величезне спасибі, любов і респект Міссі Каллаццо, Майку Монтеруло, Еду Транки і Марії Ферреро за те, що не тільки були моїми друзями, але і зробили все можливе і неможливе.

Моїм друзям і MVP, які не залишилися осторонь і підтримували роботу механізму: Джої Віра, Андреасу Кіссер, Джону Деттіт, Джейсону Біттнер, Джину Хоглану. Рятівники - кожен з вас окремо.

Повага, подяку і вдячність усім дорожникам, які заради нас рвали свої дупи з самого 1984 го. І нашому найпершому Road, Джо Аллену. Дякую Бро!!!

Metallica, Black Sabbath, KISS, Iron Maiden, Оззі, Motorhead, Dio, Pantera. Виступати з вами разом було і залишається нашим привілеєм. Дякуємо.

Тим, хто потребував наркоти, коли у мене були Стен Лі, Джин Сіммонс і Стівен Кінг. Вони безпосередньо відповідальні за те, що відкрили мій розум до інших світів, не схожим на той, в якому я виріс. Я вибрав цей шлях завдяки вам. Дякуємо.

Чаку Д. Завдяки тобі моя мрія стала реальністю. Те, що ми зробили разом, будуть пам'ятати сотні років. Респект, брат.

Спасибі Ріку Криму, Брюсу Гіллмеру і Еріку Люфтглассу за те, що вірили в мене і дали роботу, коли я її потребував!

Було дуже весело працювати над цією книгою з Джоном Відерхорн і моїм редактором Беном Шефер. Спасибі, хлопці! І спасибі Джиму Фицжеральд за те, що надираються всім зад і всім з Да Капо, за захопленість цією справою.

Моїм корешам: Енді Бучанану, Майку Темпеста, Джону Темпеста, Домініку ДеЛюка, Заку Трону, Марку Джонсону, Марку Паске, Ріку Россу, Уіту Крейну, Тіму МакГлінчі, Брайану Посейну, Девіду Карону, Метту Ханрахану, Корі Тейлору, Джої Троману. Хочу подякувати Anthrax за те, що виявився в потрібному місці в потрібний час для зустрічі з кожним із вас.

Спасибі Керку Хемметт за тридцять один рік дружби. І за те, що написав вступ до цієї книги. І навчив мене тому, що як би ти не був успішний в житті, ти як і раніше можеш залишатися хорошим хлопцем.

Моїм друзям Клиффу, Дарреллу, Ронні і Джеффу. Я сумую за вами і завжди вас поважав.

Я пишу ці подяки на 33-ту річницю Anthrax. Тридцять три роки! У своєму професійному житті сам факт, що у мене була ця кар'єра - єдино важлива річ для мене. Я зміг зробити те, що завжди хотів зробити у своєму житті, і я повинен продовжувати це робити через одну єдину причину ...

Ви. Фани. Кожен з вас. Без різниці, чи були ви з нами з першого дня або тільки побачили нас вперше під час виконання пластинки «Among The Living» в Небуорте, все це завдяки вам. Ви, друзі мої, це ті люди, які хочуть дивитися трохи глибше і працювати трохи старанніше для пошуку тієї музики, яку вони люблять. Все виглядає краще, якщо заради цього потрібно трохи попотіти.

Спасибі, що потіли разом зі мною.

Люблю вас, маніяки

Ваше здоров'я,

Скотт

Лос-Анджелес, Каліфорнія

18 липня 2014 р.

Спасибі: моїм батькам Шелдону і Ненсі Відерхорн, моїй дружині Елізабет Каплан, моїм дітям Джошу і Хлое, Скотту Іену і Перл Едей, ГЕПу і Міріам Раст, Бену Шефер, Каролін Собзак, Ліссе Уоррен і всій команді Да Капо, Елу Йоргенсеном, Джеймсу Фицджеральду , Меттью Оппенгейма, Крісу Стеффані, Джиліан Локе, Кетерін Турман, Іену МакФарленду, Емі і Альберту Уілкі-Сайдс, Кену Мікаллефа і Джеффу Перла

Джон Відерхорн

ВСТУП

У глибокій дірі

Автор: Керк Хемметт

Все почалося в містечку дуже далекому від того місця, де я виріс. Я жив в Сан-Франциско, грав в Exodus, і раптом мені зателефонували з проханням приїхати на Східне Узбережжя на прослуховування до Metallica. Я чув, що Джеймс і Ларс незадоволені пристрастю Дейва до спиртного і його виступами в цілому, коротше хотіли виперти його з групи. Марк Уіттейкер, на той момент менеджер Exodus, виявився звуковик Metallica, тому, коли Марк пронюхав про неминучий відхід Дейва, він прокрутив демо Exodus Ларсу і Джеймсу, і вони обидва зійшлися на думці, що хлопець, який грає соло на цій касеті, цілком годиться для прослуховування. Цим хлопцем був я.

Коли Марк підібрав мене в аеропорту, у мене щелепа відвисла. На землі лежав сніг, а я був в одній джінсовке. Раніше я ніколи не залишав межі Каліфорнії. Я знав про існування інших місць в світі завдяки фільмам, картам і фотографій. І те, що я побачив по дорозі до жалюгідної Ямайці в Квінсі, було для мене, м'яко кажучи, шоком. Тоді в Сан-Франциско нерідко зустрічалися цілі ряди кварталів, десятиліттями виливає злочину, бруд і відходи, але я ніколи не бачив такого убитого створення рук людських, яке я побачив, коли ми нарешті добралися до місця під назвою Мьюзік Білдінг. Не зрозумійте мене неправильно, це було не якесь там злачне місце, брудний клоповник або що-небудь настільки ж огидне. Він просто був у такому занедбаному і ветхому стані, і мав такий нудний вид, що єдине, що можна було зробити з цією будівлею, це здавати цілі офісні приміщення групам, дозволяючи їм робити все, що душі завгодно, поки вони платять за оренду.

Всюди валялися розбиті стекла, тут і там лежали шматки гіпсокартону, бетон і арматура стирчали на рівні очей. Марк сказав, що в цій будівлі репетирують кілька кавер-груп, що входять в топ сорока кращих, а ще кілька метал-груп. Він сказав, що одна з найважчих груп називається Anthrax, і що вони кльові хлопці. "Вони нам холодильник підігнали!" - Додав Марк.

Місце, яке ми орендували, знаходилося на п'ятому чи шостому поверсі. Наша кімната була величезною, брудною і порожній. У кутку знаходилася обгороджена кімната поменше. Єдине, що було в центрі кімнати, це спальні мішки, парочка британських журналів про метал, гора пінопласту з-під коробок яєць, валізи і коробки з бухлом і їжею. Ну да, і холодильник. На підлозі, само собою, було повно битого скла. А ще було холодно, все завдяки зламаною печі десь в надрах будівлі. Марк сказав, що все тут сплять на вільних місцях і репетирують в тій обгородженій кімнаті. Я запитав, де інші хлопці, і Марк показав на обгороджену кімнату зі словами: "Вони всі там, сплять". Я глянув на годинник - 7 годин вечора.

Незабаром після цього в кімнату ввійшов Кліфф і привітався. Він сказав "Привіт, дуже радий з тобою познайомитися" так, що тут же стало ясно, яким він був самовпевненим. Потім з'явилися Джеймс і Ларс, і ми обмінялися привітаннями. Я зустрічав їх обох раніше, але не був упевнений, що вони пам'ятають мене, в силу ряду обставин, що включають алкоголь. Ми поговорили про моє перельоті, і вони запитали, чи привіз я своє обладнання. У мене при собі були усилок і гітара. Було це в ті дні, коли можна було провести по повітрю все, що завгодно. Я серйозно. Я дав носієві 20 баксів, він приліпив стікер "крихкий вантаж" на мій Маршалл, і усилок відправився разом зі мною прямо в Нью-Йорк. Ось була кірка, коли мій комбік застряг на багажній стрічці, коли ми з Марком пішли його забирати!

У перший спільний джем в репетиційній ми цілу годину грали речі Mercyful Fate і Metallica. Ларс і Джеймс не переставали один одному либіться, і я подумав, що це трохи дивно. Я вирішив, що або їм дійсно подобається те, що вони почули, або вони дуже близькі в силу особливого духу Сан-Франциско. З цього моменту все пішло на лад.

Після репетиції ми разом вирушили в лікеро-горілчаний магазин вниз по вулиці і купили "сорокушек", тому що це здавалося відмінною угодою з економічних міркувань. Це було задооолго до того, як вони стали досить популярними. Коли ми повернулися в Мьюзік Білдінг, хлопці показали мені, як підкладати пінопласт з-під коробок яєць під спальний мішок для створення бугорчатой ??подушки, яка була трохи зручніше, ніж ніч на холодному, голій підлозі. У цьому місці не тільки не було опалення, там не було гарячої води, тільки холодна. Ми пили і намагалися зберегти тепло якомога довше. Ми слухали метал, говорили про метал, а я розповідав їм, що мені сподобалося грати їх речі. А потім ми відрубали.

Наступного ранку нас розбудили монотонні відзвуки якоїсь групи, що грає в кімнаті далі по коридору. Спочатку я подумав, що помер і потрапив в чистилище. Потім я відкрив очі і згадав, що перебуваю в Мьюзік Білдінг з парочкою хлопців, яких ледь знаю. Я подивився на Кліффа і побачив, що він читає рольову книгу «Підземелля і дракони - Поклик Ктулху». Будучи великим шанувальником жахів і добре знайомий з творами Лавкрафта, я сказав: "Я знаю цю книгу!"

Він сказав: "Да ладно?", Він так завжди говорив, коли його щось цікавило.

Я прикинув, що ми можемо докладно обговорити опуси Лавкрафта. Мене заспокоїло, що у нас є щось спільне крім музики. Він теж любив ужастики. Його улюбленим фільмом всіх часів був «Світанок мерців» Джорджа Ромеро.

Після спроби взути черевики в льодовому душу холоді, мені захотілося побачити, як це місце виглядає при світлі дня. Я виглянув у головний зал, розуміючи, що мене розбудила одна з тих метал-груп, про які говорив Марк. І я пішов на звук. Коли я підійшов ближче, стало ясно, що те, що я почув, безумовно було металом. Він був гучним і швидким, гітари були просто ульотні! Послухавши якийсь час музику через двері, я повернувся назад в нашу кімнату. Поки я говорив з Клиффом, двоє хлопців увійшли через двері. Один виглядав неймовірно дурним в прикиді а-ля Джої Рамоун, а інший нагадував єврейську версію Фена Гленна Тіптон. Кліфф сказав: "Привіт, ці хлопці з Anthrax - це Скотт, а це Денні".

Тоді я вперше почув цей скрипучий, хрипкий, трохи підступний і пустотливий "New Yawk" голос Скотта Іена: "Гей, хлопці, ми прітараніл вам гриль-тостер!"

Це було 8 квітня 1983 року, тридцять один рік і один день тому, коли я пишу ці рядки.

З тих пір багато чого змінилося. Але що ніколи не змінювалося, так це наші відносини зі Скоттом. Від зустрічі з ним тим холодним ранком в Мьюзік Білдінг до спільних тусовок зовсім недавно на Fear FestEvil в Сан-Франциско, я завжди цінував його і захоплювався нашою дружбою. Незважаючи на те, що ми виросли на протилежних кінцях країни, ми поділяємо схожі емоції і інтереси. Крім того нам пощастило розділити то безбашенні почуття гумору, яке нас пов'язує досі через всі ці роки.

З самого початку я побачив, що у Скотта величезне серце розміром з Годзіллу. У нього завжди знайдеться час, будь ти один, фен або ворог. В якійсь мірі, на мій погляд, він наслідував деяким героям, про яких прочитав в тих коміксах, які ми читали тоді в 80-е. Він явно був душею компанії, повна протилежність мені - інтроверту. Мені було корисно тусуватися з ним. Я помітив, яким самовпевненим він виявився, і він завжди був дуже доброзичливий в соціальній обстановці. Ніколи не забуду, після стількох днів без доступу до гарячої води в Мьюзік Білдінг, як він переконав знайомих дівчат дозволити нам скористатися їх абонементом в спортивно-оздоровчий центр, щоб ми могли прийняти душ в їх роздягальні!

Скотт допоміг мені трохи вилізти зі своєї шкаралупи. Тоді я був дуже сором'язливим, і спостереження за Скоттом в соціальному середовищі навчило мене вести себе трохи краще, коли я опинявся в подібних обставинах.

Було здорово мати такого союзника як Скотт на Східному Узбережжя. Взагалі-то, всі хлопці з Anthrax були доброзичливі, і ми часто зависали. Всякий раз, коли ми опинялися у них, можна було очікувати, що як тільки ми зберемося разом, почнеться повне безумство. Забавно, що тоді ці хлопці не були переконаними алкоголіками, якими були ми. Заявляючись з купою пляшок горілки в ящику, ми ніколи не помічали, що вони випивали один стакан на наші чотири або п'ять! Але їх бавили наші агресивні витівки, і ми були раді приєднатися, коли це виглядало весело. Іноді я не міг точно сказати, п'яний Скотт або він просто в захваті від життя, що на мій погляд не рідкість. Я захоплююся його думками. Якщо чесно, навіть заздрю.

Скотт завжди дуже підтримував нас і той метал, який грали Anthrax, Metallica і ціле покоління нових метал-груп. Ніякої гіркоти або удаваного байдужості. Це було захоплююче. Ми робили кроки в незвіданою музичної території, і це був сміливий новий світ для всіх нас. Коли прийшла пора відправлятися в наш перший американський тур, Скотт нам дуже допоміг. Я ніколи не забуду, як запитав його, чи не буде він проти, якщо я візьму його РОКМ (аналоговий девайс, який можна підключити до гітари і грати в навушниках), тому що у мене не було усилка для реп. На носі був тур Metallica / Raven «Kill 'Em All For One», і він сказав: "Звичайно, бери!" Він до цих пір у мене десь лежить, тридцять з лишком років, і я до сих пір хочу як-небудь його віддати йому. Той факт, що він весь час дуже хотів допомогти, не пройшов для мене даром.

Коли ми записували «Ride The Lightning», Скотт приїхав до Лондона, щоб поспілкуватися з пресою про першому альбомі Anthrax «Fistful Of Metal». Одна особливо дика нічка з Клиффом і Скоттом скінчилася тим, що Кліфф не зміг піднятися з підлоги і лягти на своє ліжко, і ми зі Скоттом сміялися і намагалися допомогти бідоласі. Але він був занадто високим і худим, тому це було так ржачно! Потім Скотт повернувся і взяв чайник, повний води і вилив його на усилок Маршалл, який я взяв напрокат, засміявся і вигукнув: "Приємного чаювання!" Це на десятиліття створило прецедент схожого поведінки, до якого ми нерідко вдаємося і сьогодні.

Скотт часто приходив подивитися на нас під час туру «Master Of Puppets». Ми вперше побачили Оззі за сценою, і ми обидва були в повному благоговіння перед ним. Тієї осені Anthrax вирушили в тур разом з нами в Європу, і це було дуже весело, поки з Клиффом не сталося трагедії.

Я ніколи не забуду, як Скотт був засмучений цими новинами. І ніколи не забуду, як він, Френкі і Чарлі бродили вулицями Копенгагена з Джеймсом до третьої ранку. Я вдячний їм за те, що підтримали його, коли я не міг. Я був повністю убитий горем і перебував в такому стані шоку, що навіть не міг встати з ліжка, не кажучи вже про кімнату. Коли Скотт прийшов на похорон, я наполіг, щоб він залишився у мене, взагалі це був мамин будинок.

За всі ці роки він підсадив мене на масу кльових речей, і мені хотілося б думати, що я зробив те ж для нього. Він завжди був для мене таким собі культурним барометром. Я питав його, що вийшло з нових стоять коміксів. Я познайомив його з певними книгами, і у нас завжди була спільна любов до музичного обладнання. Саме Скотт розповів мені про дуже кльовою компанії, яка випускала відмінні, якісні гітари. Вони називалися ESP. Він звів мене з цими людьми в Нью-Йорку, і ось я вже на складі, беру приставні грифи і кажу представникові ESP: "Не, цей занадто тонкий. Нє, цей занадто широкий". Так що повинен подякувати Скотта за наші відносини з ESP довжиною в двадцять сім років.

Але насправді, якби мені потрібно було записати всі наші офігенний і не дуже деньки, які у нас були з Скоттом, на це б пішла ще одна книга. Наша дружба з Скоттом охоплює три десятка років, і це число буде тільки рости. Багато кльових деньків було за весь цей час. День народження Скотта припадає на переддень Нового Року, тому я мав задоволення провести чимало святкувань Нового Року / днів народжень разом з ним. Забавно, що всі ці святкування завжди були пригодами, більше, ніж що-небудь. Можете робити свої висновки, поки я розповім пару-трійку кумедних анекдотів.

У нас однакові тату ... не поспішайте з висновками. Ми вирішили набити їх якось вночі після перегляду репетиції шоу Van Halen в Лос-Анджелесі. Ми були так вражені цією групою і тим, що потусили з Девідом Лі Ротом з парою-трійкою пляшечок Джек Деніелс, що обидва прийшли до висновку, що найкращий спосіб увічнити цей особливий вечір - це набити однакові тату. І всі, хто був тоді з нами тієї ночі, завдали таку ж. Ні, це не "VH". Це щось більше символічне, яке демонструє відданість друзям і подій, які важливі для людини.

Закінчу одним не найбільш офігенний випадком зі Скоттом, щоб представити нашу дружбу в ширшому світі. Три роки тому ми з Скоттом відпочивали на Гаваях з нашими улюбленими дружинами, Перл і Лані. Ми насолоджувалися відпочинком, поки не дізналися, що гігантське цунамі обрушилося на Японію і що на Гаваях оголошено попередження про цунамі. Ніколи не забуду, як зблідло обличчя Скотта, коли він почув ці новини. Ми з дружиною пояснили йому, що цунамі із заходу мають тенденцію втрачати всю свою силу вибуху, коли добираються до островів, але це не завадило йому не лягати спати всю ніч, виглядаючи з вікна в передчутті неминучого руйнування, і готуючись евакуювати свою вагітну дружину при першому ознаці загрози. Коли цунамі досягло Гаваїв, воно було менше фута у висоту. На наступний день ми привітали Скотта і Перл з тим, що вони пережили свій перший цунамі! (До речі, попередження про цунамі - норма життя для Гаваїв. Я переніс чотири таких).

Найважливіше з того, що я дізнався про Скотті, це що він приголомшлива людина. Само собою, він попався в ті пастки, в яких опинилися ми всі в юні роки, і пізніше навчився обходити їх. Але поки ми обидва по-своєму змінювалися за ці десятиліття, ті основні елементи, що зробили нас друзями, пов'язують нас і до цього дня. Я як і раніше вважаю Скотта одним з найближчих і дорогих друзів. Те, що ми пережили друзями окремо і разом, надихнуло нас і зробило нас тими, хто ми є сьогодні.

Він кмітливий, веселий, забавний, ніжно саркастичний, відданий, чарівний чоловік, і він відмінний комбінатор, в найкращому сенсі слова. Він гнучкий, відмінний музикант з відмінним чуттям, він людина достатку і смаку. Крім того, він чарівний, у нього яскрава уява, він природний лідер, і у нього є темна сторона, якій я захоплююся. Він відмінно виглядає на всіх цих телешоу. До того ж він володіє приголомшливою здатністю відкопувати халяву, він чудовий гравець в покер, щось на кшталт медіа блудника, він завжди серйозний за частиною їжі і напоїв. Я вважаю Скотта мрійником, почесним жителем Сан-Франциско, бійцем, коли це потрібно, і відмінним ріффовим гітаристом і шанувальником Fernet-Branca (як і я), чудовим батьком і чоловіком, і любителем жахів (як і я) і загальним оспівувачем мистецтва і життя, з почуттям розуміння Нью-Йорка, яке ніколи не згасало, навіть при тому, що він прожив на Західному Березі двадцять з гаком років.

Він мій братан.

За цього хлопця я готовий заробити кулю. Напевно, навіть не одну ...

Це історія, написана самим "Мужиком".

ПРОЛОГ

Будь я тверезий - всього цього могло і не бути. Але я був так само п'яний, як і на своє вісімнадцятирічні, коли я тупо перекинув стільки склянок горілки Попoв і апельсинового соку, що збився з рахунку. Краще просто сказати, що мій розум був безнадійно обдолбан. Я був феном Нью-Йорк Янкі з 11 років. Батя відвів мене на першу гру в 1972-му, і я постійно стежив за цією командою, навіть коли вони лажа. Так що коли мені випав шанс потрапити в парк, де у них проходили весняні збори, Ледженс Філд в Тампі, Флорида, і забрати фірмовий коло в якості сувеніра - перед таким сильним спокусою я просто не міг встояти.

Я прилетів в Тампа 18 серпня 1997 го, на гітарне шоу в Сороубред Мьюзік. Між виступами було повно часу, і я реально нажерся з Закк Уайлд, а потім затусіть зі своїм друганом Едом, який прихистив мене, поки я був у Флориді. Він був тверезий, і я був з ним, моєю подругою Анжелою і її сестрою Хізер - їх обох я знав ще з кінця 80-х. Вони були єдиними дівчатами, які тоді ходили на шоу Anthrax. О другій годині ночі ми проїжджали стадіон, і я закричав: "О, Боже, Ледженс Філд! Я прочитав в газеті, що тут знаходиться пам'ятник Турманов Мансон. Це ж мій найулюбленіший гравець Янки!"

На світлофорі горіло червоне, ми стояли, і я почав по тихій вилазити з тачки. "Е, стій" - закричав мій кореш Ед. "Ми приїдемо завтра, коли він буде відкритий для відвідування. Поїдемо гуляти, і тоді ти зможеш його зацінити".

У своїй рухомої егоїзмом серпанку, яка й не думала проходити, я бачив пам'ятник з вікна. Якби він умів говорити, він би назвав моє ім'я і запросив мене до себе. Ед знав, що я був п'яний в умат, тому він у себе натиснув кнопку блокування, яка заблокувала всі двері в машині. Можливо з його боку це і був хороший хід, але для мене відповіді "ні" не існувало. Коли я був дитиною, і мама говорила, що мені заборонено те або інше, я або робив по-своєму, або просто ігнорував її. Коли все лейбли на планеті в один голос заявили, що Anthrax - нерентабельна група, я послав їх на хуй. Коли все говорили, що групі прийшов кінець, тому що гранж і альтернативний рок вбили метал, ми знайшли спосіб вистояти. Слова "немає" не було в моєму словниковому запасі, тому підлітком я заслужив прізвисько Скотт "Ні" Іен.

На зворотному шляху з Ледженс Філд я прикидав, як би мені повернутися на стадіон, щоб зацінити пам'ятник. Я вирішив, що коли приїдемо до Еду, ми попросимо Хізер відвести нас назад в парк. Вона теж не пила, але була більш схильною до авантюр, ніж Ед.

Коли ми приїхали до Еду, було далеко за 2:30 ранку, і він відразу пішов спати. Я переконав Хізер, яка все одно нічого не робила, відвести нас в Ледженс Філд без відома Еда. Вона бачила, як сильно я хотів їхати, тому погодилася нас відвести. Вона припаркувала машину біля паркану за стадіоном і залишилася всередині, а тим часом ми з Анжелою перелізли через ворота і ступили на землю. Я пішов прямо до пам'ятника. Він купався в срібному місячному світлі, що надавав Мансон лик божества. Тепер у нього була приватна аудієнція і він виглядав набагато крутіше, ніж виглядав би вдень при звичайному світлі з купкою витріщив очі туристів з камерами. Я був впевнений, що Мансон вважав би за честь, що один з його найвідданіших фанів ліз зі шкіри геть, щоб розділити таке приватне мить зі своїм героєм і другом. Зрозуміло, я був п'яний. Я зробив кілька фото, потім переконав Анжелу піти зі мною, щоб зацінити стадіон.

Ми вийшли і пройшли по доріжці до пишного зеленого трав'янистому полю. Я стояв на основній базі та знімав себе в смугастій формі з битою в руках, наганяючи страху на пітчера Оріолес Джима Палмера. Я практично бачив, як м'яч залишає його мозолисту руку і спрямовується до основної бази. Я розмахнувся і потрапив в ціль. М'яч пролетів повз першого захисника Едді Мюррея і кинувся в далеку частину поля. Я побіг, без жартів. Я оббіг бази навколо і зупинився на другій. Ось це сейв!

Я оббіг навколо поля з криком: "Потряяяяяс!" і вмовив Анжелу приєднатися до мене, щоб оббігти бази. Ми бігали від бази до бази, сміючись як діти, і ніхто нас не міг зупинити. Я оббіг третю базу навколо і стрімголов побіг на основну. Мені потрібна була хвилина, щоб прийти в себе від цього приголомшливого маневру. Я повільно підвівся і обтрусився, а потім побачив фірмовий коло. Він був зроблений з твердої, важкої гуми, і на ньому красувався великий логотип Янки - бита з кепкою. Я подумав, що він міг би круто виглядати в нашій студії в Йонкерс прямо перед усіма моїми комбіками, і я запишу всі партії гітари, стоячи на ньому, демонструючи свою відданість Янки.

"Мені потрібна ця штука" - пробурмотів я, бризкаючи слиною, навіть не подумавши, як пронесу цей двухсотфутовий шматок гуми в аеропорт і на літак до Нью-Йорка. Я взяв одну його сторону, але вона була такою важкою, що я зміг тільки відірвати її частина від землі. Я спробував його котити. Трава була вологою, ноги ковзали, і я впав. Після кількох хвилин боротьби з цією штукою, у мене втомилися руки, я здався і поклав її на місце.

"Давай забиратися звідси" - сказав я. Ми вже поверталися, коли я помітив далеко попереду миготливі поліцейські вогники там, де Хізер припаркувала свою машину, чекаючи нас. Я був такий п'яний, що не думав, що ми зробили щось протизаконне. Що ми зробили? Ми трохи порозбігались бази. Нічого не зламали. Я навіть нічого не вкрав.

Тоді мені й на думку не спало, що може нам варто було вибрати ІНШИЙ шлях, перелізти через ІНШИЙ паркан і забратися звідти під три чорти. Але ми вийшли прямо з парадного входу. Ворота, через які ми перелазили, вже були відкриті. Там стояли гольф-мобілі, охоронці і три поліцейські машини. Хізер сиділа на узбіччі. Ми вийшли, я помахав їй рукою і сказав "Привіт", широко посміхаючись. Коп схопив мене, кинув на капот, заломив руки за спину і одягнув наручники. Другий зупинив Анжелу і надів наручники на неї. Я був у шоці. Я запитав: "Якого біса ?!"

"Закрий рукавицю" - гаркнув коп.

"А що я зробив?" - Заперечив я. "Я не зробив нічого такого".

Потім він кинув мене на узбіччя і сказав: "А так? А як щодо незаконного проникнення, гівнюк? А як щодо пограбування?"

"Пограбування? Якого пограбування? Я нічого не взяв".

Потім один з копів сказав, що у них є відео моєї безглуздою спроби вкрасти фірмовий коло.

У мені як і раніше шуміла п'яна молодецтво, тому я сказав: "Так, але я ж не вкрав! Я залишив його там! Я випишу вам чек, я дам вам грошей. Скажіть, скільки він коштує. Я прямо зараз дам вам стільки, скільки він коштує, і ви можете залишити його собі! "

Копи розсміялися і пішли. Я сидів в наручниках абсолютно збентежений. Я подивився на Анжелу, і вона сказала лише: "Бля, у нас великі проблеми".

Вони не заарештували Хізер, тому що вона не залазила в парк. Її просто відпустили додому. Вона сказала, що розбудить Еда, і вони знайдуть нам адвоката. А потім поїхала.

Ми з Анжелою сиділи безпорадні, поки один з копів не підійшов до мене зі словами: "Ей, а ти не той хлопець з Anthrax?"

"Так, так, це я і є!" Іноді неприємно, коли тебе впізнають на людях. Це було послання згори.

"Що відбувається, чувак?" - Запитав він.

Я сказав йому, що я божевільний фен Янки, тупо нажерся і захотів побачити стадіон, тому що чув, що на його території знаходиться пам'ятник Мансон. Те, се, я вирішив оббігти бази. "Ти можеш як-небудь мене витягнути з цієї переробки? Мене жодного разу в житті не заарештовували".

| 2 сторінка

3 сторінка | 4 сторінка | 5 сторінка | 6 сторінка | 7 сторінка | 8 сторінка | 9 сторінка | 10 сторінка | 11 сторінка | 12 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати