Головна

12 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

- Слухай, це всього лише дружня послуга. Я знаю, тобі це потрібно. Скільки ти вже не розважався подібним чином, рік? Я знаю, що з моїм братом найближчим часом у тебе нічого не буде, - Майки перемістив руки на мої боксери, і тепер стосувався мого члена, що приходить в збудження (на замітку: проти моєї волі). - Ми нікому не розповімо.

- Все одно це неправильно! Я ... я не можу.

- Ні Алісія, ні Джерард ніколи не дізнаються, - прошепотів Майки, притискаючи мене вниз. Я прикусив губу, щоб не видавати жодного звуку, тому що моє тіло відреагувало на його дотику. Мій розум намагався чинити опір, так само, як і моє серце. Вони знали, що це неправильно, але тіло їх не слухало. Воно здалося перед Майки. Я здався перед Майки. - Ти завжди мені подобався, Френк. Просто я був занадто сором'язливий, щоб сказати про це. Тому я тоді відмовив тобі. Але потім ти став зустрічатися з Джерардом, я бачив, як він був щасливий, і знав, що ніколи не зможу отримати тебе.

- Тому ти робиш це зараз ?! - Я майже зірвався на крик. З одного боку, це було схоже на згвалтування, але з іншого - я сам просив його знову торкнутися мене, тому що він мав рацію. Минуло дуже багато часу. Я не міг попросити про це Джерарда, не зараз. Він все ще приходив до тями після аварії, все ще відновлював свою пам'ять. Я можу чекати, але торкання Майки, ніжні і такі потрібні, повернули мене на невірну доріжку. Я чекав занадто довго, я потребував цьому. Я не міг чинити опір, не дивлячись на те, як сильно хотів цього.

- Тому що знаю, що тобі це потрібно, і я завжди думав про це, - Майки провів руками вниз і зупинився на моїх стегнах. Я з усіх сил вчепився в диван, закрив очі і сильніше закусив губу. Я намагався чинити опір, але зазнав поразки. - Іноді я чув вас в кімнаті брата. Ти був такий щасливий.

- Тому що я був з Джерардом! - По моєму обличчю покотилася пара сльозинок, здебільшого через зростаючого хворобливого напруги. - Будь ласка, Майки, не треба. Я люблю тебе як брата. Це ... це неправильно. Я не можу вчинити так з Джерардом.

- Подумай про це просто як про спосіб зняти напругу, - сказав Майки та почав повільно гладити мої стегна. Моє тіло відреагувало на його дотику так само швидко, як і на торкання Джерарда. Вони були двома різними людьми, братами. Але моє тіло хотіло їх обох, і я не міг більше цього виносити. Те, що ми робили, було неправильно, але у мене не було сил зупинити Майки. Я хотів цього, і він знав це.

- Просто ... - я зробив глибокий вдих і заплющив очі, коли його руки проковзнув за моїми боксерам і взялися за гумку. - Не кажи нікому, - майже нечутно прошепотів я. Моє тіло не могло заспокоїтися, так і не зробивши нічого. Мені потрібно було це зараз.

- Звичайно, не скажу, - шепнув Майки та поцілував мене в щоку.

- Тільки не цілуй мене в губи, - різко сказав я, - вони тільки для Джерарда. - Хоча Майки вже поцілував мене, я не хотів, щоб він робив це знову.

- Добре, - відповів Майки, його руки спускалися все нижче. - Чого ти хочеш, Френкі? - Запитав він, повільно водячи руками вгору-вниз. Я переможений притулився до дивана і намагався не плакати. Тому що, як я вже говорив, це було схоже на згвалтування, але насправді таким зовсім не була. Я хотів Майки, але я не хотів цього. Але так вже вийшло, і я не зміг встояти. Я хотів його вже довгі роки. Проблема була в тому, що і Джерарда я хотів теж. Але я не міг отримати їх обох. Джерард любить мене, і ось, я збираюся все зіпсувати. Але я не зупиняв Майки.

- Трахни мене, - сказав я з бажанням, - будь ласка ...

- Звичайно, - сказав Майки та відсунувся трохи далі. Він взявся за гумку моїх боксерів і почав стягувати їх вниз. Я трохи підвівся, щоб допомогти йому в цьому. Коли я опинився повністю роздягненим, Майки встав, швидко зняв штани й труси, і повернувся на диван. Він засунув свої пальці мені в рот, і я швидко покрив їх слиною, відчайдушно бажаючи швидше покінчити з цим. Я потребував ньому, я хотів його, і я хотів, щоб все скоріше закінчилося. Я відчував себе жахливо.

Майки розсунув мої ноги і проник всередину мене одним пальцем. Він кілька разів поворушив їм туди-сюди, і потім додав ще один. Моє співчуття було перекрито пульсуючим екстазом і полегшенням, яке переповнювало мене, тому що я потребував цьому. Я дуже сильно потребував звільнення. Моє дихання і биття серця почастішали. Майки додав третій палець і став розтягувати мене, переконуючись, що я готовий до сильного болю. Коли він витягнув пальці, то увійшов в мене, і я зціпив зуби, щоб не видати ні звуку, тому що мені було добре. Неправильно, але чертовски добре.

- Глибше, - сказав я, і Майки заштовхнули в мене. Я обхопив його ногами за талію, і притягнув до себе так сильно, як тільки зміг; наші стегна стикнулися, і потім він трохи вийшов з мене. Він змінював кут своїх поштовхів, щоб знайти особливу точку, яка змусить мене кричати. Я думав, чи займався Майки чимось подібним раніше, тому що він точно знав, що треба робити, і у нього виходило дуже добре. - Швидше, Майки, - сказав я, і він прискорив свій темп. Це те, що у нас завжди було з Джерардом: він дражнив мене. Це була любов. Більше, ніж просто секс. Ми з Джерардом не займалися сексом, ми займалися любов'ю. У нас з Майки ніколи не буде нічого подібного, тому що я не люблю його так, як люблю Джерарда.

Майки став рухатися все швидше і швидше, все моє тіло тремтіло в екстазі. Він взявся рукою за мій член і рухав нею вгору і вниз в такт своїм фрикциям. Він не був Джерардом, але все одно відчуття були чудовими. Іншими, але дуже смачні.

- Чорт ... Френк ... - видихнув Майки, не зупиняючись, - бля ... я зараз ...

- Давай же, - сказав я. Майки знайшов заповітну точку, і торкнувся її кілька разів, перш ніж закінчити в мене. Після ще кількох поштовхів я і сам скінчив йому, та й собі теж на живіт. Майки зробив ще кілька зворотно-поступальних рухів, а потім вийшов з мене, важко дихаючи. Ось ще дещо щодо нас з Джерардом: ми були як частини однієї головоломки, ми підходили один одному. Ми навіть закінчували одночасно. А з Майки ми були однаковими шматочками, які не єдналися разом. Якщо застосувати силу, ми з'єднаємося, але не будемо підходити один одному. Майки злизав сперму з мого тіла, провів наостанок мовою на мою вже втрачає збудження члену, і, все ще важко дихаючи, впав на диван.

Я лежав так ще кілька хвилин, намагаючись заспокоїтися, а по моєму обличчю текли теплі сльози. Я не міг повірити в те, що тільки що зробив. Я зрадив свого бойфренда, свою любов. Єдиної людини, заради якого я готовий зробити що завгодно і віддати що завгодно. Я зрадив його. Я обдурив його. Але справа не тільки в цьому. Я змінив йому з його ж молодшим братом.

Намагаючись не плакати, я встав, підняв свої боксери, потім встав і пішов у ванну. Там я надів їх і сів на підлогу, притулившись до дверей. Я не чув скрипу або ударів двері, тому знав, що Майки заснув на дивані.

Я встав, протер очі і моргнув кілька разів, щоб позбутися від каламуті в погляді. Відкривши двері, я пройшов до вітальні, де на дивані спав Майки. Я підняв його одяг і кинув її на його обличчя, щоб він прокинувся.

- Вимітайся з мого будинку. Більше ніколи не повертайся і не дзвони мені, - холодно, впевнено і злобно сказав я. Він знав, що я був з Джерардом. Він знав, що я не зможу опиратися, бо мені це було потрібно. Він спокусив мене, і точно знав, що робив.

- Френк, я ...

- Он, Вей! - Закричав я. - Моє життя і без тебе досить зіпсована! Мені не було потрібно, щоб це сталося! Те більше не друг мені, Майкл! А тепер вимітайся на хер, поки я копів не викликав.

Він подивився на мене, як ніби збираючись заплакати, але потім одягнувся і пішов. Я не міг навіть подивитися на диван без того, щоб не відчути накочуються на очі сльози.

Я зайшов в спальню і побачив свого ангела, сплячого на ліжку. Я опустився поруч з ним і ліг, притулившись так близько до нього, як тільки міг. Я не заслуговував його. Він заслуговував більшого. Я жахлива людина. Джерард ідеальний, навіть якщо інші так не думають. Так вони і не повинні, тому що він був ідеальний для мене. Я все проебал. Вкотре. Я втратив кращого друга, якщо, звичайно, я тепер можу його так назвати. Я знову можу втратити свого бойфренда, бо він повинен буде дізнатися. Я притулився обличчям до його плеча і заснув, не перестаючи плакати.

Що я накоїв?

Глава 21. Detox Just To Retox

Frank's POV

Повинно бути, я плакав, поки не заснув, тому що коли прокинувся, то все ще лежав на ліжку, але вже один. Джерард вже встав і пішов, накривши мене ковдрою і підклавши під голову подушку. У мене дико боліла голова, і щипали в очах. Але серце боліло набагато сильніше. Я повинен буду розповісти Джерарду про те, що сталося. Це було величезною помилкою, але я все ще винен в тому, що дозволив цьому статися. І мій бойфренд повинен знати, що поки він спав, я переспав з його братом. Цього не повинно було статися, але вже нічого не повернути.

Коли я сів, то відчув, як закрутилася голова, а по тілу побігла тремтіння. Я випростався і чекав, поки кімната навколо мене перестане крутитися. Повільно і обережно я сів на край ліжка і спустив ноги на підлогу. Я встав і стояв з закритими очима, поки не перестав тремтіти. Здобувши баланс, я вийшов з кімнати і попрямував до вітальні, де побачив Джерарда, який сидів на дивані перед телевізором. Тримаючись рукою за голову в спробі зняти тиск, я підійшов до нього.

- Привіт, Джі, - тихо сказав я.

- Привіт, Френкі, - посміхнувся Джерард. - Ти в порядку? - Стурбовано запитав він. - Коли я прокинувся, ти виглядав так, як ніби чомусь плакав.

Моє серце тьохнуло. Я знав, що повинен все йому розповісти, але коли? Треба б зробити це зараз, але і без цього мені херово. Менше за все мені потрібно, щоб Джерард розлютився. Я знаю, що заслуговую цього, але спокій набагато краще.

- У мене голова розколюється, - пробурмотів я, потираючи голову.

- Оу, бідолаха, - сказав Джерард, взяв мою вільну руку і несподівано притягнув мене до себе. Я поклав голову йому на плече, забрався на диван з ногами і притиснув коліна до грудей. Джерард обхопив однією рукою мене за талію, а інший - за ноги, як ніби збирався нести мене кудись. - Тобі щось потрібно? - Тихо запитав він і поцілував мою голову.

- Тільки ти, - відповів я, закрив очі і повільно вдихнув, відчуваючи його аромат. Можливо, це звучить трохи дивно, але він був дуже розслаблюючим, і мені було приємно просто відчувати його і знати, що він тут, зараз.

- Ну, це я можу влаштувати, - весело сказав Джерард. - Упевнений, що не хочеш випити тайленол або ще щось? - В його голосі все ще чулося занепокоєння.

Я хотів втекти в кут і там здохнути, бо після того, як його побили і обдурили, той Джерард, в якого я без пам'яті був закоханий, повернувся. Я молив бога про це довгі роки. А зараз, Господь, нарешті, почув мене і повернув його. І як я йому віддячив? Піддався спокусі і все проебал. Боженька знає наше майбутнє. Він повинен ненавидіти мене, якщо послав мені краще, що є в цьому світі, знаючи, що я ось так все зіпсую.

- Розкажи мені казку, - попросив я Джерарда. Я хотів почути його голос перш, ніж скажу йому про минулу ніч, і він втратить свій щасливий тон. Поки що я хочу їм насолодитися. - Будь-яку, яку згадаєш. Будь ласка.

- Добре. Жив-був нестерпний, бунтують підліток. Він не боявся бути собою. Спочатку я трохи злякався його, потім став сильно нервувати в його присутності, але, врешті-решт, по вуха в нього закохався, - я посміхнувся тому, як Джерард переказував мені минуле. - Через рік незручної дружби, я, нарешті, зізнався йому в любові і дізнався, що він теж любить мене. Моєму щастю не було меж. Але я був сліпий, і користувався його беззастережну любов'ю до мене. Я не зупинявся, кажучи собі, що він любить мене. І він любив і любить. Але я почав псувати наші відносини. З якоїсь невідомої причини він вирішив залишитися зі мною і любити мене. І єдине, що я можу зробити - полюбити його знову і зробити так, щоб йому більше не було боляче, - я не втримався і заплакав. Я хотів повернутися в минулу ніч, тоді б я не покликав Майки. - Френк, що трапилося?

- Я все зіпсував, - сказав я. - Ти заслуговуєш кращого.

- Ні, - тихо відповів Джерард і знову поцілував мою голову. - Ти заслуговуєш більшого. Після всього, що я з тобою зробив, ти все ще витрачаєш на мене свій час, свою любов. Ти - бог, - я спробував посміхнутися. - А тепер я дам тобі тайленол, і ти будеш відпочивати залишок дня.

Джерард обережно поклав мене на диван, потім встав і ненадовго зник в кухні. Через кілька хвилин він повернувся зі склянкою води. Джерард дав мені склянку і дві маленькі білі таблетки, які я проковтнув, запивши водою.

- Тепер лягай, - твердо сказав Джерард, і забрав склянку назад на кухню. Я послухався і ліг.

Джерард повернувся, підняв мене за плечі, сіл і поклав мою голову собі на коліна. Він став обережно куйовдить пальцями моє волосся. Я хотів сказати йому, що сталося, але не міг. Мені було так приємно, так добре. Джерард так дбав про мене, про те, щоб мені було добре.

- О, я забув сказати: дзвонив Боб і питав, чи не хочемо ми завтра зустрітися з ним і його дочкою. Я сказав, що так, бо не хотів будити тебе і питати.

- Дуже добре, - пробурмотів я, майже засинаючи. - Джі?

- Що, Френкі?

- Я люблю тебе.

- Я теж люблю тебе, малюк, - відповів Джерард, сміючись. Після цього я знову поринув у сон.

- Алло? - Слабким голосом запитав я.

- Френк? - Я почув схвильований голос Джерарда. - З тобою все гаразд?

- Хреново мені, - сказав я, ліг головою на подушку і заплющив очі.

- Тобі буде нормально одному? Я можу сказати Майки, щоб він побув з тобою весь день, - я посміхнувся тому, як він хвилювався за мене. Який чудовий бойфренд.

- Я збираюся валятися весь день в ліжку, - повідомив я. - Це все?

- Ага, відпочивай, малюк.

- Обов'язково. Поки, Джі, - я закрив телефон і кинув його на підлогу. Потім я повернувся на бік і як слід загорнувся в ковдру, притиснувши коліна до грудей. Повіки швидко потяжелели, і незабаром я заснув.

Я прокинувся і побачив, як на мене дивиться пара прекрасних схвильованих очей.

- Що ти тут робиш? - Сонним голосом запитав я.

- Тобі погано, і треба, щоб хтось про тебе подбав, - сказав Джерард, витягнув одну руку з-під голови і обережно торкнувся мого обличчя. - Френкі, тут тепло, - сказав він, насупившись.

- Угу, але взагалі-то я замерз, - відповів я, кутаючись у ковдру. Джерард обхопив мене руками, міцно притиснув до себе і поцілував у чоло.

- Я зігрію тебе, - тихо прошепотів він.

- Джі, я не хочу тебе заразити, - пробурмотів я.

- Якщо заразиш, то значить, тобі стане краще.

- А ти хіба не повинен бути зараз в коледжі?

- Ось тому я дзвонив тобі вранці. Я приїхав додому на кілька днів, і хотів побачити мого чарівного Френкі, - Джерард знову поцілував мою голову. - І ще я хотів переконатися, що ти не знайшов собі когось, - в його голосі почулися радісні нотки.

- Ніхто не зміг тебе замінити, - я знову закрив очі.

- О, так ти намагався знайти мені заміну, так? - Ще радісніше запитав Джерард. - Боже, Френкі, я вчуся в коледжі всього лише якихось кілька місяців. Я приїжджаю додому, коли можу. Блін, та я сім'єю жертвую, аби з тобою побачитися, - він не був ні засмучений, ні зол. Просто хотів підняти мені настрій жартом.

- Ну, тебе немає поруч, а за мною ходять такі гарненькі і спокусливі хлопчики. Що тут робити? Я зобов'язаний тобі сказати, - я відповів йому тим же, але був настільки знесилений, що прозвучало фіговенько. - Якби ти мене не трахнув, то був би в безпеці, а так ...

- Слухай, Айера, це була твоя ідея, - на повному серйозі сказав Джерард. - Ти думав, я був спокійний серед усіх тих студентів ... - я розсміявся, але закашлявся. - Розслабся, - прошепотів він, і погладив мене по спині. - Я тут, щоб подбати про тебе зараз. І я нікуди не піду, поки твоя мама не повернеться.

- Тобі лише двадцять два.

- А тобі всього сімнадцять, - нагадав Джерард. - Через кілька місяців тобі буде вісімнадцять. І тільки тоді нам можна буде бути в одному ліжку.

- Але ми ж не збираємося нічим таким займатися. Мені дико хреново, - нещасним голосом сказав я і знову закашлявся.

- Знаєш, що тобі потрібно, Френкі?

- Ммм?

- Тобі потрібно під гарячий душ. Пар допоможе тобі краще дихати, - сказав Джерард і сіл. Я застогнав, бо позбувся подушки у вигляді його плеча, і бо не був більше в його руках. - Пішли, - Джерард стягнув мене з ліжка, взяв на руки і відніс у ванну. Я і не знав, що він такий сильний. Він раніше іноді міцно тримав мене, але я не знав, що він може підняти, і тим більше нести мене. Я не товстий, але Джерард сам дуже худий. Ми важимо приблизно однаково.

- Візьми мене з собою в коледж, - сказав я, обіймаючи його за шию.

- Я б з радістю, але якщо за тобою бігають хлопці зі школи, то що говорити про студентів коледжу?

Я розсміявся. Джерард посадив мене на раковину, а сам включив світло. Він зачинив двері, підійшов до ванни і включив воду.

- Сам роздягнешся, або допомогти?

Я посміхнувся, а Джерард похитав головою, взявся за нижній край моєї футболки, потягнув її вгору, і поцілував мене, як тільки він мене врятував від цього шматка тканини. Зазвичай я сплю в боксерів, але так як мені було холодно, я був повністю одягнений.

- Ти розпещений хлопчисько, в курсі? - Запитав Джерард, знімаючи з мене штани.

- Але я твій розпещений хлопчисько, - відповів я з усмішкою. Я був настільки вимотаний, що готовий був знову провалитися в сон. Джерард зняв з мене штани і поставив на ноги. Він взявся за край боксерів і теж стягнув їх. Він знав, що зараз не час думати про секс, як би нам цього не хотілося. Просто я погано себе почував.

Джерард перевірив воду, і повернув ручку, щоб гаряча вода текла через дрібні отвори душа, а не через великий кран.

- Залазь, - сказав він, але я так і залишився стояти. Він зітхнув, і повернувся до мене. Він взяв мене на руки, відніс до ванни і поставив під струмені гарячої води. Дійсно, це було дуже приємно. - Стривай тут трохи, - сказав він і задёрнул фіранку.

- Ти не зайдеш? - Запитав я, бо любив приймати душ разом з Джерардом (звичайно ж, завжди у нього вдома).

- У мене є й інші справи, - відповів Джерард. - Просто стій під душем і старайся не заснути. Дихай глибше, тому що вологе повітря тобі допоможе.

Я ще трохи понил, але Джерард вийшов з ванної і залишив мене одного. І я стояв під душем, як він і сказав мені, і глибоко дихав. Він був правий. Через пара мені стало набагато легше дихати, мені більше не хотілося кашляти, а під гарячими струменями води я перестав тремтіти від холоду. Він знав, що краще для мене.

Хвилин через десять я почув, як відчинилися двері.

- Як ти там? - Запитав Джерард.

- Уже краще, - відповів я.

Я почув, як він засміявся, закрив двері і підійшов до душу. Джерард вимкнув воду, взяв з полиці рушник, недбало витер їм моє волосся, а потім обернув його навколо мене. Повітря було все ще важким і гарячим, і це було здорово.

- Так, а тепер виходь, - сказав він і обернув рушник навколо моєї талії. Я насупився, але вийшов з ванни, став поряд з ним і обхопив себе руками. Джерард підійшов до купи одягу, що лежить біля дверей, і дав дещо мені. Я розсміявся. Він дав мені свою смішну піжаму зі скелетом. - Вона дуже тепла, - посміхаючись, сказав Джерард.

- Але вона ж величезна!

- Зате зручна, - Джерард зняв рушник і допоміг мені переодягнутися. Піжама була, напевно, вдвічі більше мене, але дійсно дуже тепла і зручна. Джерард кинув мою старий одяг в кошик для прання, а рушник повісив на край ванни. - Дуже добре. Сам підеш або тебе понести? - Запитав він, і я опустив руки. - Зрозумів, - Джерард повернувся, і я застрибнув на нього, обхопивши руками за шию. Я знав, що він може понести мене на плечах, але не думав, що він може нормально нести мене.

Ми вийшли з ванної і повернулися в мою кімнату, де Джерард обережно поклав мене на ліжко.

- Лежи тут, - сказав він, і я розвалився на матраці. Джерард накрив мене ковдрою, потім нахилився і поцілував мій лоб. - Відпочинь поки, а я скоро повернуся.

- Я люблю тебе, - сказав я. Коли він був уже в дверях.

- Я теж люблю тебе, - ніжно сказав Джерард і вийшов в коридор. - Поправляйся, малюк, - посміхнувся він, закрив двері і знову залишив мене на самоті. Я вже відчував себе набагато краще. Мені стало краще від його любові. Посміхнувшись, я загорнувся в його піжаму (яка зберігала в собі чудовий запах Джерарда) і заснув.

Gerard's POV

Я хвилювався за Френка, бо здавалося, що йому хреново, але, в той же час, і немає. Тому я змусив його розслабитися і дав тайленол, так як він сказав, що у нього боліла голова. Зрештою, він заснув на мені, і я зрадів цьому. Так я відчув себе коханим. Начебто він хотів бути ближче до мене.

Як тільки Френк заснув, я став куйовдити рукою його м'яке волосся, одночасно перемикаючи телеканали. Я збавив гучність, щоб не розбудити його, але як завжди, нічого цікавого не показували. Коли я знову почув писк мобільника Френка, то обережно встав і вирішив відповісти. Йому прийшла смска від Майки, і я вирішив, що буде нормально, якщо я її прочитаю.

Ти вже сказав Джерарду про те, що сталося минулої ночі?

Я розгублено дивився на дисплей. А, власне, що сталося минулої ночі? Пам'ятається, Френк говорив щось щодо візиту Майки, але я подумав, що він або не приходив, або пішов раніше. У всякому разі, я пам'ятаю, що я прокинувся в неосудному стані, але Френкі знову допоміг мені заснути. Я вирішив написати Майки відповідь.

Поки немає. А що?

Я повернувся до дивана, поставив телефон на віброрежим, і сів у ногах у Френка, стискаючи в руках стільниковий. Я невідривно дивився на дисплей в очікуванні відповіді від Майки. Що такого Френк не сказав мені? Чи не через це він плакав? Щось сталося між ним і Майки? Або тільки з ним?

Ну, я подумав, що він сказиться і подзвонить мені. Краще скажи скоріше.

Через що я повинен сказитися на Френка? Повинно бути, це щось погане. Глибоко зітхнувши, я закрив телефон і вирішив розбудити Френка і запитати. Я обережно поплескав його за плече.

- Френкі, минулої ночі з тобою сталося щось погане? Щось, через що я можу розлютитися? - Розгублено запитав я.

- П-чому ти питаєш? - Нерішуче запитав він, тим самим підтвердивши мої сумніви.

- Я не хочу, щоб у тебе були від мене секрети, Френкі, - насупився я. - Мені здається, що ти мені не довіряєш. Втім, після останнього тижня у тебе є на те причини, але я думав, що ти все ще можеш розповідати мені про всякому такому ...

- Ти точно хочеш знати? - З острахом запитав Френк і сіл, дивлячись мені в очі. Його великі горіхові очі були повні сорому і болю. Я не хотів знати, але, в той же час, хотів. І я просто кивнув. - Приїжджав Майки, - я знову кивнув. - Ми ... ми зробили дещо погане.

- Що? - Я відчув, як почастішало серцебиття, а долоні стали трохи вологими. Я не хотів чути його відповідь.

- Ми ... ми ... - очі Френка наповнилися сльозами, і він опустив погляд. - Ми займалися сексом, - прошепотів він. Мені стало важко дихати.

- Ч-що? - Перепитав я. Повинно бути, я його не розчув. У нього був секс з Майки? Моїм молодшим братом? Ні, він не міг сказати це.

- Я не хотів, щоб це сталося, - сказав Френк, вже плачу. - Просто так вийшло. Він не зупинявся, а я не пручався, бо вже давно ...

- Так ти трахнув його ?! - Вибухнув я. Френк трохи зіщулився і я знав, що це через те, що він думав, що я накинуся на нього. Але тепер я думав перед тим, як зробити щось. - Зі мною, значить, тепер зовсім погано?

- Що? Ні! - Френк знову дивився на мене блискучими від сліз очима. - Він був на мені, і спочатку просто чіпав мене, а я не хотів тебе будити, але не зупиняв його, тому що мені це було потрібно, а я не можу поки попросити тебе ... - швидко сказав він.

- І через те, що ти не хотів просити мене, замість цього ти пішов до Майки? - Мене наповнила біль. Я не міг повірити в це. Френк, мій бойфренд, як я думав, вирішив дати мені поспати, щоб потрахаться з моїм молодшим братиком. - Я ... я ... - я встав і закрив очі, намагаючись придумати, що ж сказати або зробити.

- Джерард, мені дуже, дуже шкода! - Благав Френк. - Я б хотів все повернути назад.

- Я просто ... - я навіть не зміг закінчити фразу. Френк спробував торкнутися мене, але я відсмикнув. - Не зараз, - різко сказав я. З моїх очей покотилися сльози. Я знав, що поранив Френка, але він точно так само вчинив зі мною. Він зробив так, щоб здавалося, що він хвилюється за мене. Але коли я почув, що він трахнув мого брата минулої ночі, мені сильно стало погано. Мені насправді здалося, що я недостатньо хороший для нього. Якби він мене попросив, я, напевно, зміг би. Але зараз ... зараз не можу.

- Джерард, будь ласка ...

- Ні, Френк, - сказав я, виходячи з вітальні. - Я більше не можу бути поруч з тобою. Мені шкода, - я взувся і відчинив вхідні двері. - Не жди мене, - сказав я, витер очі і попрямував в кав'ярню, яка перебувала вниз по вулиці.

Коли я прийшов туди, то сів за вільний столик, закрив обличчя руками і заплакав, намагаючись, щоб більше ніхто не помітив цього. Потім я згадав, що телефон Френка був досі у мене. Мені треба було повернути його, але мій телефон залишився вдома на випадок, якщо йому знадобиться комусь зателефонувати. Витягнувши апарат з кишені, я швидко видалив повідомлення від Майки. Потім я раптово про дещо згадав. Я відкрив контакти і перегорнув список, натиснувши кнопку виклику, коли знайшов потрібний. З протилежного боку пролунали гудки, але незабаром трубку підняли.

- Б-Берт?

Глава 22. I've Never Been More Scared To Be Alone

Gerard's POV

- Б-Берт? - Нерішуче запитав я, - це я, Джерард. Джерард Вей.

- Джі, крихітко! - Пролунав його неймовірно щасливий голос на іншому кінці дроту, - Як давно я тебе не чув! Як ти?

- Я ... Емм ... потрапив в автокатастрофу. Але зараз мені краще, - поспішив повідомити я перш, ніж він би почав задавати мені питання. Прямо зараз я хотів відволіктися, абстрагуватися від Френка. - Як ти? - Я навіть не знав, навіщо подзвонив йому. Можливо, тому, що він - єдиний, хто не вийде з себе, коли дізнається, що сталося у нас з Френком? Я знаю, що Рей захоче мене вбити, ну і Майки заодно. А щодо Боба я до сих пір ні в чому не впевнений, так що ось. Залишається Берт.

- Шикарно, дитинко, - відповів він. Його голос звучав дуже вже щасливим. Напевно, він був під кайфом або п'яний. - Де ти зараз?

- Я в кав'ярні, яка недалеко від будинку Френка, - відповів я. П'яний він чи ні, але від нього мені ставало краще. Не знаю чому. Ми говорили по телефону всього пару хвилин, але потік сліз зупинився, і я просто витирав їх залишки з очей. - А що?

- Я за тобою заїду, - сказав Берт з перевагою в голосі. Начебто я не мав права заперечити. Майже як ніби мені сказали, що зараз викрадуть. Ну, адже так воно і є, так? Але на саму-саму малу частину я хотів, щоб він приїхав за мною. Я шалено хотів відволіктися від тієї розмови з Френком.

- Е-е ... л-ладно, - трохи нерішуче сказав я. Чи дійсно я хотів, щоб він за мною приїхав? Після всього, що сталося в минулому? Так, думаю, що так.

- Я буду через декілька хвилин, малюк, - сказав Берт, і зв'язок обірвався. Він взагалі міг сідати за кермо, якщо він під кайфом? Напевне так.

Я закрив телефон і витер серветкою обличчя, щоб стерти залишки сліз, поки чекав Берта. Я поняття не мав, як він виглядає, але був впевнений, що дізнатися його не складе особливих труднощів. Він підійде до мене. І, врешті-решт, він продовжує називати мене «дитинко» або «малюк». Очевидно, він думає, що між нами є щось, чого насправді немає. Або є?

Мені треба було сказати комусь, куди я зібрався. Ну, знаєте, щоб поліцію не відправили на мої пошуки. Напишу-ка я Рею. Він може посидіти з Френком, тому що я відчував себе ніяково, залишивши його. Але я не можу прямо зараз поговорити з ним. Не можу, поки не припиню про це думати. А тоді, повірте мені, я вб'ю Майки. Він знав, що ми намагалися впоратися з нашими проблемами. Йому слід було просто залишити Френка в спокої. Я знаю, що Френк НЕ брехав про те, що Майки змусив його - це було помітно по його очах, чути в голосі. Майки не жити.

Я поїхав з Бертом. Подзвони на мій телефон, щоб поговорити з Френком. xo. g. Відправити. Я вимкнув телефон Френка, і тому не міг отримати відповідь, та й до того ж я не міг прочитати що завгодно, що прийде у відповідь, так що просто опустив телефон в кишеню.

Незабаром приїхав Берт. Він був схожий на брудного гобліна, але це було навіть кумедно. У нього були довгі чорні волосся, як у мене, тільки здавалося, що він Свої не миє. Втім, було схоже, що він не миється зовсім. І не голиться. Від нього йшов сильний запах трави, але мене він розслаблював. Поняття не маю, чому, але так і було.

11 сторінка | 13 сторінка

1 сторінка | 2 сторінка | 3 сторінка | 4 сторінка | 5 сторінка | 6 сторінка | 7 сторінка | 8 сторінка | 9 сторінка | 10 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати