Головна

8 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Джерард, нарешті, відпустив мене, коли я вкусив його за руку. Він скрикнув, але він також і сміявся, так що я знав, що він не розсердився. І хоча мій день народження вже був ідеальним і до несподіваної вечірки, він ставав тільки краще. Ми веселилися по повній і влаштували цілковитий безлад. Всюди валялися шматки торта, цукерки, печиво, попкорн, і інша їжа. Ми практично перетворили мій будинок в одну велику смітник. Але мені було плювати, адже я так не веселився вже кілька років.

Ми грали у відеоігри, дивилися кіно, розмовляли про старі добрі часи і дихали гелієм. До кінця вечірки нам було дуже ліниво забиратися або взагалі кудись пересуватися, ми відрубали прямо у вітальні, покотом один на одному. Всім нам не завадив би візит у ванну, але це могло почекати до ранку. Наче ми знову були дітьми. Все було шикарно.

Посеред ночі, близько другої години, Джерард розбудив мене, і все, що було, здавалося, був готовий розлетітися на шматки. Моє серце билося як шалений і здавалося, ось-ось вискочить з грудей. І все через трьох коротких слів, які він сказав. Три слова, від яких мені захотілося плакати і кричати. Найгірші три слова, які він міг сказати в найкращий день мого життя. Хоча він не винен. Я знав, що це трапиться. Я просто не був готовий.

- Хто такий Берт?

Глава 14. Covering the Cuts and the Bruises

Gerard's POV

Я дивився на Френка з цікавістю. Я знову бачив сон, спогад, хоча яка на хрін різниця, і в ньому він сказав мені вирушати до Берту замість того, щоб залишитися з ним, і це мене дуже засмутило. Але я не знав, хто такий Берт. Я розбудив Френка, щоб запитати його, тому що я намагався заснути знову, але не міг, а з ним мені завжди ставало краще. Але в цей раз все було навпаки.

- Френкі ...? - Запитав я, і він дивився на мене. Я бачив страх в його очах. Чого він боявся? Хто такий Берт? Він зробив Френку боляче? Я простягнув руку, щоб торкнутися його, але він швидко відсунувся від мене. В шоці я злякався самого себе. Очі Френка були наповнені страхом, і він похитав головою. - Ч-що?

- Рей ... - Френк поповз по підлозі, щоб знайти свого друга. - Рей! - В його голосі теж було чути страх. Моє серце забилося з шаленою швидкістю. Я зробив це. Я розбив Френка. Я повинен був почекати і запитати Майки, Рея або навіть Боба. Але немає, я розбудив Френка і запитав його, і зробив це саме тоді, коли все в його житті стало налагоджуватися.

- Че ...? - Почув я сонне бурмотіння.

- Рей, допоможи мені! - Сказав Френк, і Рей відразу ж замовк, вхопив його за плечі і заглянув в очі.

- Що трапилося? - Швидко запитав він. Френк міцно обхопив Рея і уткнувся обличчям йому в плече.

Я почув тихий плач. Рей обійняв Френка, намагаючись заспокоїти його, і грізно подивився на мене.

- Що сталося?

Я встав і хотів підійти ближче до Рею, але від цього Френк тільки тісніше притулився до нього, і той підняв руку, жестом попросивши мене зупинитися.

- Я ... я запитав, хто такий Берт ...

Рей втупився на мене з подивом і страхом. Чого все так боялися? Що такого зробив цей Берт?

- Ти повинен розбудити свого брата і сказати, щоб він відвіз тебе до себе.

- З-навіщо? - Нерішуче запитав я.

- Просто зроби це! - Різко відповів Рей.

Я підійшов до Майки та опустився на коліна.

- Майки, - я поторсати його. На очі стали навертаються сльози, і я намагався їх стримати. - Майки, ти повинен встати.

- Блін, середина ночі ... - невдоволено застогнав він і відвернувся.

- Майки, ти повинен відвезти мене до себе додому, - сказав я, і він так-сяк сіл.

- Навіщо? - Запитав він, стомлено позіхаючи.

- Рей так сказав, - Майки подивився на Рея, побачив Френка і різко повернувся до мене. - Я нічого не зробив! - Роздратовано сказав я. Боб все ще спав і мабуть, його не варто будити. - Я просто задав йому питання!

- Посеред, блять, ночі?

- Я не міг спати! - Сказав я, і по щоках покотилися сльози. - Все, що я зробив - запитав, хто такий Берт!

У Майки відпала щелепа, і він витріщився на мене. Мені це вже набридло. Я хотів знати, хто такий цей, мати його, Берт, і чому все так реагували, коли я згадував його ім'я. Я знову зламав свого бойфренда, розлютив Рея і, мабуть, Майки теж. Я не винен в тому, що нічого не пам'ятаю. Я не просив розбивати мою голову об рульове колесо.

- Знайди свою куртку і взуття, - сказав Майки, потер очі, і потім поставив на ніс окуляри. Він встав і ривком схопив мене за руку. - Швидко! - Гаркнув він, і я вийшов з вітальні. Я все ще чув, як плаче Френк. У мене все всередині стискалося, а серце закалатало, коли я йшов до дверей. Я зняв кулон і поклав його на столик біля дверей. Очевидно, я зруйнував відносини, які могли б бути у нас з Френком. - В машину, - наказав Майки, відкривши двері.

- Що я зробив не так? - Запитав я Майки, коли ми йшли по холоду до його машині.

- Ти пробудив найгірші спогади в його житті, - відповів він, повернув ключ у двері, відкрив її і потім відімкнув мої двері. Я забрався в машину, сів і закрив двері, не в силах зупинити сльози. - Ви з Бертом колись були друзями, у всякому разі, він так говорив тобі, - сказав Майки, завів машину і виїхав з під'їзної доріжки на темну вулицю. - Через Берта ти мало не вбив Френка. - Моє серце вчинила запаморочливий стрибок, а шлунок підскочив до самого горла. Я сповз на сидінні, каючись за всю біль, завданий Френку. Схоже, я був дуже далекий від того, щоб допомогти йому. - Ти повинен триматися подалі від нього до тих пір, поки він не прийде до тями. - Це були останні слова, сказані мені Майки до настання ранку.

Frank's POV

- Шшш ... Заспокойся, - м'яко сказав Рей, погладжуючи мене по спині. - Він вже пішов.

Я плакав, сховавши в його плече. Я не міг стриматися. Від одного тільки імені «Берт» в моїй голові пронеслися всі ті спогади про те, як Джерард бив мене. Спогади про бійки, самоті, і знову про лікарню.

- Чому б тобі не прилягти на диван, а я зроблю тобі чаю, - тихо сказав Рей.

Я кивнув, і він допоміг мені встати, притримуючи мене, поки я йшов до дивану. Він акуратно поклав мене, накрив ковдрою, і попрямував на кухню, щоб зробити чай. Я притиснув коліна до грудей і загорнувся в ковдру. Мене всього трясло. Швидкі, короткі спогади мелькали в голові, і я не міг стерти їх. Я не міг не думати про них.

- Джерард! - Кричав я. - Припини! - Я закрився руками, намагаючись захиститися, але не міг. Він був дуже сильний, занадто п'яний і дуже обдолбан, щоб усвідомити свої дії. По крайней мере, повністю.

- Чи не г'варі мені, че робити! - Злобно і нерозбірливо сказав Джерард. Його кулак знову опустився на мене. Тіло пронизала різкий біль, і я заплющив очі. Якби я заплакав, то це ще більше заохотило б його, і я намагався стримати сльози, але не міг. Вони просочувалися через мої щільно стиснуті повіки і котилися по обличчю, спотвореному від болю. Я впевнений, що на моєму обличчі не було синців, тільки кілька порізів. - Я роблю те що хочу!

- Добре! - Сказав я, безуспішно намагаючись звільнитися. Джерард навис наді мною. - Тільки прошу, припини це!

Він сів і подивився на мене. Джерард сповз з мене, і я зміг прийняти положення напівсидячи, витираючи очі.

- Пробач ... - сказав він уже м'якше. Так було завжди. Він мало не вибивав з мене дух, потім просив пробачення, а потім знову бив мене.

- По-все в п-порядку ... - мій голос тремтів. - М-можна я піду з-спати? - Запитав я. Джерард повільно кивнув.

- На добраніч, Френкі, - сказав він з посмішкою.

- На добраніч, малюк, - відповів я, відчайдушно намагаючись зберегти його в доброму гуморі. Я встав і попрямував до спальні, але він схопив мене за зап'ястя. Я скрикнув і став чекати, що він знову візьметься за своє.

- А поцілувати? - Джерард надув губки. Я злегка посміхнувся і опустився до нього. Мої губи торкнулися його, і я відчув що йшов від нього різкий запах алкоголю, від якого мене занудило. Через секунду я відірвався від нього. - Ти все ще любиш мене? - Злякано запитав він.

- Звичайно, Джі, - сказав я. Я все ще любив його, і неважливо, як би сильно він не бив мене. - Будеш спати зі мною або на дивані?

- Я піду до Берту, - зі сміхом відповів Джерард. На серце поважчав, але я лише кивнув, посміхнувся і пішов в спальню, де замкнув обидві двері, включаючи і двері у ванну. На сьогодні з мене вистачить. Я весь горів. Я підійшов до дзеркала, що висить на стіні, і нерішучим рухом задер сорочку. Шкіру покривали темно-лілові синці, і я тільки скривився, дивлячись на них.

- Любовні відмітини ... - збрехав собі я, щоб вони не здавалися такими страшними. - Це всього лише любовні відмітини ...

Я опустив сорочку, відчуваючи огиду до того, як я виглядав, і підійшов до ліжка. Я ліг і загорнувся в ковдру. Як і щоночі, я заплямував подушку сльозами, поки намагався заснути.

- Ось, тримай, Френкі, - я відкрив очі і побачив Рея. Він тримав у руках чашку. Я сів, і він дав її мені. Пахло теплою і солодкої полуницею. - Це щоб розслабитися, - посміхнувся Рей.

- С-спасибі, - сказав я. Гарячий солодкий чай дійсно допоміг мені трохи розслабитися. - З-сядь, - попросив я Рея.

Він сів поруч зі мною і прикрив ковдрою мої ноги. Я моментально випив чай, Рей забрав у мене чашку і поставив її на стіл.

- Краще? - Запитав він з посмішкою, але я похитав головою, а з очей знову потекли сльози. Рей зітхнув і забрався на диван з ногами, сівши по-турецьки. Я підібрався до нього, сів на нього і поклав голову на його плече. Рей накрив нас обох ковдрою і почав наспівувати мелодію 'Cancer', тому що знав, як сильно я люблю цю пісню. Він обхопив мене своїми м'язистими руками, міцно притиснув до себе, поки співав, бо знав, що це теж мені подобається. Мені подобалося бути в чиїхось обіймах. Так я відчував себе захищеним.

Я закрив очі і слухав Рея, і вже рідкісні сльози текли по моїх щоках. Рей похитував мене, немов маленьку дитину, і я відчував, як серцевий ритм приходить в норму. Рей завжди дбав про мене. Він був моїм найкращим другом. Моїм ангелом. А Джерард був моїм занепалим ангелом. Без будь-кого з них я не був би живий.

- З тобою все гаразд, Френк? - Запитав Боб, насупившись.

- Ага, - збрехав я з посмішкою. - Просто мені не так добре, як завжди. - Боб все ще стурбовано дивився на мене, але зітхнув і закрив тему.

- Мій бідний Френкі весь час хворіє, - сказав Джерард, і в його голосі змішалося співчуття і сарказм. Він обняв мене за талію, і кожен раз, коли він стискав мене, я несвідомо кривився. Це як раз і зауважив Боб. Але я не міг відштовхнути Джерарда. Він би не дозволив. Кожен раз, коли ми сиділи, мені доводилося сидіти у нього на колінах. - Хіба не так, малюк? - Запитав він, цілуючи мене в шию.

- Ммм, - промимрив я у відповідь. Ми сиділи в гастрольному автобусі, і чекали відправлення до наступної концертному майданчику. В автобус завантажували залишки нашого обладнання, і після цього ми б рушили з місця. - Джі, можна я ляжу? - Запитав я. Я дійшов до точки, коли не хотів, щоб він більше мене торкався. Взагалі. Більшість раз, коли він торкався мене, це було дуже болісно.

- Тобі буде краще, якщо ти залишишся зі мною, - єхидно сказав він. Я голосно зітхнув і відкинув голову йому на плече. - Напевно, ти просто втомився після шоу.

- Може, тобі дати тайленол або ще що? - Запропонував Майки.

Я посміхнувся і похитав головою.

- Я в порядку, - сказав я. Деякий час всі дивилися на мене, але потім повернулися до своїх занять, тому що знали, що я часто хворів. Зазвичай мене нудило, і іноді був невеликий жар, і все. - Просто болить голова.

- Чому б тобі не розслабитися, Френкі? - Провуркотів Джерард мені на вухо. - Я тут, тримаю тебе.

- І ми теж, - додав Рей. Всі здивовано подивилися на нього, а я обдарував його вдячним поглядом. Він знав, що Джерард робить мені боляче, правда, не в повній мірі, але він знав, що я більше не відчував себе в безпеці поряд з Джерардом. - Я мав на увазі, що ви можете поспати удвох, - спробував виправдатися він.

- Пообіцяй, що не будеш ворушитися, - попросив я Джерарда. У мене й справді дико боліла голова. Тому я хотів прилягти. І ще я хотів піти від Джерарда. Але він завжди або опинявся на моїй ліжку, або затягував мене на свою, так що мені в будь-якому випадку не вдалося б побути на самоті довго.

- Обіцяю, - ласкаво сказав Джерард, по-справжньому добрі слова, він не прикидався і не говорив так через те, що був під кайфом. Справжній Джерард на секунду вирвався на свободу, і я закрив очі, провалюючись в сон в його руках.

Коли я прокинувся, я лежав один на дивані, накритий ковдрою. Рей сидів на столі.

- Я не хотів відносити тебе на твоє місце, тому що боявся, що ти вдаришся головою або ще чим, - сказав він, посміхаючись. Я сів, потер очі і позіхнув. - Джерард в своєму ліжку.

- А ти? - Сонним голосом запитав я, встав з дивана і сів поруч з ним.

- Я ж сказав, що не дозволю йому щось зробити, поки я поруч.

- Дякую за те, що було трохи раніше, - пробурмотів я, позіхаючи ще ширше. Я все ще відчував сильну втому. Втім, на сцені я заряджаюсь неймовірною кількістю енергії, яку витрачаю швидше, ніж варто було б. - Чесно кажучи, я більше не відчуваю себе в безпеці поряд з ним, - Рей відкрив рот, але я не дав йому і слова сказати, - і я не кину його.

- Френк, я не розумію тебе, - роздратовано сказав Рей. - Він б'є тебе, ти не хочеш бути поруч з ним, тому що це небезпечно, але не збираєшся кидати його.

- Я не можу піти, тому що люблю його, - важко сказав я і обсмикнув рукава сорочки, - і ніщо цього не змінить, - моє тіло було все покрито синцями, і я не міг переодягнутися або показати свою шкіру перед будь-ким, навіть перед Джерардом.

- Твій живіт в порядку? - Запитав Рей. - Я бачив, як ти кривився від болю, коли Джерард проводив по тобі руками, - я кивнув. - Можу я хоча б побачити, як все погано? - Я похитав головою. - Френк, я повинен знати, з чим маю справу. Ти не покинеш його, але я не хочу, щоб все стало ще гірше. Будь ласка? - Я важко зітхнув, встав і підняв сорочку, так, щоб він побачив лілові синці. - Френк ... - в шоці сказав Рей, акуратно торкаючись мого живота пальцями. Навіть від цього я знову скривився. Боліло все. - Прости, - сказав він, зауваживши, що мені боляче, і відсмикнув пальці. - Тобі потрібно знеболююче?

- Ні, - я опустив сорочку. - Думаю, мені потрібно полежати у себе. Тобі теж варто поспати.

- Ні, поки ти не прокинешся і не будеш з Майки або Бобом, - сказав Рей, відпиваючи свою каву. Я посміхнувся і пройшов до ліжок, переконавшись, що Джерард спить, перш, ніж обережно залізти на свою і заснути.

- Ей, Френкі, пора вставати, - тихий, лагідний голос перервав мій сон. Я відкрив очі і сіл, зрозумівши, що я все ще сиджу на колінах у Рея. - Тобі краще? - Запитав він, і я кивнув.

- Дякую, - сказав я, намагаючись не позіхати. - Прости, я заснув ...

- Все нормально. Зате тобі полегшало, - заспокоїв мене Рей. - Хочеш ще чаю? Або кави? - Я похитав головою і знову поклав її на його плече, прикривши очі. - Може, зробити що-небудь поїсти?

- Я просто хочу сидіти тут, і щоб ти обіймав мене, - сказав я, може бути, трохи різко, але він не став заперечувати. Рей знову обійняв мене, як я і просив, і я просто сконцентрувався на тому, щоб рівно дихати і викинути з голови всі думки. - Чому це повинно було трапитися вчора? - Запитав я.

- Коли-небудь це мало статися, - спокійно сказав Рей. - Майки сказав йому, щоб він деякий час не контактував з тобою, - я безсило кивнув. Я не хотів цього, але після минулої ночі я був у нестямі. Моє серце було готове вискочити з грудей і все, про що я міг подумати - що він знову хоче зробити мені боляче. Тому, коли він спробував доторкнутися до мене, я відсмикнув і розбудив Рея. Він говорив, що захистить мене, і він зробив це. Він сказав Джерарду піти на деякий час. - Але тобі доведеться з ним поговорити, коли будеш до цього готовий.

- Навіщо? - Трохи злякано запитав я. Я не хотів про це говорити, тому що розмови тільки пожвавлять ті спогади. З мене досить.

- Тому що він повинен знати, що він з тобою зробив, щоб не повторити цього, - сказав Рей, краще накриваючи нас ковдрою. - Я знаю, ми довго заперечували це, але він повинен дізнатися про наркотики і про те, що він бив тебе. Це єдиний спосіб запобігти повторенню тих подій.

- А що якщо він захоче поговорити з Бертом? - Тихо запитав я.

- Тоді ми дозволимо йому це, - я підняв голову і подивився Рею прямо в очі. Вони були м'якими, приємними, розслабленими і дають відчуття захисту. - Але ми будемо уважно стежити за ним. Ми не залишимо вас наодинці і він не буде жити тут, поки ми не переконаємося, що він не почне ту життя знову.

- А що, якщо почне? - Нерішуче запитав я. Боб вже пішов, поки я спав, і я засмутився, тому що втратив шанс потоваришувати з ним знову. І сьогоднішній день більше не був найкращим. Я був не в настрої розмовляти.

- Тоді ми будемо знати, що він не хоче бути з тобою, - спокійно, але сумно сказав Рей. Я знав, що це була правда. Джерард повинен був вибрати: або я, або наркотики і алкоголь. - Але, незважаючи ні на що, я не дам йому знову заподіяти тобі біль, - посміхнувся Рею, знову поклав голову йому на плече і залишався в такому положенні до тих пір, поки мені не знадобилося піти відлити.

Глава 15. Pale White Skin With Strawberry Gashes All Over

Gerard's POV

- Ти трахкав Берта, адже так? - Запитав Френк. В його приємному голосі і чарівних очах був біль. У мене паморочилося в голові, і все звуки були чутні як ніби здалеку.

- А тобі яке до цього діло? - Грубо запитав я, плюхнувшись на диван. Френк стояв переді мною, схрестивши руки на грудях, і дивився на мене. Я відкинув голову назад, намагаючись заспокоїтися, але це не допомагало.

- Ну, я як би твій хлопець, - ображено сказав Френк, - і я думаю, що ти не повинен спати з кимось, крім мене.

- Я буду робити, що захочу! - Закричав я, бажаючи тільки одного - щоб він замовк. У мене від нього голова розболілася. Здавалося, моє серце перемістилося в голову, і я відчував його важке биття прямо біля мозку.

- Звичайно, будеш, - сказав Френк з жалем, - він дає тобі наркотики, ви круто проводите час, поки ти під кайфом, а потім ти повертаєшся до мене в стані пекельного отходняка. Тепер ти спиш з Бертом. І якщо вже я нічого не можу з цим вдіяти, і ясно, що ти мене не любиш, може, нам варто перестати грати в шаради? - Френк говорив спокійно, але його голос був пронизаний болем. Його слова були різкими і точними, і я від цього розлютився.

- Якого хріна ти говориш, що я не люблю тебе?

- Ти частіше бухаешь або Ширяєв, ніж проводиш час зі мною! - Різко відповів Френк. Він був злий, але і я був в люті. Він ніколи не залишить мене через чогось. - Я навіть боюся говорити з тобою!

- Тоді чому ж говориш? - Запитав я, закрив очі і спробував зупинити «карусель» в голові.

- Тому що я хочу знати: я або Берт, - я відкрив очі і подивився на Френка, - вибирай.

- Блять, я не збираюся вибирати між своїм хлопцем і кращим другом, - різко відповів я. Він продовжив дивитися все з тієї ж болем в очах. - Іди, лягай, або ще чим займися, поки ця хрень не вийде з твоєї голови.

- Ні, ти повинен сказати, чи залишишся зі мною, чистий і тверезий, або ж ти вибираєш Берта і наркоту? - Голос Френка був таким же впевненим, як і мій. --Потому Що я більше не можу виносити це!

- Не можеш? - Я сів і здивовано подивився на нього. - А мене вже заебало твоє ниття! Я нічого не можу вдіяти з тим, що ти торочити мені про це!

- Вибирай! - Холодно сказав Френк. Я зайшов занадто далеко. І я встав, штовхнув його і дивився, як він впав назад, ударившись головою об кут кавового столика. Він розбив голову, і струмочок багряної крові потік по його спотвореного болем особі.

- Ось! - Злобно закричав я. - А тепер припини мене переслідувати! - Я переступив через нього, щоб знайти свій стільниковий. Я відкрив його і почав гортати список контактів, поки не знайшов ім'я Берта, потім натиснув на виклик і слухав гудки, поки він не зняв трубку. - Хей, - сказав я тихо і з посмішкою, - можна я приїду до тебе?

- Звичайно, можна, Джі, малюк, - відповів Берт прохолодним тоном, - я як раз збирався чимось заправитися.

- Ммм, - відповів я, думаючи про маленьких пігулок і міцний траві, яку мав на увазі Берт. - Я буду через декілька хвилин.

- А що щодо твого бойфренда? - Запитав Берт, і його голос змінився з солодкого на засмучений.

- Не думай про нього, - сказав я в своєму звичайному різкому тоні. - Він повинен розібратися з собою, - я взяв ключі від машини і попрямував до дверей. - Прямо зараз всі мої думки тільки про тебе.

- ОУУ, як мило, - став знову таким солодким голос Берта трохи зняв моє напруга. - Побачимося через пару хвилин. Люблю тебе.

- Я тебе теж, - відповів я перш, ніж закрити телефон і покласти його в кишеню. - Я буду у Берта. Подзвони, коли у тебе все пройде, - гримнув я на Френка, і потім грюкнув дверима і попрямував до машини.

Я відкрив очі і втупився на подушку. Я важко дихав, а обличчя було мокре чи то від поту, чи то від сліз. Я дійсно поранив Френка. У сенсі, я і так про це здогадувався, але тепер побачив це. Бачив, як кров тече по його обличчю, бачив біль в його очах і чув її в його голосі. Не дивно, що він боявся мене. Я заподіяв йому біль, а потім просто пішов, щоб він сам впорався. Він міг отримати струс або взагалі померти. Здавалося, що мені було пофігу. Мені було важливіше поїхати до Берту, ніж допомогти Френку.

Тепер я знав, чому все так його ненавиділи. Він був для мене важливіше Френка, мого бойфренда. Я не звинувачую Френка за те, що він так боявся говорити зі мною і звернувся до Рею, коли я сказав про Берта. Я зробив йому дуже погано. Майки сказав, що я мало не вбив Френка, і тепер я знав, що він говорив в буквальному сенсі.

Насилу вдихаючи повітря, я відкинув ковдру і переконався, що весь тремчу. Мій кошмар був найгіршим з усіх, що зі мною траплялися. Я все ще не міг повірити в це. Я спеціально поранив Френка і залишив його лежати на підлозі, всього в крові, щоб хтось інший про нього подбав. Як тільки він міг залишатися зі мною все той час? Як довго це тривало? Я хотів запитати його, але тепер боявся. Він боявся бути зі мною, плюс, все, про що я міг думати - так це щоб знову не заподіяти йому біль. Я не хотів, щоб все повторювалося.

Я встав з ліжка і пройшов до вітальні.

- М-Майки? - Покликав я. Жодної відповіді. Я заглянув у ванну, але я був один.

Мені потрібно було з кимось поговорити. Мене трясло, я майже збожеволів. Але Майки, напевно, був на роботі. 12:33. Ага, на роботі. Я не міг відволікати його. Знайшовши стільниковий, я відкрив його і подзвонив Рею - він перший прийшов мені на розум. Я помітив, що ім'я Берта більше не було в пам'яті телефону, і від цього я відчув деяке полегшення. Я не хотів. Щоб він був там. Особливо після того, що я згадав.

- Р-Рей?

- Що? - Запитав Рей незадоволеним тоном.

- Можеш поговорити зі мною? - Запитав я, як маленький скривджена дитина.

- Джерард, я зайнятий, - відповів Рей. Я заплакав. - Що трапилося? - Його голос пом'якшав, але я не міг зупинитися. Я був в шоці від самого себе. Я не знав точно, чим я займався з Бертом, але очевидно, що у нас був секс, і до того ж, крім того, що я пив, ми брали якісь наркотики. Це був повний капець.

- У мене був дуже поганий сон, - видихнув я в телефон, - Майки немає вдома, я дуже наляканий.

- Який сон? - Запитав Рей. Я чув на тлі якісь голоси, вони були злими і роздратованими. Рей не звертав на них уваги і чекав моєї відповіді.

- Я зробив Френку дуже боляче і залишив його стікати кров'ю на підлозі, а сам відправився до Берту, - заридав я. З очей покотилися сльози, коли в голосі знову прокручувалась та сцена. - Мене трясе, і мені дуже хреново, - я почув, як Рей зітхнув.

- Я не можу піти з роботи, Джерард, - засмучено сказав він. Я навіть не знав, чим він займався. Тепер мені стало погано від того, що я потурбував його. Сподіваюся, я не втягнув його в неприємності. - У скільки Майки приходить з роботи?

- Близько чотирьох, - сказав я. Я сидів в кутку дивана, притиснувши коліна до грудей і відкинувши голову назад. - Ти будеш в порядку до цього часу? - Стурбовано запитав Рей.

- Н-ні ... - зізнався я. - Вертайся до своєї роботи ...

- Я подивлюся, що зможу зробити, добре? - М'яко сказав Рей. - А поки спробуй заспокоїтися, поки тобі не стало дійсно погано. Я повинен йти.

Дзвінок обірвався, і я відклав телефон, все ще гірко плачучи. Важкі сльози котилися по моєму обличчю, рукам і падали на коліна. Мене все ще трясло, а голова йде обертом. Я божеволів. Від думки про те, що я зробив з Френком, хоча я знав, що все було ще гірше, я ненавидів себе.

Я зліз з дивана і попрямував у ванну. Мене вирвало кілька разів, потім, коли я встав, щоб вимити руки, я побачив своє відображення в дзеркалі.

- Монстр! - Закричав я на самого себе. Я не хотів дивитися на себе. Я був огидний і жахливий. Те, як я поступив з Френком, було огидно. Я вдарив кулаком в скло, і навколо місця удару розбіглися в різні боки тріщини. Моє обличчя відбивалося в кожному уламку, але я все ще міг себе бачити.

І знову я вдарив скло, і продовжував знову і знову. Осколки падали в раковину і ковзали по моїй руці. Кров стікала вниз з численних порізів. Вона закапала в раковину, а я просто дивився на неї.

- Давай! Стікав кров'ю! - Кричав я собі. - За всю ту кров, яку через тебе втратив він!

Я стиснув зап'ястя вільною рукою, щоб кров йшла сильніше. Я все ще плакав, але не зупинявся. Я був монстром і не заслуговував іншого ставлення до себе.

Я впав на коліна, моя рука все ще звисала в раковині, а кров повільно капала з неї вниз. Я притулився головою до краю раковини. Мене все ще трясло і на додачу до того нудило. Я підвівся і зазирнув в раковину. Там лежав великий уламок скла, і я схопив його і сіл нормально, тримаючись за закривавлену руку. Кров йшла недостатньо сильно. Я повинен був змусити себе страждати за всі страждання, через які з моєї вини пройшов Френк. Я не заслуговував життя. Я доклав осколок до грудей, навпроти серця, і закрив очі.

Frank's POV

Цього разу я прокинувся у своєму ліжку в одних боксерів, і дбайливо прикритий ковдрою. Швидше за все, Рей відніс мене сюди. Здається, я знову заснув на ньому. Позіхнувши і потягнувшись, я виліз з ліжка і попрямував до вітальні. Рея там не було. Я тяжко зітхнув, бо знав, у яких справах він пішов. Він говорив, що збирається зав'язати, але, мабуть, ще не зробив цього. І це не тому, що він не міг знайти постійну роботу. Чорт, Рей знову міг повернутися в музичний бізнес.

Я повинен був знайти роботу, знову. Мої заощадження майже підійшли до кінця, а рахунки вимагали оплати. Рахунках було все одно, що я пропив всі свої гроші, щоб втопити моторошні спогади про свого колишнього. Невже він знову повернувся? Я не хотів так зриватися перед ним. Я знав, який він все ще крихкий. Але одне тільки слово «Берт» штовхнуло мене занадто далеко. Напевно, тому, що це був найкращий день в моєму житті, і раптом він був абсолютно зіпсований. Якби він запитав у будь-який інший день, я б зміг стримати себе в руках.

Я налив собі кави, сів на диван і включив телевізор. Мені треба буде поговорити з Джерардом сьогодні або завтра. Я не можу занадто довго чекати. Я не хочу знову втратити його. Я повинен вибачитися за свою ненормальну реакцію на його слова, а потім обережно пояснити, хто такий Берт і що він зробив. Я не повинен надто часто говорити, що він завдавав мені болю. Це принесе йому занадто сильне розумове напруження.

Як завжди, по телевізору не було нічого цікавого. Я вимкнув його, пішов у спальню, знайшов толстовку, подаровану мені Джерардом на день народження, і надів її. Вона мені подобалася. Тепла, простора, зручна і від нього. Безсумнівно, вона була краща за стару, яка повернулася на своє місце в шафі. Я дістав з комода і надів джинси. Мені безумовно потрібно було набрати вагу або купити новий одяг. Звичайно, якщо для хлопців бувають такі маленькі розміри. Нічого не підходило, все було дуже велике. Надувши перше, що попалося під руку, я підійшов до шафи і розсунув дверцята.

Зробивши глибокий вдих, я взяв у руки гітару. Я повинен був знову спробувати щось зіграти. Мені так не вистачало цього. Раніше я не міг грати через Джерарда. Але тепер він ніби як повернувся. Напевно, я занадто поспішав, але я повинен був дати йому час. Майки, швидше за все, розповів йому щось про Берта, а я повинен був розповісти все в деталях. Напевно, з усіх нас я один пам'ятаю найкраще. Я не забув ні єдиної бійки, жодного синця.

Я сидів на ліжку, з гітарою на колінах. Зараз вона здавалася мені зовсім чужа. Але, в той же час, здавалося, що все саме так, як треба. Я здув з гітари пил і ще раз глянув на неї перш, ніж взяти випадковий акорд. Навколо мене закружляли звуки, і це було чудово. Гітара була моїм всім. Коли Джерард бив мене, я часто тихо награвав сам собі, щоб відволіктися від болю. Але якимось чином, втративши Джерарда, я втратив і здатність грати. Але зараз навіть випадкові акорди звучали для мене божественно.

7 сторінка | 9 сторінка

1 сторінка | 2 сторінка | 3 сторінка | 4 сторінка | 5 сторінка | 6 сторінка | 10 сторінка | 11 сторінка | 12 сторінка | 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати