Головна

6 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Раптом Рей зблід, а я згадав нашу розмову.

- Я ... еее ... - Рей вийшов з гри і вимкнув свою техніку. - Я повинен йти. Мені треба ... ну, знаєте ... ем ... угу.

Я з усіх сил намагався не розсміятися над ним. Було очевидно, як ніяково йому стало присутнім при нашому з Джерардом розмові, і він спробував вибачитися, але не зміг.

- Я зателефоную тобі пізніше. Не вбивай Майки, - сказав Рей, схопив ключі від машини і пішов.

- Це було дивно, - сказав я, сміючись (боже, як давно я цього не робив), і знову звернув всю свою увагу на Джерарда. - Продовжуй.

- Я вирішив, що я б не хотів цього, - мій розум покинув мене в той момент, тому що я знав, що він шиє мене. Звичайно, мені стало не по собі, але ж це був зовсім новий Джерард. Звичайно, він сказав, що я подобаюся йому, а я зізнався, що він мені теж подобається, але я сказав йому подумати про це, тому що це було сказано під впливом моменту, коли ми цілувалися. Якби тільки він знав про мої нинішніх снах, і хороших, і поганих. Солодких і бридких. - Френк, ти мене слухаєш? - Роздратовано запитав Джерард.

- Ага, - сказав я з посмішкою, але він продовжував дивитися на мене. - Ні, - тихо відповів я. Я не міг брехати йому. Він якимось чином міг відрізняти брехню, і замість того, щоб видати вибачення або виправдання, я сказав йому правду. - Прости, я ненадовго пішов в себе.

- Я помітив ... - сказав Джерард, не відриваючи від мене погляду. В його очах читалося хвилювання, але ще більше було розгубленості. Я вивчив цей погляд досить добре за останні кілька днів. - Може бути, мені варто просто почекати.

- Ні, прошу, скажи. На цей раз я тебе вислухаю, - благав я. Я повинен був чути, як він це скаже. Я повинен був почути його відмову. Я змусив себе зосередитися і викинути з голови думки про секс з ним.

- Ну, я вирішив, що я б хотів, щоб у нас знову були відносини.

Серйозно? Мене переповнили радість і збудження, і я мало не заверещав від захвату. Я мріяв про це вже довгий час. Він більше не був тим самим Джерардом, це був новий Джерард в якомусь сенсі. Я повинен переконатися, що він не повернеться до своїх старих звичок і не зруйнує знову наші відносини.

- Загалом, так, якщо ти все ще цього хочеш.

Я був на сьомому небі від щастя. Я схопився з крісла і накинувся на нього. Ні, не підбіг і стрибнув, я схопив його. Я приземлився на нього і поцілував так міцно, що диван прогнувся з моторошним скрипом, який луною прокотився по дому. Не давши йому і слова сказати, я дав відповідь, сидячи на ньому (до того моменту він уже лежав на спині) і притулившись губами до його губ. Спершу, Джерард ошелешено і трохи злякано дивився на мене, але потім він швидко прийшов до тями і поцілував мене у відповідь. Ми не робили цього з тих пір, як нам довелося розлучитися.

Я припаркував машину на краю дороги біля кав'ярні, де я повинен був зустрітися з Майки. Зробивши глибокий вдих, я увійшов всередину і побачив його, що сидить в дальньому кутку з чашкою кави. Поклавши ключі в кишеню, я підійшов до нього і сів на вільний стілець.

- Про що ти хотів поговорити?

- Я хочу, щоб ти тримався подалі від Джерарда, - сказав Майки, впевнено дивлячись на мене.

- До побачення, - я закотив очі і зібрався піти. Я підозрював, що розмова буде про це.

- Френк, - Майки схопив мене за руку, - я не закінчив.

- Я не хочу і чути про це, - відрізав я. - Джерард вже великий хлопчик, щоб вирішувати за себе.

- Я не про нього турбуюся, - тихо сказав Майки, і я здивовано подивився на нього. В його очах змішалися хвилювання і біль. - Будь ласка, присядь і вислухай мене. - Я знову опустився на стілець і склав руки на грудях. - Знаю, я говорив, що не вірю тобі щодо нього і наркотиків. Правда в тому, що я не хотів тобі вірити.

- Що ж, він нічого не пам'ятає про наркотики, - сказав я вже більш м'яким тоном.

- Але як довго це триватиме? - В голосі Майки почувся страх, і я розгубився. - Скільки часу пройде до тих пір, поки він не згадає, що брав їх? Поки він не згадає Берта? Коли він дізнався про тебе, він мене до смерті дістав розпитуваннями. Коли він згадає Берта, то захоче зустрітися і поговорити з ним.

- Майки, до чого ти ведеш? - Я розчепити руки і схвильовано подивився на нього. Звичайно, я був дуже злий на нього, але колись він був моїм найкращим другом і я знав, коли він дійсно турбується про щось або про когось.

- Я знаю свого брата, - сказав Майки, відставивши від себе свою каву. - Він може багато чого не пам'ятати зараз, але рано чи пізно він згадає. - Він втупився в стіл, і в його тихому голосі була біль. - І коли він згадає, то більш ніж ймовірно, що, врешті-решт, він знову ступить на ту доріжку.

- Я не дозволю йому, - твердо сказав я.

- Ось про що я турбуюся, - обурено сказав Майки, знову піднявши погляд на мене. - В останній раз, коли ти намагався його зупинити, то мало не був убитий. - Настав моя черга бути в шоці. Майки нагадав про те сні, який наснився мені минулої ночі; сон про те, як я опинився в лікарні. - Я знав, що він бив тебе. Я знав, що він завдавав тобі болю більше, ніж будь-хто може собі уявити.

- Майки, це було більше року тому, - тихо сказав я. Я відчував, як він засмучений через це, через мене.

- Після того, як ти пішов, він не зупинився, - продовжив Майки, спрямувавши погляд у стіл. - Він продовжив пити. У нього з'явилося нове виправдання - він хотів втопити в алкоголі думки про тебе. - Майки кілька разів моргнув, щоб прогнати навертаються на очі сльози. - Коли ти опинився в лікарні, я зовсім розгубився. Я втомився від того, що він п'є і знущається над тобою. Ти був моїм найкращим другом. І, навіть, незважаючи на те, що він мій брат, я не міг більше дивитися, як ти все це терпиш. Тому коли ти повернувся додому, я сказав, що йому краще трохи побути зі мною, навіть хоча я знав, що ти придумав якесь виправдання, щоб він був подалі. Я знав, що якщо він знову повернеться до тебе, то точно вб'є тебе. Ти був дуже слабкий, щоб витримати його знову.

- Майки ... - це все, що я міг вимовити.

- Він став кидатися в мене чим завгодно щовечора. Він пив, потім закидати чимось. На кілька годин йому ставало добре, але потім він ставав злим. Я дізнався, з чим тобі доводилося стикатися щодня, і я не міг дозволити йому повернутися до тебе, - по щоці Майки скотилася сльоза, потім ще одна. Я не вірив своїм вухам. Мій найкращий друг повернувся. - Я брехав йому, що ти намагався утримати його від щастя. Тому я дзвонив і кричав на тебе, як йому погано від того, що ти пішов. Я подумав, що якщо ти розлютилася на всіх, то більше не повернешся. Я знав, що якщо так станеться, ти будеш у безпеці.

- Господи ... - прошепотів я. Я був в такому шоці, що не міг сказати нічого більше. Це було так складно сприйняти. Майки став злісної сволотою, щоб захистити мене. А що зробив я? Так грубо з ним обійшовся. Мені стало погано від почуття провини.

- Звичайно, він не звертався зі мною так жахливо, як з тобою. Я бачив синці, коли ти переодягався для концертів. Я бачив темно-лілові відмітини на твоїй шкірі, шрами від порізів, - голос Майки був пронизаний болем, - я міг думати тільки про те, яким же монстром був Джерард, щоб так з тобою чинити, адже було очевидно, як сильно ти любив його . Ти не заслуговував такого звернення. Але, ти ж знаєш, він мій брат. Я не міг зайти настільки далеко, щоб покликати кого-небудь тобі на допомогу. Замість цього я намагався зробити це сам, - з його очей знову потекли сльози. - Але потім трапилася ця аварія, і я відразу ж пошкодував про все. Я зламав його. - Майки ще сильніше заплакав, і люди навколо стали дивитися на нього, але я не звертав на них уваги. - Він зателефонував мені в ту ніч і попрощався, але не напряму. Він практично сказав мені, що збирався накласти на себе руки. Він говорив про те, що робив тобі боляче, про те, що йому дуже шкода, але ти не розмовляєш ні з ким з нас, і тому я повинен був попросити вибачення у тебе за нього.

- О-він так сказав? - Майки кивнув і взяв зі столу серветку, щоб витерти очі.

- Я трохи з розуму не зійшов, намагався додзвонитися до мами і сказати, щоб вона нікуди не відпускала Джерарда, але її не було вдома. І потім я подзвонив тобі, але твій телефон був вимкнений.

- Я був в кіно ... - пробурмотів я, і Майки кивнув.

- Я вирушив на пошуки. І я знайшов його, приблизно в десяти футах від покорёженной і перевернутої машини. Він був без свідомості, а всюди була кров, - я простягнув Майки ще пару серветок, бо він знову заплакав. - Коли він позбувся пам'яті, я був в шоці. Я не міг повірити в те, що я наробив. Я знав, що повинен був допомогти йому все згадати. Але я не міг дозволити йому згадати тебе, по крайней мере, не в хорошому плані. Я думав, що якщо вселити йому деяку брехню, він буде уникати тебе. Я повинен був уберегти тебе, в пам'яті чи ні.

- Прости, що я був так грубий з тобою, - прошепотів я, поклавши свою руку на вільну руку Майки, що лежала на столі. - Я нічого про це не знав.

- Прости, що я все зіпсував. Я просто боявся, що він уб'є тебе. Вистачило і того, що в якомусь сенсі він убив мого брата, я не міг дозволити йому вбити і мого кращого друга. Я не хотів, щоб все настільки далеко зайшло. Я просто не хотів, щоб ви двоє були разом.

- Але тепер я все знаю, - тихо сказав я. - І я хочу залишити все в минулому, - Майки подивився на мене почервонілими від сліз очима. - Ти все ще мій найкращий друг? - Запитав я з посмішкою.

- Т-ти все ще хочеш бути моїм другом? Після всього, що я зробив? - Розгублено запитав він.

- Прийшов час для всіх нас, включаючи Боба і Рея, почати все заново, - сказав я і він кивнув. - Я хочу повернути свого кращого друга Майки, - він злегка посміхнувся, - я за ним нудьгував.

- А я сумував за свого кращого друга Френку, - сказав Майки, незграбно посміхаючись, адже він тільки що вилив мені душу, - через якого я говорив тобі не наближатися до Джерарду. У мене погане передчуття щодо всього цього. Він починає згадувати. Я більше не можу бачити, як ти страждаєш.

- Хей, - я змусив Майки подивитися мені прямо в очі. - Я в повному порядку. Я живий і намагаюся, щоб у моєму житті все було добре. Рей сказав мені те ж саме, що ти намагався мені сказати прямо зараз. Ви обоє хочете бути впевнені в тому, що Джерард більше не заподіє мені зла. Я радий, що у мене такі чудові друзі.

- Р-Рей так сказав? - Сказав Майки в ще більшій розгубленості.

- Ага. Минулої ночі у мене був жахливий сон про ту ніч, коли я потрапив до лікарні. Рей допоміг мені прийти в себе і сказав, що не дозволить Джерарду торкнути мене. - Майки презирливо пирхнув, але хоча б він уже не плакав, що вже було добре. Я все ще старанно ігнорував цікаві погляди оточуючих. Це не їхня справа. - Я вибрав не кидати Джерарда, навіть якщо він іноді несвідомо буде бити мене. - Майки здригнувся, але я залишався спокійний. Взагалі-то я був все ще під впливом шоку. - Я не дозволю йому зробити це знову. - Це була брехня. Насправді я не кину його знову. - Поки він пам'ятає, ми зробимо все можливе, щоб не втратити його. Коли спогади повернуться, а вони повернуться, ми покінчимо з ними. - Майки знову кивнув. - Головне - тримати його під контролем.

- Ч-що якщо він знову почне пити? Або приймати наркотики?

- Я особисто зроблю все, що в моїх силах, щоб зупинити його, - Майки знову пирхнув. Це раніше мене дратувало. - Але ми повинні придумати, як дійсно допомогти йому в цей раз, - тінь усмішки з'явилася на обличчі Майки. - Тепер іди додому і відпочинь. Приходь завтра, - Майки кивнув і ми обидва встали. Він обняв мене.

- Будь ласка, бережи себе, - шепнув він мені у вухо. - Називай мене, якщо помітиш, що він проявляє свої старі звички. - Я не збирався згадувати той сон. Це була єдина моя хороша ніч, звичайно, після кошмару.

- Рей живе у мене, так що думаю, зі мною все буде добре, - Майки знову подивився на мене з болем в очах. - Але будь певен, я подзвоню тобі. - Я знав, що йому просто потрібна була допомога.

Майки пішов, витираючи на ходу очі, а я затримався на пару секунд, намагаючись впорядкувати свої думки. Весь цей час Майки ризикував життям, щоб захистити мене. Він знав, як Джерард надходив зі мною, він бачив мої синці і шрами.

Я попрямував до машини і сів всередину. Якраз пора було забрати Джерарда. Мій розум був наповнений тисячами різних думок. Найсильніша була і самої хвилюючою. Чи повинен я сказати Джерарду, про що говорили ми з Майки? А Рею? Що взагалі я повинен робити? Ми з Джерардом тільки вирішили знову бути разом. Але я поділяв думку Майки. Я продовжував думати про те, що станеться, коли Джерард згадає Берта. Він вже згадав, що він пив, і тепер це тільки питання часу.

Але одна думка була сильніше за всіх інших, що рояться в моїй голові. Я був дуже радий знову знайти кращого друга. Мені не вистачало його так само, як і Джерарда. Я посміхнувся, повертаючи до клініки, звідки повинен був забрати Джерарда. Одне і те ж крутилося в моїх думках знову і знову.

Ми позбавляємося від всього лайна в наших життях.

Глава 12. This Love Is Difficult But It's Real

Gerard's POV

- Я ... Емм ... приніс твій одяг, - Майки стояв в дверях з коробкою в руках. - Раз вже тепер ти живеш тут ...

- Угу, спасибі, - трохи зніяковіло відповів я і забрав у нього коробку. - Це все?

Майки з жалем подивився на мене, але кивнув.

- Я вибачився перед Френком ... - сказав він з благанням в голосі.

- Дуже добре, - різко сказав я. - Він нічого тобі не зробив. Тепер все? - Майки знову кивнув. - До побачення.

Я закрив двері, поставив коробку на підлогу і повернувся до вітальні. Френк вийшов з ванної, в рушник, обгорнутими навколо талії, і витирав волосся іншим рушником. Його тіло було рожевим від гарячої води, з якої він тільки що виліз, маленькі крапельки все ще стікали по ньому. Татуювання, які прикрашали його тіло, яскраво блищали, і я виявив, що пялюсь на нього.

- Хто це був? - Запитав Френк, знімаючи з голови рушник. Його чорне волосся лежали в безладі, а його прекрасні горіхові очі з любпитством дивилися на мене. Він був такий прекрасний: розслаблений і красивий. - Джі? - Голос Френка повернув мене з думок про те, як він гарний. Такий, яким Господь створив його, приділивши час, щоб зробити досконалої кожну маленьку деталь, але забувши обдарувати його ангельське тіло крилами і німбом. Раптом переді мною промайнуло слово 'Hallo'. - Джерард, з тобою все в порядку? - Я зрозумів, що Френк був всього за фут від мене.

- Так, - посміхнувся я, схопивши його за руку. - «Hallo ...» - прочитав я на його пальцях. Френк приставив іншу руку, і я прочитав написане на ній «ween». - Хеллоуїн, - сказав я вголос.

- Ага, - сказав Френк з посмішкою. - Мій день народження. - Я відпустив його руку і здивовано подивився на нього. - Що?

- Це ж завтра! - Сказав я, а він тільки знизав плечима. - Скільки тобі виповниться?

- 25, - сумно відповів Френк. - Я дивуюся, що пам'ятаю це. Кожен день для мене як один.

Я знову взяв його за руки і потягнув на себе так, що він упав на мене. Він засміявся, уткнувшись головою мені в плече.

- Джі ... - покликав він крізь сміх, намагаючись звільнитися від мене, але не міг, тому що я не відпускав його руки. - Я в одному рушник ...

- Я знаю, - з посмішкою відповів я. - Я повинен переконатися, що все знають про твоє завтрашньому дні народження.

- Я звик не святкувати, - Френк знову спробував звільнитися, але я продовжував тримати його. - Не хвилюйся через це.

- Яким же бойфрендом я буду, якщо не організую свято? - Запитав я, і Френк припинив свої спроби, тепло подивившись на мене. Він подався вперед і доторкнувся своїми гарячими губами до моїх, пристрасно цілуючи мене. - Що ти хочеш?

- Нічого, - сказав Френк і сіл. - Тепер я можу одягнутися? - Я похитав головою і широко посміхнувся. - Чому ні?

- Мені ти і в рушник подобаєшся, - очі Френка заблищали від радості. Я знав, що заподіяв йому багато болю, але я зроблю все можливе, щоб він знову був щасливий. За ті кілька днів, що я був поруч з ним, я помітив, як він змінився. З мовчуна він перетворився в бешкетника. Його колись відсторонені і наповнені болем очі тепер світилися справжнім щастям. Він так сильно дбав про мене? Через мене він так змінився? Знаю, це звучить безглуздо, але як ще можна все це пояснити? Все, що я знав, так це те, що я не можу все зіпсувати на цей раз. Тому що в цьому випадку, як сказав Майки, я абсолютно його зламаю.

- Джерард, мені потрібно одягнутися, - сказав Френк, і знову я помітив, що пильно розглядаю його.

- Будь ласка, не треба, - тихо попросив я. Приховати під одягом його шикарне тіло здавалося гріхом. Він був дуже хороший, щоб бути одягненим.

- Але я замерз, - жалібно сказав Френк. Я зняв з себе сорочку, стягнувши її через голову, і накрив його. - А тепер замерзнеш ти, - сказав він, а я похитав головою.

- Ні, поки ти на мені.

Він обхопив мене руками за шию і притулився своїм лобом до мого, дивлячись мені прямо в очі. Так, я знову провалився в транс. Кожен раз, коли я дивився в очі Френка, я губився в них. Я не міг нічого з собою вдіяти. Його очі не просто були надзвичайно красиві, в них начебто було його серце. Дивитися в них було, ніби дивитися в його серці, в його душу. Я міг бачити, що він відчуває, про що він думає. Але тільки через скляну стіну. Я відчував, що серце Френка було замкнено, швидше за все через те, що я так сильно поранив його. Він замкнув його, щоб більше не бути вразливим. Я сподівався, що зможу знову знайти ключ до його серця, щоб дати йому знову відчувати. Я не міг все зіпсувати.

- Тепер у мене є сорочка і рушник, - тихо сказав Френк. Я ковзнув руками до його талії, щоб знову обійняти його.

- І я, - Френк кивнув моїх слів і поцілував мене.

Я ніколи не зрозумію, про що я думав, коли робив йому боляче. Він такий складний, такий крихкий. Я заподіяв йому жахливий біль; я знав це, хоча не пам'ятав деталей, але він все ще хотів бути зі мною. Через мене він практично перестав функціонувати. Я був впевнений, що він не завжди був таким, як зараз; я бачив це по тому, як люди говорили і дивилися на нього. Не кажучи вже про «відео щоденнику» на DVD Майки. Френк був відкритою людиною, яка не боялася сміятися або любити. Я змінив його, я закрив його.

Ми сиділи так деякий час. Коліна Френка були по обидва боки від мого тіла, він обхопив мене руками за шию, а я його - за талію. Він поклав голову мені на плече, а я м'яко поклав свою голову поруч з його. Ніхто з нас не говорив ні слова, тому що нам не потрібні були слова. Вони б зруйнували всю красу ситуації, просте досконалість. Я не знав, які відносини у нас почалися, але здавалося, що все повинно бути саме так. Френк був як маленька дитина. Йому потрібен був хтось, хто подбає про нього, і буде тримати його в безпеці. Найменше зло зовсім зруйнує його світ.

І, в той же час, він був моїм рятівником. Мені досі було складно зрозуміти це. Я говорив уже мільйон разів і скажу знову. Я майже знищив його, але він все ще зі мною, тримається за мене і, в той же час, не дає мені впасти. Він показав мені доброту і співчуття, розуміння і ... любов. Любов - одне з найбільш спірних слів, які я знав. Але яким би не було його визначення, значення цього слова я зрозумів зараз. І прийшло воно від Френка. Він був моїм рятівником, моїм ангелом, і я буду ставитися до нього з такою ж гідністю. Він гідний того, щоб до нього ставитися як до бога, або, принаймні, як до короля. Розбитися, а потім продовжити без повного відновлення з ще більшою сміливістю, з ще більшою вірою. У нього сильне серце і чиста душа. Він - сама досконалість, і він мій. Якщо я знову все зіпсую, то заслуговую смерті, як самого м'якого покарання. Я заслуговую нескінченні страждання і біль. Я заслуговую всю ту біль, яку Френк тримає в своєму серці це повинно бути моє тягар, не його.

Я повинен підготувати для нього найкращий день народження, який тільки можна придумати. Я повинен допомогти йому зібратися по частинах знову. Навіть якщо він, врешті-решт, вирішить, що я - не один з мільйона частин цієї головоломки. Поки я допомагаю йому знову відчувати, мені не потрібно нічого більше. У мене був шанс, і я просрав його. Тепер його хід.

Я повертаю життя, яку я вкрав.

Frank's POV

Я постукав до Рею і став чекати, поки він відкриє двері. Через кілька секунд Рей з'явився на порозі, широко посміхаючись, розвів руки в сторони і уклав мене в обійми.

- Привіт, Френк! - Радісно сказав він. - З Днем народження! Що ти тут робиш? - Рей відпустив мене і подивився розгублено і стурбовано. - Я думав, ти будеш з Джерардом ...

- Я теж так думав, - тихо промовив я. - Поняття не маю, де він. - Рей важко зітхнув, потім відійшов в сторону, проштовхуючи мене всередину будинку, і закрив двері. - Сподіваюся, я не завадив? - Запитав я з побоюванням. Єдине, чого я навчився, так це того, що не можна турбувати когось, хто дуже зайнятий. Джерард зробив так, що я міцно-міцно це запам'ятав.

- Що? Звичайно, ні! - Сказав Рей, прямуючи до вітальні. - Я завжди один. Чим, по-твоєму, я можу бути зайнятий? - Запитав він з натхненням, на що я лише знизав плечима, тримаючи руки в кишенях толстовки і втупившись в підлогу. - Френк, з тобою все в порядку? - Обережно запитав Рей, і я, кивнувши, зобразив посмішку. Я був упевнений в тому, що Рей знав, що ця посмішка фальшива, але він нічого не сказав.

- Я просто трохи вимотаний, - я підійшов до дивана і обережно сів. Так, я був виснажений. Я змушував себе не спати останні кілька ночей, боячись, що Джерард міг зробити, якби я заснув. Не тільки зі мною, але і з собою. Я не хотів, щоб він щось з собою зробив.

- Він робив тобі боляче останнім часом? - Спокійно запитав Рей, сідаючи поруч зі мною.

Рей знав, що Джерард робив зі мною, мені довелося розповісти йому. Одного разу я потребував допомоги і Рей здавався єдиним, хто міг би надати мені її. Але, як ніби я просив його про це, Рей і словом не обмовився про те, що було, нікому, крім мене. Замість цього він переконувався в тому, що зі мною все гаразд, заліковував всі мої рани і часто дозволяв мені залишатися у нього, якщо я занадто боявся повертатися до себе. Джерард зазвичай був у такому стані, що виходив з себе через моєї відсутності, але потім забував про це, тому що я рано повертався від Рея. Якщо він питав, де я був, я просто говорив йому, що мені треба було з'їздити до мами або ще що, і він завжди вірив мені. Я став майстерним брехуном.

- Ні, - злегка бентежачись, відповів я, і Рей зітхнув. Він знав, коли я брехав. Тільки він. Раніше Джеаррд теж знав, але це було до того, як його засліпили наркотики і алкоголь. Тепер він вірив практично всьому, що я говорив. Поки Майки не промовив до нього інше. Він став зовсім нестерпним останнім часом. Він тримався близько до мене або Джерарду, хоча намагався нас розлучити. Я чув, як він говорив з Джерардом вночі, пошепки, але я не міг розібрати, про що вони говорили. Майки був моїм найкращим другом, але я втратив його так само, як втратив свого хлопця. Справжнього Джерарда.

- Френк, ти знаєш, я тільки хочу допомогти тобі, - м'яко сказав Рей. - Якщо він зробив тобі боляче, я повинен знати.

- Чому? - Запитав я. По моїй щоці покотилася сльоза. - Що тобі до того, що він б'є мене? Що тобі до того, що він кидається в мене, чим попало, або кричить на мене, або навіть гвалтує ?! - Я заплакав ще дужче.

- Таке, що ти не заслуговуєш цього, - впевнено, але м'яко сказав Рей. - Він проебал всі шанси на відродження і ти повинен бачити це!

- Всім начхати! - Сказав я, витираючи очі. - Всім на нього наплювати! Він не заслуговує цього!

- Нам не байдуже на нього. Так само, як і на тебе. Що нас не хвилює - так це наркотики і алкоголь, від яких він залежить.

- Це для його ж ...

- Чи вистачить придумувати йому виправдання, Френк. Він з легкістю може кинути все це. Трохи самодисципліни, реабілітація, психіатр і усвідомлення того, що його бойфренд любить його, безсумнівно, допоможуть йому легко подолати це. Але він не хоче кидати. Він хоче знищити себе, - сказав Рей. Я похитав головою. Я не повірю йому, навіть якщо в глибині душі буду знати, що це виявиться правдою. Завжди можна кинути пити і вживати наркотики, так само, як можна кинути курити. Це важко, але цілком можливо. Завжди хтось прийде на допомогу. Але спершу, потрібна сила волі, щоб зупинитися. У Джерарда її не було. - Я знаю, ти мене не послухаєш, але тобі потрібно піти від нього і триматися подалі до тих пір, поки він не вирішить очиститися, якщо взагалі вирішить.

- Я просто ... я ... - я обхопив голову руками і заплакав. У Рея я завжди відчував себе в безпеці. Коли я був засмучений, або поранений, або ж мені просто потрібно було з кимось поговорити, Рей був поруч. Він не був різким або грубим або навіть настирливим, він був спокійним і м'яким. Він ніколи не відвертався від мене, коли я відкривався, і він завжди підтримував мене. Звичайно, він говорив, щоб я пішов від Джерарда, але ми обидва знали, що цього не станеться. Я просто не міг. Я продовжував триматися за цю повільно ламати гілочку надії на те, що Джерард кине пити і вживати наркотики. Я продовжував говорити собі, що він збирався очиститися і стати тим Джерардом, в якого я закохався кілька років тому.

- Я боюся за твоє життя, Френк, - сказав Рей зі страхом в голосі і погладив мене по спині. - Він стає тільки гірше.

- Я теж боюся, - прошепотів я. - Але я не можу залишити його. Навіть якщо я спробую, він знайде мене. Я знаю, що знайде.

- Ні, якщо він буде подекуди замкнений, - обережно сказав Рей. - У тебе є достатньо причин, щоб замкнути його на деякий час. Вони не дадуть йому наркотиків або алкоголю.

- Він тільки вб'є себе! - Ненавмисно я зірвався на нього. - Він збожеволіє, звинуватить в усьому мене, і більше ніколи не заговорить зі мною! Це вб'є мене! - Рей знову важко зітхнув, і потім ще міцніше обняв мене. Я поклав голову йому на плече, поки плакав, а він міцно тримав мене. Мені подобалося це відчуття, коли хтось міцно мене обіймав. Від цього я почував себе захищеним, коханим.

- Як щодо піти куди-небудь і відсвяткувати твій день народження? - Спокійно запитав Рей трохи пізніше.

- Наприклад як? - Запитав я, витираючи очі.

- Як ти хочеш, - тепло відповів він. - Це ж твій день народження.

- Що ти скажеш щодо піти поїсти піци? Я не їв уже день або два, - зауважив я, і Рей уважно на мене подивився, а потім кивнув. Його дратувало, коли я не їв. Я не хотів пропускати сніданки-обіди, просто моя голова була забита іншими речами. Я витер насухо очі, Рей взяв свою толстовку і ми пішли в Pizza Pub, який розташовувався за рогом. Вони навіть показували мій улюблений фільм, «Кошмар перед Різдвом». Ми просто сиділи там, базікали, сміялися і отримували задоволення. Це було те, чого мені так сильно не вистачало. Джерард забув про мій день народження, в який раз, але я не збираюся через це засмучуватися. Неважливо, що сталося, у мене було те, на що можна було покластися. Хороший друг Рей.

Я відкрив очі і швидко провів по них рукою, щоб переконатися, що я не плакав в мені знову. На щастя, вони були сухими. Тепер вже остаточно прокинувшись, я озирнувся і помітив, що я був абсолютно один. Я був в ліжку і нічого не чув. Мій будинок був знову порожній. Чи було все це одним довгим сном? Я взяв з прикроватного столика телефон, відкрив його і подивився на дату: на жаль, сьогодні було 31 жовтня. До того ж, був уже полудень. Я зітхнув і поклав телефон на місце.

Навіть якби я захотів, то не зміг би заснути. Я встав з ліжка, підійшов до шафи, який залишив відкритим, і дістав звідти коробку. Майже на самому дні лежала пара джинсів. Я не одягав їх уже багато років. Я подумав, що раз вже втратив так багато ваги, вони знову налезут на мене. Але тепер вони були мені навіть великі. Я втратив більше ваги, ніж думав. Я все ще не був схожий на Анорексікі або ще якось в цьому роді, тому я не особливо про це думав. Я любив ці джинси. Вони мали для мене дуже сентиментальне значення. Ці джинси я надів на наше з Джерардом перше справжнє побачення. Ми просто ходили в кіно, але це було приголомшливо. Я не одягав їх з тих пір, тому що вони були порвані в багатьох місцях, а я став дуже піклуватися про те, як я виглядаю, намагаючись виглядати ідеально для Джерарда. Я думав, що ці джинси були занадто рваними і поношеними, щоб знову їх надіти, але я не міг їх викинути, адже вони нагадували про наше перше побачення. Замість цього вони повернулися в шафу. Я поклав їх в «коробку Джерарда», яку зробив, коли переїхав від мами в власний будинок. Спочатку вона приносила мені тільки радість, але зараз - тільки біль.

Потім я побачив свої старі рукавички. Ті самі, які Джерард подарував мені і жартома сказав ніколи не знімати. Це були чорні рукавички з обрізаними пальцями, на яких були намальовані кістки руки. Вони мені дуже подобалися. Пам'ятаючи про те, що сьогодні Хеллоуїн, я дістав їх і натягнув на руки. Вони все ще ідеально сиділи. Тепер мені потрібна була сорочка. Я встав і почав перебирати свій одяг. Якщо вже джинси на мене налізли, то все інше - і поготів. Залишилося тільки знайти ідеальну сорочку. Ту, яка підходить під мій настрій. Я поняття не мав, що це буде, я просто знайду її. І я знайшов. Я зупинився на чорній сорочці з комірцем і з декількома гудзиками. Але я залишив їх розстебнута. Вони тільки стягують одяг навколо шиї. Я не хотів душити себе.

5 сторінка | 7 сторінка

1 сторінка | 2 сторінка | 3 сторінка | 4 сторінка | 8 сторінка | 9 сторінка | 10 сторінка | 11 сторінка | 12 сторінка | 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати