Головна

3 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

- Дещо змінилося, - тихо відповів я, - Ми змінилися.

- Це не завжди погано, - сказав Рей, паркуючи машину перед будинком. - Подивися, що він до тебе відчуває. Все, включаючи тебе, знають, що любов нікуди не поділася. Вам просто треба знайти і виростити її знову, - сказав Рей з посмішкою. Він як гребанний печеньки з прогнозом. - А тепер пішли, - він вийшов з машини, я пішов за ним. У будинку горіло світло і я знав, що вони чекали. Мене знову занудило.

Рей постукав у двері, через кілька секунд Майки відкрив двері і пропустив нас всередину. Він посміхнувся Рею, а мене обдарував нищівним поглядом. Я закотив очі і пішов за Реєм.

- На кухню, - сказав Майки, і ми попрямували туди. Я відчув аромат кави. Звичайно, де Вей, там і кава.

Коли я увійшов у кухню, то застиг на місці, хоча мені не слід було дивуватися. Джерард сидів за кухонним столом, опустивши голову над чашкою з кавою.

- Привіт, Джі, - сказав Рей.

Джерард підняв голову і подивився на нас, наче ми перервали хід його думок. Наші погляди зустрілися. Його очі були такими ж, як і раніше - горіхового кольору, цікаві і загадкові. А на його блідо-рожевих губах з'явилася ледь помітна посмішка.

- Привіт, Рей, - сказав Джерард, не відриваючи від мене очей. - Привіт, Френкі.

Як тільки з його губ зісковзнула це прізвисько, моє серце розтануло. Він не вимовляв це просте слово ось уже два роки. Навіть в останній рік, коли ми все ще були разом, він називав мене «Френк», якщо взагалі розмовляв зі мною. Але зараз він сказав це так легко і радісно. Наче той Джерард, в якого я колись закохався, повернувся.

- Ти хочеш тільки поговорити з Френком? - Запитав Рей і я почув, як Майки посміхнувся, але я не турбувався про нього. Мою увагу було прикуто до Джерарду, я мріяв про його губах, як приємно було їх стосуватися ...

- Якщо ти не проти, - відповів Джерард, відставляючи від себе каву і розриваючи на мить наш очної контакт. - Всього на кілька хвилин. У мене є декілька запитань.

- Звичайно, - сказав Рей, злегка підштовхнувши мене до столу. - Майки й я будемо в сусідній кімнаті.

- Що? - Запротестував Майки, - Я не залишу їх наодинці!

- У вітальню, придурок, живо! - Відрізав Рей, і по тому, що я не чув більше Майки, я вирішив, що він здався. Рей був наче нашим загальним татом - завжди стежив, щоб ми не повбивали один одного. - Тримай себе в руках, - застережливо прошепотів він мені перед тим, як вийти. Я кивнув і продовжував дивитися на Джерарда.

- Привіт, Френкі, - повторив Джерард. - Мені ... Емм ... треба поговорити з тобою, якщо ти не проти, - сказав він, дивлячись мені в очі. Я загубився в них. Вони сяяли від радості, в чому я не впевнений, і він виглядав ще більш милим, ніж будь-коли. - Сідай, - я кивнув і сів навпроти нього.

Про що він хотів поговорити? Про своє чи то сні, чи то спогаді? Про те, як ми цілувалися? Що я скажу йому, якщо він запитає?

Джерард, я все ще шалено люблю тебе?

Глава 6. Face Myself

Gerard's POV

Майки подзвонив Рею, потім сказав мені, що до нас приїде Френк. Я зрадів, бо можливо, тепер на деякі мої запитання будуть дані відповіді. Майки, на відміну від мене, не виглядав таким щасливим. Ми пішли на кухню і поки чекали, він зробив кави. У двері постукали, і моє серце шалено забилося, коли Майки пішов відкривати. Я сподівався, Френк не зазнає незручність від моїх запитань щодо сну.

Я чув, як Майки сказав їм, що я на кухні, і потім почув кроки.

- Привіт, Джі, - сказав Рей, і я підняв голову, щоб подивитися на нього і Френка. Мій погляд негайно зупинився на Френка, який теж дивився прямо на мене. Його очі були прекрасні, горіхового кольору і злегка блискучі. Я був впевнений, що він дуже втомився, і мені стало незручно, тому що було дуже рано, але мені потрібні були відповіді. Роздивляючись Френка, я посміхнувся, бо мало, що міг зробити в той момент, і практично в ту ж секунду він посміхнувся у відповідь.

- Привіт, Рей, сказав я, не відриваючи очей від Френка. - Привіт, Френкі, - я сам навіть не зрозумів, що назвав його цим прізвиськом, бо зовсім загубився в його очах. Вони були теплими і красивими.

- Ти хочеш тільки поговорити з Френком? - Запитав Рей.

- Якщо ти не проти, - сказав я, відриваючи погляд від Френка, перш ніж потонути в його очах. Чому я знайшов їх настільки дивовижними? - Всього на кілька хвилин. У мене є декілька запитань.

- Звичайно, - з посмішкою відповів Рей. Здається, він злегка штовхнув Френка, але я не звернув на це особливої ??уваги. - Майки й я будемо в сусідній кімнаті.

- Що? - Вибухнув Майки. - Я не залишу їх наодинці! - Я не розумів, чому він так сказав. Я вів себе добре з Френком вчора. Те, як Майки ставився до нього, реально мене дратувало.

- У вітальню, придурок, живо! - Голос Рея зазвучав загрозливо, під стать його зовнішності. Вони пішли, і в кухні залишилися тільки ми з Френком.

- Привіт, Френкі, - повторив я, бо здавалося, що подумки він десь в іншому місці. Наші очі знову зустрілися і я знову провалився в них. - Мені ... Емм ... треба поговорити з тобою, якщо ти не проти. - Дивлячись на нього, я відчував всепоглинаюче почуття радості і спокою. Це трохи збентежило мене, але, все ж, мені подобалося. - Сідай.

Він кивнув і сів на стілець навпроти мене. Сподіваюся, я не дуже збентежив його.

Френк дивився на стіл. Я налякав його? Він уже знав, про що я хотів з ним поговорити? Це нелегко для нього?

- Прости, що так пізно ... або рано. - Сказав я, продовжуючи дивитися на нього, хоча він не піднімав на мене очей. Я вивчав його мову тіла. Це найлегший спосіб дізнатися справжні почуття людини. І ще очі, але я не міг побачити очі Френка. Я був засмучений через те, що він не дивився на мене, тому що у нього були дивовижні очі.

- Все в порядку, - тихо сказав він. - Я взагалі погано сплю, - мені стало ще гірше від того, що я був впевнений, що він спав перед приїздом сюди. - О ... про що ти хотів поговорити? - Запитав Френк, і я відчув, що він нервує. Толстовка, яка була на ньому надіта, здавалася смутно знайомої, але я не міг згадати, чому, і тому відсунув думки про це на задній план.

-Я-Я бачив сон, - сказав я, втупившись в свою чашку кави, а він і не помітив, тому що сам продовжував вивчати стільницю, - навіть швидше спогад. Ми ... ми ... - Френк вичікувально подивився на мене, наші очі знову зустрілися, коли я підняв голову. - Ми цілувалися на сцені.

- Ага, - з сумною посмішкою відповів Френк, - Ми робили це мало не на кожному концерті.

- Чому? - Запитав я, і Френк знову опустив погляд. Здавалося, він ось-ось заплаче. Що трапилося?

- Для приколу, - пробурмотів він, але я знав, що він збрехав. Його голос був нечітким і тремтів.

- Френкі, - якщо чесно, я без поняття, чому продовжував так його називати, - прошу, скажи мені правду. Я загубився у всьому тому, що відбувається. Я намагаюся повернути свою пам'ять, але це дуже важко, - я посміхнувся, намагаючись якось розрядити обстановку, але навпаки, ще сильніше стало здаватися, що Френк готовий заплакати. Да уж, моя спроба провалилася. - Ми з тобою були більше, ніж друзями?

- Можна і так сказати, - ледь чутно сказав Френк. По крайней мере, я зміг хоч щось зрозуміти. Тепер у мене був доказ того, що у мене і Френка в деякому роді були відносини. Але я все ще не знав, наскільки міцними вони були, наскільки публічними, і взагалі, що сталося, чому ми розлучилися?

- Якого роду відносини у нас були? - Запитав я, але Френк мовчав. - Ми зустрічались?

- Була справа, - в голосі Френка почувся відгомін щастя.

- Як довго?

- Як довго що? - Френк знову подивився на мене розгубленими і сумними очима.

- Як довго ми зустрічалися? - Запитав я, і його сум'яття змінилося болем.

- Років чотири або п'ять, - гірко посміхнувся Френк.

- Коли ми розлучилися?

- Технічно ми ніколи і не розлучалися, - сказав Френк напівжартівливим тоном.

- Раз так, - я знову зніяковів, - ми до сих пір зустрічаємося? - Френк повільно похитав головою. - Що трапилося? - Як я і очікував, Френк заплакав. - Будь ласка, не плач, - попросив я. Ненавиджу засмучувати людей. - Я не хотів тебе засмучувати. - Мені насправді хотілося знати, що сталося між нами, але зараз почав переконуватися, що мені це не треба. Очевидно, це було неприємно.

- Я не можу, - сказав Френк, витираючи очі і чмихаючи носом. - Прости, Джі.

- Чи не слід особливо виправдовуватися, - сказав я і підійшов до нього. Абсолютно ні про що не думаючи, я обхопив його руками, потім сів на коліна, просто обіймаючи його. - Будь ласка, не плач, - сказав я, втупившись у його руку і роблячи глибокий вдих.

- Блін, як же холодно! - З посмішкою сказав Френк, міцно обхопивши себе руками.

- Звичайно, ти ж в одній футболці.

- Так ... холодно ... - жартівливо сказав Френк і впав на диван, - Я ... бачу ... світло!

- Принцеса, - я розсміявся і стягнув з себе толстовку. - А тепер писок, щоб я зміг закінчити! - Я кинув толстовку в Френка і потрапив йому в обличчя, від чого той звалився на диван. Посміявшись, він сів і швидко надів її на себе. Вона була занадто велика для нього, але це робило його ще більш чарівним.

- Шо ти там малюєш? - Раптово Френк опинився біля мене, поправляючи толстовку. Рукава були занадто довгими, а його голова потонула в ній. Він виглядав так охренительно, що я захотів схопити його і стискати в обіймах до тих пір, поки він не лопне. Але це не сподобається Френку. Він мій найкращий друг, не більше того.

- Що в голову прийде, - відповів я, закриваючи рисунок.

- Оооууу ... - Френк обхопив мене руками за шию, поклав підборіддя на моє плече і став дивитися, як я малюю. Знає ж, що мене це дратує. - Ти думаєш про мене? - Я подивився на малюнок, і виявив, що намалював його. - Не соромся, Джі, - сказав Френк, побачивши, що я почервонів. Я малював його багато разів до цього, я збожеволів на ньому, але ніколи не робив цього в його присутності, щоб він не дізнався.

- Ти ніколи від мене не відстанеш, сказав я, намагаючись виправдатися. Він розсміявся, а потім несподівано поцілував мене в щоку. У мене від цього мурашки побігли по всьому тілу, адже людина, в якого я був шалено закоханий, поцілував мене.

- Все в порядку, Джі, - сказав Френк, міцно обіймаючи мене, - я задоволений, - сказав він і продовжив дивитися, як я малюю. Після того вечора він ніколи не знімав мою толстовку, а я і не заперечував, тому що в ній він виглядав біса милим

- Ти все ще носиш мою толстовку? - Запитав я. Френк трохи відсторонився і подивився на мене.

- Т-ти пам'ятаєш, що вона твоя? - Здивовано спитав він.

- Я віддав її тобі одного вечора, коли ти застукав мене, який малює тебе, - сказав я, посміхаючись. Це спогад підтвердило і те, що я любив малювати. Я повинен знову спробувати. Френк посміхнувся, а потім обхопив мене руками і міцно обняв. - Це все, що я згадав.

- Ти подарував мені цей малюнок на день народження того року, - прошепотів Френк і я знав, що він знову плаче, але його сльози були вже не через біль. - Він до сих пір у мене.

- Ми були щасливі разом?

- Більше, ніж ти можеш уявити, - сказав він, випускаючи мене з обіймів, щоб витерти очі.

- Прости за те, що б не трапилося, чому все закінчилося, - сказав я. Моя рука несвідомо потягнулася до його обличчя, щоб прибрати волосся, - я і уявити собі не можу, що зробив тобі боляче.

- Хочеш, щоб я повернув тобі її? - Прошепотів Френк з тривогою в голосі.

- Ні, - я встав і посміхнувся. - Вона добре виглядає на тобі.

- Я повинен йти, - Френк все ще плакав, закривши рукавами старої толстовки очі. Він встав і попрямував до дверей. Я чув, як він покликав Рея, потім вони попрощалися зі мною і пішли. В ту ж секунду на кухні з'явився Майки.

- Що сталося? - Запитав він, хоча я впевнений, йому було наплювати.

- Які у тебе проблеми з Френком? - Різко запитав я, і Майки здивовано подивився на мене. - Він дуже милий і щосили намагався допомогти мені згадати, але очевидно, це не найкращі спогади. Він дуже засмутився і не зміг говорити про це, і тому пішов.

- Іди, поспи, - сказав Майки, взяв зі столу мою чашку і поставив її в раковину, - у тебе сьогодні ще одна зустріч.

- Я не хочу їхати туди з тобою, - сказав я, дивлячись на нього.

- Ну ти ж не можеш водити сам, - сказав Майки, споласківая чашку, і потім повернувся до мене, - так що тобі не пощастило.

- А Френк може водити? - Запитав я, але Майки просто дивився на мене. - Дуже добре. Я попрошу його відвезти мене, - я обдарував Майки повної сарказму посмішкою і попрямував в його кімнату. Я не збирався більше слухати його брехня з приводу того, який Френк поганий, тому що з досвіду і спогадів він здавався дуже милим і турботливим. Єдине, що я міг припустити - що Майки ревнував, коли ми з Френком були разом. Я, звичайно ж, думаю, що йому подобався Френк, бо в іншому випадку ... це було б просто огидно. Ми ж брати!

- Ти не можеш так нав'язуватися Френку! - Крикнув Майки слідом мені. Я зайшов в його спальню і зачинив за собою двері. Тепер здавалося, що він на його боці. - Він не хоче тебе бачити! - Кричав Майки з того боку дверей, - Ти розбив йому серце!

Раптом мені стало погано. Я сів на ліжку і втупився на двері. Що Майки мав на увазі? Чи була моя вина в тому, що ми розлучилися?

- Іди на хуй, Майки! - Крикнув я йому. Ясно як день, що він брехав через ревнощі.

- Чудово! Продовжуй тиснути на нього! Знищ його остаточно! - Продовжував кричати Майки, а потім я почув, як він швидко пішов від дверей.

Я розбив серце Френка? Тому він сказав, що нічого не може зробити, коли я запитав його про наших відносинах? Він все ще любить мене? Мені стало погано, і закрутилася голова. Все, що я хотів в той момент - знову поговорити з Френком. Він змушував мене відчувати себе щасливим. Його очі, його усмішка, весь він. Мені було дуже добре.

Я все ще люблю його?

Глава 7. The Best Of Us Can Find Happiness In Misery

Frank's POV

- Упевнений, що з тобою все гаразд? - Запитав Рей, сидячи на краю ліжка поруч зі мною.

- Так, а чому не повинен?

- Ну, ти лежав тут в позі ембріона, втупившись в стінку, з тих пір, як ми повернулися, то є вже годин п'ять, - стурбовано сказав Рей.

- О ... - буркнув я, продовжуючи свердлити поглядом стіну. Я не міг припинити думати про Джерард, неважливо, як би сильно я не хотів цього. Коли він став розпитувати мене про наших відносинах, я згадав нашу бійку і ніч, коли я пішов. Це було нестерпно, і я заплакав. Джерард встав і обійняв мене; він раптово згадав вечір, коли дав мені толстовку. В той момент я хотів кинутися на нього, і щоб знову все було правильно, особливо після того, як він вибачився за те, що трапилося. І хоча я знав, що він сам не знає, за що вибачається, я захотів повернути його тільки за слова «Прости мене». Ось чому я повинен був піти. Я повинен був бути впевнений, що все не зіпсував.

- Тобі треба щось поїсти, - голос Рея повернув мене в реальність. - Ти нічого не їв вже кілька днів, так і захворіти можеш.

- Я співаємо ... коли-небудь ... - сказав я, знову вмощуючись зручніше на ліжку.

- Ні, ти співаєш скоро. - Тепер я ненавидів Рея за те, що він постійно про нас піклується. У сенсі, я впевнений, що без нього ми були б в жахливій формі, але, все ж, він часом бував дуже дратівливим. - Я збираюся покликати інших сюди, щоб трохи відтягнутися, як раніше.

- Можна це буде тільки Боб? - Благально запитав я.

- Ні, будуть Боб, Майки та Джерард. Ми розбудовуємо наші життя, пам'ятаєш? - Рей встав з ліжка і трохи краще накрив мене ковдрою. - А тепер поспи небагато. Я розбуджу тебе через кілька годин. - Рей посміхнувся і вийшов з кімнати, вимкнувши світло і тихо зачинивши за собою двері.

Думаю, було вже близько одинадцятої години ранку, тому що моя кімната була залита світлом. Зазвичай якщо я хочу заснути, мені потрібна повна темрява, але я був настільки вимотаний, що відключився, як тільки закрив очі.

Ми були на Warped Tour і тільки що відіграли шоу. Я взяв пляшку води, щоб охолодитися, поки ми відпочивали разом з хлопцями. Точніше, з усіма, крім Джерарда. Ми всі типу знали, де він був.

- Цей тур охрененно веселий, - сказав Рей, сидячи на колонці, на спорожнілій сцені. Майданчик була порожня, але групам можна було відпочивати на сцені трохи довше, якщо вони хотіли.

- Це точно, - підтвердив я, висьорбав півпляшки води.

- Ти просто заздриш, - сказав Майки. Він стояв, спершись на підтримуючу колону, і курив.

- Заздрю ??чому? - Грубо запитав я, сідаючи на ту ж колонку, що і Рей.

- Що мій брат проводить весь свій час з Бертом, - сказав Майки, випускаючи з рота хмари диму.

- Ах так, Мак-Крек-Хед- мій голос був сповнений сарказму. - Ну, це мило - бачити іноді мого бойфренда за межами сцени.

- Бачиш? Ревнуєш, - сказав Майки з задоволеною посмішкою і кинув сигарету на підлогу.

- Хлопців, які не клейте дурня. - Сказав Боб, спускаючись по сходах, теж з пляшкою води в руках. - Джі і Берт в автобусі The Used.

- У тебе конкурент, - саркастично зауважив Майки. Боб стукнув Майки, проходячи повз нього до колонки, щоб сісти поруч з Реєм. - Джерард не стане тебе обманювати, - Майки спробував зобразити турботу в голосі. З тих пір, як ми дізналися про Берта МакКрекен, він став вороже до мене ставитися тому, що я відпускав коментарі щодо пристрасті Берта до наркоти і тому, що я турбувався щодо Джерарда, тусующегося з ним. - Він схиблений на тобі.

- Слухай, я не ревную. Я знаю, що він не буде мене обманювати, - огризнувся я на Майки. - Я просто боюся, що він буде робити, тому що всі ми знаємо, що Берт - не надто «чистий» хлопець.

- У всіх сенсах, - додав Рей і все, крім Майки, засміялися.

- Джерард краще знає про наркотики, так що от'ебісь, Айера!

- Припини робити зі свого брата гребанний святенника! - Я розлютився не на жарт. - Я знаю, коли він робить ідіотські вчинки.

- Маю великі сумніви. - Майки був все так же холодний і непохитний.

- Хлопці, досить! - Раптово попередив нас Рей, коли я тільки відкрив рот, щоб накричати на Майки. - Майки, залиш Френка в спокої хоча б на п'ять хвилин. Він турбується щодо Джерарда так само, як і всі ми. Френк, довірся разок Джерарду. - Він завжди намагається розрядити обстановку, коли вона занадто загострюється. - Іди, знайди Джерарда і запитай, чи не хоче він прийти до нас і що-небудь поїсти. - Рей злегка штовхнув мене, і я стояв і обтрушувався.

- А якщо він зайнятий, займаючись самознищенням? - Запитав я, виливаючи залишки своєї води.

- Досить звинувачувати його в проблемах з вашими відносинами! - Раптово гримнув Майки.

По-перше, я не звинувачую Джерарда ні в чому. По-друге, у нас немає проблем з відносинами. Ну да, все не так безхмарно, як було раніше. Так, я помітив, що став плакати частіше, ніж колись. Але ми стали групою, стали популярними і знаменитими. Щось повинно було змінитися.

- Майки, сядь і замовкни на хрін! - Закричав на нього Боб. - Френк, йди, знайди Джерарда і теж писок. - Боб ніби копія Рея, він допомагає зберігати баланс, коли все виходить з-під контролю. Я пішов до сходів, ігноруючи вбивчий погляд Майки, і попрямував до автобуса The Used.

- Привееет! - Гукнув мене Квінн. Він стояв, притулившись до стінки автобуса, і стискав у руці банку пива.

- Квінн, ти Джерарда не бачив? - Запитав я, підійшовши ближче. Він посміхнувся; без сумніву, він був під кайфом.

- Він з Бертом в автобусі, - сказав Квінн і без будь-якої видимої причини розсміявся. Точно обдолбанного.

- Дякую, - сказав я, піднімаючись по сходах автобуса. Пахло травою і алкоголем. Звичайно ж, Квінн мав рацію. Берт і Джерард сиділи на дивані і істерично іржали. Навколо них валялися порожні пивні банки. У мене всі нутрощі в вузол зав'язалися, але я натягнув фальшиву усмішку і підійшов до них.

- Френкі! - Заволав Джерард. - Шо ти тут робиш? - Його мова була дуже швидкою, і я ще раз переконався, що він був п'яний.

- Ми збираємося піти перекусити, і я прийшов за тобою, - Джерард посадив мене до себе на коліна і широко посміхнувся. - Від нього виходив різкий запах алкоголю.

- Я не голодний, - сказав він, притиснувшись своїми губами до моїх. Я не міг не подумати про те, скільки пива він уже випив. Я ненавидів, коли він цілував мене або робив щось більш близьке, будучи під кайфом, тому що це був не справжній Джерард. Я хотів бути близький тільки з «чистим», тверезим Джерардом.

- Джі, малюк, - я намагався зберігати спокій, але настрій Джерарда змінювалося дуже легко в такому стані, - ти нічого не їв весь день. Тобі треба з'їсти шматок піци, сендвіч або ще що.

- Я ж сказав, що не голодний! - Його посмішка згасла, а голос став голосніше.

- Я знаю, але для твого здоров'я ...

- Ти коли-небудь залишиш мене в спокої? - Я прикусив язика, намагаючись не розплакатися. Він вже не в перший раз говорив мені це, але мені як і раніше було боляче. Я казав собі, що це говорять алкоголь і наркотики, але я знав, що по правді кажучи, сам Джерард теж говорив це. - Ти мене вже заебал! - Він відштовхнув мене, я впав і вдарився головою об невеликий столик. - Бля, прости, Френкі. - Голос Джерарда пом'якшав.

- Порядок, Джі, - пробурмотів я, потираючи голову і сідаючи. Знову, не вперше.

- Ти в порядку? - Запитав Джерард, а Берт знову розсміявся. З моїх очей ледь не покотилися сльози, тому що мені було дуже боляче, але я стримував їх, тому що боявся, що вони можуть спричинити за собою, якщо Джерард побачить, що я плачу. Він насправді хвилюється за мене, але його справжні почуття приховані під шкідливими звичками.

- Ага, все добре, - сказав я і піднявся на ноги. Джерард знову розсміявся, але його очі на цей раз були сповнені співчуття і вибачення, як ніби він сам не хотів так ось витрачати своє життя, але боявся сказати Берту «ні». Я знаю, я завжди придумую йому виправдання, адже я люблю його. - Прости, що засмутив тебе.

- Все нормально, - сказав Джерард, теж встаючи.

- Ти не повинен щось їсти, якщо ти не голодний.

Джерард поставив своє пиво на стіл і обійняв мене.

- Якщо хочеш, то я співаємо.

- Я тебе не змушую.

- Так тепер ти мене голодом заморити хочеш? - Джерард знову підвищив голос і відсторонився від мене.

- Підемо, якщо ти хочеш, але тільки якщо ти хочеш, - говорити з обдолбанного Джерардом було важко і майже марно. Ще секунду він дивився і пильно дивився на мене, а потім взяв своє пиво і плюхнувся поруч з усе ще ржущих Бертом. - Дуже добре, - зітхнувши, сказав я. - Побачимося, коли ти повернешся, - я попрямував до виходу.

- Я люблю тебе! - Крізь сміх крикнув Джерард. Я кивнув, посміхнувся і швидко вийшов з автобуса, намагаючись НЕ розплакатися по дорозі до сцени.

- Хей, Френк, - я відкрив очі і побачив Рея. - Ти в порядку?

- Що? - Сонним голосом запитав я, позіхнув і сів на ліжку.

- Ти плачеш, - сказав він, коли я витер очі, повні теплих солоних сліз.

- Оу ...- пробурмотів я.

- Так ти в порядку? - Стурбовано запитав Рей.

- Поганий сон, - сказав я. Це скоріше було гарне враження, але я не хотів говорити йому. - Все добре.

- Упевнений? - Я кивнув. - Добре ... Всі будуть тут десь через півгодини.

- А скільки зараз часу?

- Близько чотирьох, - відповів Рей, встаючи з ліжка. - Так що вставай і одягайся.

- Я вже одягнений, - сказав я, скидаючи з себе ковдру.

- Зніми, нарешті, цю чортову толстовку.

- Ні, - відрізав я. - Джерард сказав мені залишити її, тому що я добре в ній виглядаю.

- Френк, вона розвалиться від одного твого погляду, - Рея це вже стало дратувати, - Її треба викинути.

- Вона відправиться на смітник тільки разом зі мною, - сказав я, вилазячи з ліжка.

- Ну і добре. Нічого особистого, але ти хреново виглядаєш. Іди, вмийся.

- Ага, я теж тебе люблю, - пробурчав я, прямуючи до ванної.

Коли я подивився в дзеркало, то зрозумів, що Рей був прав. Очі почервоніли і опухли, не кажучи вже про важкому стомленому погляді. Мої і без того зазвичай неслухняне волосся були в цілковитому безладді, а запалі щоки нагадали про те, як сильно я схуд.

Закривши за собою двері, я відкрив аптечний шафка, захований за дзеркалом. Я взяв з поличок очні краплі, тональний крем (під час турне немає нічого поганого в тому, що хлопці трохи фарбуються), підводку для очей, зубну щітку, зубну пасту і кілька витаминок. Спершу, я почистив зуби, щоб позбутися від неприємного сталевого присмаку. Потім, я закапав в очі краплі, щоб зняти червоність. Після цього я завдав трохи тонального крему на обличчя, щоб трохи вирівняти колір - щоки були червоними, а під очима залягли темні мішки від втоми. Закінчивши, я злегка підвів очі (не більш, ніж раніше) і, нарешті, випив вітамінки. І, щоб остаточно прийти в нормальний вигляд, я провів гребінцем по волоссю, щоб розплутати з, а потім залишив їх бовтатися як їм заманеться. Я все ще виглядав жахливо, але вже не настільки.

Задоволений, я прибрав все на місце і попрямував до вітальні, де Рей грав в якусь відеогру, яку він роздобув, поки я спав. Позіхнувши і потягнувшись, я плюхнувся на крісло поруч з диваном і став спостерігати за ним.

- Я не бачив, щоб ти підводив очі, з часів групи, - жартома зауважив Рей. - Намагаєшся справити враження на кого-то?

- Ха-ха, - відповів я з сарказмом, сповзаючи вниз по кріслу і засунувши руки в кишені толстовки (точніше в те, що від нього залишилося). - Я намагався привести себе в порядок. Мої очі були червоними, і я хотів щось з ними зробити.

- Ясно, - голос Рея був як і раніше веселим, але я не звертав на нього уваги, здебільшого через те, що мені нема чого було йому відповісти. - Ти будеш радий почути, що Боб дуже зрадів, коли я запросив його.

- Йому не подобається бути татусем?

- Він любить Кессіді всією душею. Він просто скучив за нашими спільним вечірок, - відповів Рей, продовжуючи відстрілювати зомбі.

- Так у нього дочка? - Запитав я. Я не розмовляв з Бобом з часу події з Джерардом, та й то тоді просто сказав йому, що сталося. Очевидно, Рей частіше говорив з ним. Вони завжди були кращими друзями.

- Угу. Їй майже рік. Вся в нього.

- Бідний дитина, - сказав я з посмішкою, і Рей розсміявся. Я помітив, що так само, як я не хотів так скоро бачити Джерарда, я хотів, щоб ми всі зібралися разом. Раніше ми часто тусувалися. - Він одружився на мамі Кессіді або що?

- Неа. Він сидить з Кессіді днем, поки Емі, її мама, на роботі, - відповів Рей, знищуючи чергового упиря.

- Звідки ти так багато про нього знаєш?

- Ми з ним розмовляємо майже кожен день, - в голосі Рея чулося перевагу. - Ти сам не хочеш йому дзвонити. Тому він такий радий усіх нас побачити. Він сумує за всім.

- Чому він не міг зателефонувати кому-небудь? - Я намагався говорити спокійно.

- Якби у тебе був малюк від дівчата, з якої один раз перепіхнулісь, ти б теж перестав друзям дзвонити. - Рей заспокоївся, помітивши, що я намагався не бути грубим.

- На щастя для мене, ми з Джамі спали більше ніж один раз, - з посмішкою сказав я. Хоча і справді здається, один раз - в інший час програма наших побачень була одноманітна: вечеря і / або кіно, - і я не був на її місці. - Рей посміхнувся. - Бувай.

- Ти тільки стеж, що говориш при Боба, - попередив Рей, припинивши сміятися. - Це дуже делікатна для нього тема, тому що так само сильно, як він любить Кессіді, він хотів би, щоб цього не сталося.

- Я не настільки неуважний, - я закотив очі. - Боб теж людина. Я б нізащо не зміг піклуватися про випадковий дитині. Не в цьому житті.

- Аналогічно, - трохи прістижённо відповів Рей. У двері постукали, він поставив гру на паузу і встав. - Поводься добре.

- Добре, мамо, - саркастично відповів я, коли він пішов відкривати. Кількома секундами пізніше в вітальню увійшли Майки та Джерард. Рей увійшов за ними і повернувся до своєї гри.

- Привіт, - сказав Майки. Цього разу він був зі мною милим. У нього роздвоєння особистості або типу того. Він і Джерард сіли по обидва боки від Рея.

- Ласкаво просимо в мою сумну обитель, - сказав я з посмішкою, і Майки посміхнувся у відповідь. Я боявся навіть подумати, що діється у нього в голові.

- А мені тут подобається, - посміхнувся Джерард.

Я зрозумів, що цей вечір буде дуже довгим.

Глава 8. Thoughts I Can not Deny

Gerard's POV

- Чорт, я здох, - сказав Рей трохи прістижённо, відкладаючи в сторону контролер і зсковзуючи з краю крісла, щоб сісти на нього нормально. - Хто наступний?

- Я спробую, - сказав Майки, взявши контролер. Він запустив гру спочатку і ми всі дивилися, як він йде покинутим містом, відбиваючись від зомбі.

- Хто-небудь чого-небудь хоче? - Незграбно запитав Френк. Рей похитав головою, а Майки швидко сказав «ні», не відриваючись від гри. - А ти? - Звернувся Френк до мене.

- Мм ... кави? - Відповів я. Френк посміхнувся, підвівся зі свого місця і попрямував на кухню, щоб приготувати його.

2 сторінка | 4 сторінка

1 сторінка | 5 сторінка | 6 сторінка | 7 сторінка | 8 сторінка | 9 сторінка | 10 сторінка | 11 сторінка | 12 сторінка | 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати