На головну

1 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

реабілітація

Автор: ipanicdaily

Перекладач: Kami

Бета: Vampire.Nok ROOM6277

Дозвіл на переклад: є

Пейрінг: Фрерард

Рейтинг: R

Розмір: максі

Статус: в процесі

Дісклаймер: нічого не знаю, нічого не було

Саммарі: Джерард потрапив в автокатастрофу і нікого не пам'ятає, навіть себе. Френк не спілкувався з Уеямі з часів розриву з Джерардом, але коли він дізнається, що сталося, то вирішує забути минуле, щоб допомогти Джерарду повернути пам'ять.

Ворнінг: секс, насильство, мат, алкоголізм, вживання наркотиків, згвалтування, харчові розлади і ще багато всього.

Пролог

Gerard's POV

Я бачу червоні спалахи, червоні і сині. Я чую крики ... ім'я. Очі не відкриваються, я не знаю, де я. Хтось плаче, я чую зітхання і схлипування. Я не розумію що трапилось. Я потроху відкриваю очі.

Людина. Чоловік, він схилився наді мною. Я не знаю його. Він не знайомий мені. Він кличе мене. Він каже: "Джерард". Я не знаю, хто такий Джерард. Чоловік виглядає сумним, він плаче. Саме його плач я чув. Мій рот не відкривається, я не можу поворухнутися. Я не знаю, що сталося. Я не пам'ятаю.

Frank's POV

Я повертався з побачення, коли задзвонив телефон. Коли я побачив, що це Майки Вей, мій колишній кращий друг, я просто вимкнув телефон і продовжив свій шлях до машини - ми тільки що вийшли з кінотеатру. Після того, як я відвіз Джамі додому, я поїхав до себе, де побачив Майки. Він сидів на порозі і витирав очі руками. Зітхнувши, я вийшов з машини і попрямував до нього.

- Майки, чому ти тут? І чому ти плачеш?

- Е-це ... - у нього перехопило подих. Я зітхнув, сів поруч і став гладити його по спині, щоб йому стало краще. - Д-Д-Джер ... - Майки знову став задихатися. - Джерард. - Нарешті видав він. Моє серце завмерло, я дивився на нього.

- Що трапилося, Майки? - Раптом запитав я, відчуваючи страх. Так, я ненавидів Уеев в той час, але Майки потрібна була підтримка, а мені - відповіді.

- Аварія ... - сказав Майки. Я обхопив його за плечі і подивився йому прямо в очі, поки він схлипував.

- Джерард потрапив в аварію? В яку? - Запитав я. Мій голос трохи тремтів, а серце підстрибувало.

- Автомобільну ... - відповів він і витер очі, хоча продовжував плакати. - Він ... він ....

- Він що?

- Він не пам'ятає, хто я! - Вигукнув Майки й заплакав ще сильніше, ніж до цього. Я дозволив йому покласти голову на моє плече і став намагатися зрозуміти ситуацію. - Він навіть не пам'ятає хто він!

- Що насправді сталося?

- Таблетки і випивка ... автокатастрофа ... - говорив Майки, а я продовжував гладити його по спині, намагаючись заспокоїти. - Депресія ... ти ....

- Я не маю до цього ніякого відношення. - Сказав я Майки різкіше, ніж слід було. - Ми розлучилися вже дуже давно.

- Він ... нудьгував ... за тобою ... - моє серце, здавалося, застигло. - Плакав ... ночами ...

- Майки, давай зайдемо всередину, - сказав я, допомагаючи йому піднятися, і потім відкрив двері. Я посадив його на диван, потім дав йому склянку води. - Ще хтось знає?

Майки похитав головою. Його руки тряслися, поки він пив.

- Тільки ... мама ... тато ...

- Я подзвоню Рею і Бобу, - сказав я, взяв стільниковий і знову включив його. Як тільки пролунали гудки в очікуванні, поки Рей підніме трубку, я згадав останні слова, які Джерард сказав мені: "Я ненавиджу тебе, Френк Айєро, і хочу, щоб ти забрався на хрін з моєї гребанний життя!"

Глава 1. Would not It Be Great If We Were Dead?

Frank's POV

Через деякий час Майки вирубався на моєму дивані, я накрив його ковдрою і пішов до себе в кімнату. Я був стурбований, він був просто річчю з минулого. Коли ми з Джерардом розлучилися, Майки розлютився на мене, і сказав, що це моя вина. Він дзвонив мені тільки для того, щоб накричати на мене і сказати, що Джерард нещасний. Поняття не маю, чому я не заблокував його на своєму телефоні, або не змінив номер. Думаю, що мені все ще хотілося знати, як поживає Джерард.

Рей і Боб, єдині друзі, які у мене залишилися, сказали, що приїдуть вранці, заберуть Майки та відвезуть його назад до Джерарду. А у мене не було ні найменшого бажання бачити його. Він хотів, щоб я забрався з його життя, і я забрався. Пам'ятає він чи ні, але я все ще злий на нього.

Я ліг на ліжко і став витріщатися в стелю. У мене часто бувають проблеми зі сном. Я ось так же лежу і дивлюся в стелю, поки очі самі не почнуть закриватися. Якщо мені зовсім погано, я випиваю або приймаю пару таблеток снодійного. Так, мені хреново, а кому зараз легко?

Найчастіше я п'ю тільки для того, щоб позбутися від спогадів про хороших днями. Днями, коли я був частиною групи My Chemical Romance разом з Реєм, Бобом, Майки та Джерардом. Днями, коли Джерард був моїм бойфрендом, і ми були пов'язані узами любові. Тепер ми самі по собі, хоча хвалитися нам нічим.

Рей став наркодилером. Поняття не маю, як він дійшов до такого життя. Чи то йому потрібні були гроші, то ще щось, але він влився в це. Я не засуджую його, бо не маю на те ніякого права. Я, як уже говорив, проводив ночі з пляшкою. Мене виганяли з багатьох барів за те, що я напивався і починав буянити. Боб ... взагалі-то я навіть не знаю, що там з Бобом. Він ніколи не говорить з кимось із нас, поки ми йому не зателефонуємо. Коли він розмовляє з нами, він милий і таке інше, але зазвичай він тримається на відстані. Майки, за словами Рея, намагається заробляти. У нього своя невелика квартира і робота в книжковому магазині. А про Джерарда говорили, що він знову став жити в підвалі батьківського будинку. Нам нічим було пишатися.

Коли ми були в групі, у нас щось було, ми щось робили. Ми міняли життя людей. І що ми маємо зараз? Бухло, таблетки, наркотики, автокатастрофи, втрачена пам'ять і проебала життя. Звичайно, я б хотів повернутися в той час, коли у нас було все. Час, коли ми були на вершині світу. Але я не міг повернути ті дні. Ніхто з нас не міг. Минуле - це минуле, і ми не можемо його змінити.

Джерард і я - це те єдине, заради повернення чого я б продав душу. Все було ідеально, коли любов була з нами. Він був готовий заради мене на все, а я був готовий на все заради нього. Коли ми були разом, я міг сміятися і посміхатися. Я виявив, що після нашого розриву я втратив здатність до цих простих дій. Я посміхався, але це була не справжня посмішка. Фальшивка. Кожен, хто мене знав, розумів, що це фальшива посмішка. Сміх ... Не думаю, що у мене б вийшло, якби я спробував засміятися. Я не чув сміху ні від кого, за винятком хіба що телевізора, з тих пір, як наші доріжки розійшлися. Ні у кого не було причини сміятися, ні у кого не було приводу для щастя.

Джерард і я розлучилися після того, як він зустрів Берта МакКрекен з The Used. Спочатку між ними зав'язалася проста дружба. Потім вона перетворилася в щось більше. Але мене це не особливо хвилювало. Джерард любив цілувати людей. Потім Берт став давати Джерарду наркотики. Я намагався зупинити Джерарда, коли він приймав кокаїн або що там ще Берт йому давав, але він не слухав мене. Він говорив, що йому це потрібно, щоб вижити. Берт став говорити Джерарду, що я заважаю йому бути щасливим. Але це була брехня, я намагався врятувати його життя. Але ніхто мені не вірив, особливо Майки, коли я сказав йому, що Джерард сидить на наркоті. Потім це сталося.

Одного вечора перед концертом я виявив його в автобусі, зі скляними очима і застиглою на обличчі посмішкою. Він був під кайфом. Я вже бачив його таким. Коли я спробував допомогти йому і прибрати наркотики з його життя, він сказав ті самі слова. Я ненавиджу тебе, Френк Айєро, і хочу, щоб ти забрався на хрін з моєї гребанний життя. Я вийшов з автобуса і попросив когось із обслуговуючого персоналу підкинути мене в аеропорт, де я купив квиток і повернувся в Джерсі. З мене було досить Джерарда. Мені набридло дивитися, як він знищує своє життя. З тих пір я не розмовляв з ним. І зараз теж не збираюся цього робити.

Gerard's POV

Я прокинувся в лікарні. Той плаче чоловік сидів поруч зі мною, все ще зі сльозами на очах.

- Джерард! - Сказав він, коли наші погляди зустрілися.

Я здогадався, що це моє ім'я. Я не пам'ятав, як мене звуть, тому повірив йому.

- Джерард, ти пам'ятаєш мене?

- Ні, - розгублено відповів я. - Вибач.

Сльози ще сильніше покотилися з його очей.

- Будь ласка, не плач, - попросив я. Бачачи його сльози мені теж хотілося заплакати. Я і так ледве стримував сльози від того, що не пам'ятав, що сталося і хто я такий. Ймовірно, я повинен його знати, але я не пам'ятаю його. Я зовсім заплутався.

- Джерард, це я, Майки, - сказав він, витираючи обличчя. Плаче чоловіка звуть Майки. Треба запам'ятати це. - Я ... я твій брат. - Сказав Майки, а я продовжив витріщатися на нього. - Ти серйозно не пам'ятаєш мене?

- Ні, - знову сказав я. Він закрив обличчя руками. - Прости, Міккі.

- Майки! - Майже закричав він.

Я повинен це запам'ятати. Реально повинен. Якщо він мій брат, то я повинен знати, як його звуть. Я не пам'ятаю, що у мене є брат. Він дуже худий, і у нього коротке каштанове волосся. На ньому футболка з написом "Misfits", і я гадав, що ж це означає.

- Мене звуть Майкл Джеймс Вей! Я твій молодший брат! - Сказав Майки, все ще в сльозах.

- Ага. А я - Джерард? - Запитав я, ніяковіючи всій цій ситуації.

Він знову опустив голову на руки і дістав телефон. Я пам'ятаю, що це хороша штука. Я пам'ятав предмети і місця, я міг сказати, як робити щось і де я. Я тільки не пам'ятав людей, ситуації та відносини.

- Так! - Голосно сказав він. Це налякало мене. - Прости, - Майки зауважив мій переляк, і став говорити тихіше. Здається, я підстрибнув. - Ти - Джерард Артур Уей, - сказав він уже більш тихим голосом, - ти мій брат, старший за мене на три роки. Ти народився 9 квітня 1977, а я - 10 вересень 1980.

- Оу. Я погано до тебе ставився? Сподіваюсь, що ні. Ти здаєшся дуже милим, - сказав я, посміхнувшись, і він посміхнувся у відповідь.

- Ні, ми взагалі-то в дуже хороших відносинах. Нерідко б'ємося жартома, але все ж ми кращі друзі. Ти мій найкращий друг, Джі.

- Джі? - Знову зніяковів я.

- Вибач, це твоє прізвисько, - пояснив він, - все називають тебе "Джі" замість "Джерард"

- Ага. - Я дивився на свої руки, знову і знову повторюючи про себе, що його звуть Майки, а мене - Джерард, але все звуть мене Джі. - Що сталося?

- Ти потрапив в автокатастрофу. Ти вдарився головою і тому нічого не пам'ятаєш, - розповів Майки, вже переставши плакати, що не могло мене не порадувати. - Тобі скоро стане краще.

- Це добре, - відповів я. Сподіваюся, все буде так.

- Ти будеш жити у мене, коли тебе випишуть. Я не хочу, щоб ти повертався до мами і тата, тому що у них свої погляди на твоє відновлення. Плюс до всього, мій будинок - єдине місце, куди не спаде Френк.

- Хто такий Френк? - Запитав я, не розуміючи, чому він не може прийти в будинок мого брата.

- Ніхто! - Різко і холодно відповів Майки. Я вирішив, що Френк - це хтось, хто нам не подобається. Я зробив уявну позначку про це. - Будинок Рея - не найбезпечніше місце, а що з Бобом - я взагалі не знаю.

- Рей ... Боб ...? - Здається, Майки забув, що я не пам'ятаю, хто ці люди.

- Рей і Боб - наші друзі, - ще кілька уявних заміток. Рей, Боб, друзі. - Ти побачиш їх пізніше.

- Ок. - З посмішкою сказав я. Мені подобався Майки. Він милий і все мені пояснює. Хоча я хотів все згадати сам. - Рей і Боб - наші друзі. Але Френка ми не любимо. - Я спробував переконатися, що запам'ятав все правильно.

- Так, - очі Майки посмутніли. - Ми не любимо Френка.

Глава 2. I Hold My Breath

Gerard's POV

Рей - страшна людина. Він високий і дуже м'язистий. На ньому драні джинси і обтягує футболка. У нього темні кучеряве волосся, як у африканця. Але найстрашніше те, що він неймовірно милий. Це дивно, тому що він лякає, але він насправді дуже приємний. У нього добрі очі і дуже приємний голос. Він реально лякає мене.

Я не розумію Боба. Він дуже тихий і просто сидить тут. У нього світле волосся середньої довжини, точніше, у нього дуже довга чубчик. У його нижній губі колечко, і воно здорово виглядає. У нього неймовірно блакитні і дуже красиві очі. Він теж дуже милий, але мене бентежить те, що він взагалі не говорить, і навіть емоцій ніяких не проявляє. Він схожий на робота. Може, він і є робот. Я не впевнений. Я все ще намагаюся дізнатися всіх.

Крім втрати пам'яті, мені сказали, що я в повному порядку. Я нічого не зламав, внутрішніх кровотеч теж не було. Адже це добре, так? Отже, Майки відвіз мене до себе. Мені дуже подобається Майки, я радий, що він мій брат. Він дуже хороший і витрачає свій час на те, щоб допомогти мені зрозуміти що-небудь. Наприклад, я забув, як водити машину. У сенсі, Майки не дав мені спробувати, але коли я сидів на пасажирському сидінні, то закидав його питаннями, що це за різні кнопочки і для чого вони потрібні. Він розповів і показав мені все. Мені сказали, що у мене була машина, яку я розбив ущент в тій самій аварії, але мені було все одно, тому що сама думка про водіння мене не радувала.

У Майки симпатична квартира. Вона не дуже велика, але це нормально. У вітальні у нього стоїть диван і телевізор. Він сказав, щоб я зайняв його ліжко, а сам він буде спати на дивані. Мені стало незручно, адже це його будинок, але він наполягав, і я не хотів знову його засмучувати. З мене досить цього. Рей приніс кілька коробок з моїми речами. Там було багато журналів з коміксами, одяг, олівці, альбом та інше барахло. Здається, у мене теж є футболки з написом 'Misfits'. Коли я запитав Майки, що це означає, з ним трохи серцевий напад не стався. Він дав мені послухати кілька дисків Misfits - виявилося, це така група. Мені вони не сподобалися. Від цього Майки знову стало погано. Вважаю, раніше я їх любив.

Майки офігів від того, що я запропонував йому забрати комікси. Я перегорнув їх, але це була просто купа картинок зі словами. Мені це здалося дитячістю, але Майки вони дуже подобалися, і я запропонував йому забрати їх. Невже аварія настільки мене змінила? Рей теж здавався дуже здивованим моєю реакцією на музику і комікси. Потім, коли я перегорнув альбом і запитав, хто все це малював, то був дуже здивований - мені сказали, що це мої малюнки. Коли я спробував взяти в руки олівець, моя рука тремтіла і лінії вийшли відстійними. Доктор сказав, що це через те, в якому місці я вдарився головою, але все пройде після реабілітації. Я повинен пройти через тривале відновлення свого розуму.

Потім Майки дістав інший диск. Він сказав, що це група My Chemical Romance.

- Ти пам'ятаєш їх?

- Ні, а що, повинен? - Запитав я з деяким збентеженням, сидячи на дивані і дивлячись на нього. Готовий заприсягтися, він з такою силою ляснув себе долонею по лобі, що від цього могла початися лавина.

- Так, повинен, - сказав Майки, зітхнувши опустившись на диван поруч зі мною. - Ти був вокалістом.

Від цього я був ще більш збентежений і шокований. Я не пам'ятав нічого щодо співу. Ну, я взагалі нічого не пам'ятаю. Але я не міг повірити, що був співаком. У сенсі, мені не подобався мій голос, коли я розмовляв. Я не можу бути співаком.

- Може, треба зіграти для тебе.

Майки засунув щось в телевізор: це був DVD. Я пам'ятав касети. Мабуть, тепер фільми дивляться на DVD. Вони схожі на звичайні компакт-диски.

Я розгубився. На екрані були яскраві мелькають вогні і багато криків. Потім я побачив себе. Моє волосся було не так довгі, як зараз. На мені був дивний піджак, але він круто виглядав. Рей був одягнений в червону сорочку і грав на гітарі. Він класно грає. Боб грав на ударних, і він теж був крутий. Він здавався дуже злим. Тепер він здавався мені не роботом, а серійним вбивцею. А може й ні. Майки грав на дивного вигляду гітарі. Він сказав, що це бас-гітара. Він приніс її зі своєї кімнати і показав мені. І звичайно, я співав. Дивно.

Потім камера зупинилася на невисокому чоловікові з різнокольоровими волоссям, який грав на білій гітарі. Я поняття не мав, хто це. Він носився по сцені і був дуже спітніле. Коли його показали крупним планом, я побачив, що у нього багато татуювань. Також у нього було колечко в губі.

- Хто це?

- Френк, - холодно відповів Майки. Я не знав, чому ми не любили Френка, але це був факт. - Ми всі були однією групою. Групою My Chemical Romance.

- І ми все ще в групі? - Запитав я, відриваючись від телевізора, тому що від цього у мене заболіла голова.

- Ні. Ми розпалися рік або два назад ... - засмученим голосом сказав Майки.

- Ого. Через що?

- Через Френка, - сказав він, встав з дивана і попрямував у ванну.

Що ж, тепер я знав, чому ми не любимо Френка. Через нього розпалася наша група. Але я не знав, чому або як. Решта, мабуть, були засмучені через нього, інакше, чому ми не могли просто вигнати його? Я зовсім заплутався. Майки залишив пульт на дивані, я взяв його і став дивитися DVD під назвою 'Life on the Murder Scene'. Це було круто.

Frank's POV

- Як він? - Запитав я Рея, який подзвонив відразу після того, як відвіз речі Джерарда до Майки.

Джерард мав залишитися у Майки, і я думаю, це, напевно, краще місце, ніж підвал рідного дому.

- Все ще без поняття про все навколо, - сказав Рей.

Я зітхнув - не могла ж його пам'ять як за помахом чарівної палички відновитися за одну ніч. Я хотів, щоб він згадав своє минуле, але, в той же час, мені подобався той факт, що він нічого не пам'ятає. З того, що повідав мені Майки, він не згадував мене при Джерард. Звичайно, спочатку це мене засмутило, але коли я подумав про це, то вирішив, що це навіть в якомусь сенсі добре. Він не знав, що колись у нас були стосунки. Я б теж хотів позбутися спогадів про це.

- Хочеш дізнатися найгірше?

- Що?

Я сидів на дивані і клацав по каналах телевізора. Нічого цікавого, як і завжди.

- Йому не подобаються Misfits і комікси, - я впустив пульт на підлогу.

- Та не гони! - Від подиву у мене щелепа відпала. Це було не схоже на Джерарда, якого я знав. Він жив заради коміксів і ми всі любили Misfits. Вони були кимось на кшталт музичних богів. - Це зовсім не Джерард!

- Зараз все не так, Френкі, - сказав Рей, і я зціпив зуби, щоб не закричати на нього. Ніхто не називав мене Френкі після нашого розпаду. Я не виносив це ім'я. Так завжди називав мене Джерард.

- Ну, хоча б мене він не пам'ятає, - пробурмотів я, піднімаючи пульт.

- Він про тебе чув, - сказав Рей, і пульт знову полетів на підлогу. - Майки сказав, що вони тебе не люблять. Джерард вірить йому.

- Що за херня ?! - Заволав я. Це смішно. Я подбав про Майки та прихистив його в ніч аварії, а тепер він зміг сказати Джерарду, що вони мене не люблять? Ну, вже хрін їм. Якщо мені не повинен хтось подобатися, то він мені і не подобається. Але я б не сказав людині, яка втратила пам'ять таке. Майки міг сказати Джерарду все, що завгодно, і Джерард повірить, тому що він не пам'ятає правду. - Це ні хрена не повинно так тривати!

- Що ти зібрався робити? - Трохи стурбовано запитав Рей.

- Я збираюся піти до нього і переконатися, що Джерард знає правду. Я не скажу йому про те, що у нас були стосунки. Але я не збираюся дозволити йому вірити, що вони мене не виносять, - сказав я, вимкнувши телевізор і озираючись у пошуках ключів. - Я зможу жити, якщо він ніколи не дізнається, що був моїм хлопцем, але не збираюся миритися з усім тим сраним брехнею, яким Майки годує його, щоб він ненавидів мене.

- Тільки не роби дурниць, Френк, - сказав Рей із застереженням. - Може, це для його ж блага ...

- Для кого? - Огризнувся я. - Це не правильно! Майки міг сказати Джерарду все, що захоче, щоб створити для нього нове життя. Він міг абсолютно змінити Джі! - Раптово я замовк. Я не називав Джерарда «Джі» з часу розриву. Я тільки називав його «засранець», «придурок», «ублюдок», і це після того, як я взагалі не говорив про нього.

- Твою ж мати, Френк, - сказав Рей, - ти все ще любиш його! - В його голосі було чутно торжество. - Я думав, що в тебе це минуло.

- Так, пройшло, - сказав я з деяким побоюванням, - я ж не люблю його, адже так?

- Тоді чому ти не залишиш все як є? Майки не змінить його зовсім. Він любить колишнього Джерарда. Але він докладе всіх зусиль, щоб зробити як краще для нього, тобто щоб він забув про тебе і про те, що було між вами, - я не міг повірити словам Рея. Він здавався моїм найкращим другом, але він практично сказав, що Джерарду не варто знати про мене.

- Може, я думаю, що ми можемо стати друзями! - Гнівно заревів я. - Думаєш, мені так охуенно подобається витрачати своє життя в пияцтві? Мені, блядь, навіть поговорити ні з ким і це мене виводить з себе! Ти дуже зайнятий, торгуючи наркотиками, Майки став буйним мудаком, і ніхто не знає, що за херня відбувається з Бобом!

- Думай, що говориш, Айера! - Рей підвищив голос. - Ти зробив свій вибір, і тепер живи з цими результатами.

Зв'язок обірвався, і я зрозумів, що він повісив трубку. Я кинув телефон на диван. У мені кипіла лють. Я не міг у це повірити. Всі були проти мене. Я не зробив нічого поганого. Ну да, я пішов з групи. І це було не найрозумнішим рішенням. Але я був єдиним, хто намагався допомогти Джерарду кинути наркотики. Ніхто не вірив мені, коли я сказав, що він витворяє. Це їх йому не варто пам'ятати, що не мене.

Блядь. Ебать моє життя. Я все ще закоханий в нього, адже так? Ні, цього не може бути. Я вже пережив все це. У мене є дівчина ... як би. Ми з Джамі типу зустрічаємося, коли я не на вечірках і не нажіраться в якомусь барі. Вона не хоче, щоб я пив, але вона не розуміє. Я повинен залити пам'ять про нього. Я повинен стерти свою пам'ять, щоб спокійно заснути вночі. Блядь. Я все ще закоханий в нього. До біса Майки, я повинен побачити Джерарда. Якщо він не любить мене, то все відмінно. Але я ні за що не дозволю йому ненавидіти мене. Це не прийнятно.

Я схопив ключі, пішов до машини, сів і поїхав до Майки. До біса Майки та Рея. До біса Берта-йобаний-МакКрекен. До біса Боба, хоча я не впевнений, що він зробив щось погане. Я збирався побачити Джерарда, як і хотів. Якщо мене виженуть з володінь Майки, що ж, Джерард адже в змозі вийти з дому? Судова заборона може бути отриманий, якщо у Джерарда будуть проблеми через мою надмірну настирливості. Я повинен бути впевнений, що таких проблем не буде.

Що за хрень я несу? Це нерозумно. Я зупинився на світлофорі і вдарився головою об кермо. Я божеволію. Він сказав мені залишити його в спокої. Він вважав за краще мені наркотики. І я ебанутий ідіот, тому що намагаюся повернути його. Жалюгідний пидор, ось хто я такий. Ну, може бути, ми зможемо стати друзями. Я абсолютно заплутався. Мені треба випити.

Глава 3. Beauty That I'm Faking

Frank's POV

Алкоголь дозволив одну з двох моїх дилем. Він зупинив мене від поїздки до Майки, але я не міг припинити думати про Джерард. Це була моя десята банку пива за два або три години. Я втратив лік часу і знав, скільки вже випив лише через те, що в упаковці було дванадцять банок, а залишилося тільки дві. Проблема подібних запоїв була в тому, що я міг захворіти, отруїтися алкоголем, і мене чекало жорстоке похмілля.

- Френк? - Несподівано я почув голос Рея. Сам він з'явився переді мною кількома миттєвостями пізніше. Очевидно, що я лежав на підлозі. Здається, я щось прийняв перед тим, як почати пити, тільки я цього не пам'ятаю. - Просто зашибісь, - сказав він, подаючи мені руку, щоб я піднявся на ноги.

- Це не найкраща ідея, - сказав я, раптово відчувши нудоту.

Рей підняв мене, перекинув через плече і поніс на задній двір, бо він був ближче, ніж ванна. Він тримав мене за плечі, поки я вивергав вміст свого шлунка в кущі. Жовч обпікала мені горло, але я не міг зупинитися. Це тривало хвилин п'ять, і, нарешті, я відчув повне спустошення. Рей знову взяв мене на руки (не те, щоб він був неймовірно сильним, але і я мало їв останнім часом і втратив багато ваги) і приніс назад в будинок, добудувавши мене на дивані в напівлежачому положенні.

- Дякую ... - пробурмотів я.

- Таке пияцтво до доброго не доведе, - сказав Рей, подаючи мені склянку води і таблетку аспірину. - Ти вже повинен знати, до чого це призводить.

Я знав, що він мав на увазі Джерарда, але нічого не сказав. Взагалі-то я промовчав тільки тому, що в цей час пив воду.

- Вибач за те, що я наговорив раніше, - Рей присів поруч зі мною.

- Ааа, все в порядку, - пробурмотів я, відкинувши голову назад і закривши очі. - Ти був правий.

- Ні не був. - Рей забрав склянку у мене з рук і поставив його на стіл. - Майки не повинен був брехати Джерарду. Так, я згоден, що йому не варто говорити про ваші стосунки, але я не думаю, що він повинен ненавидіти свого кращого друга.

Я посміхнувся його словами. Після Берта я не думав, що Джерард - мій найкращий друг.

- Так буде краще, - сказав я. Головний біль посилювалася.

- Для нього - можливо, але ти ж знаєш, що твоя пам'ять в порядку, - Рей торкнувся рукою моєї голови, безсумнівно, для того, щоб перевірити, чи немає у мене спека. Всі знали, що я легко захворюють, і тому Рей, Боб, Майки та Джерард постійно дбали про мене, коли ми ще були квінтетом. - Якщо ти ось так заб'єш на це, то зруйнуєш себе ще більше.

- Та я й так скоро здохну, - відповів я. Головний біль не припинялася, а горло горіло.

- Не говори так, - грубо сказав Рей, встаючи з дивана, - прямо зараз ти ляжеш і будеш лежати, поки все не пройде, - він знову підняв мене на ноги. - Мені набридло дивитися, що ти з собою робиш. Ти нічого не їж, і п'єш так, ніби у тебе немає майбутнього. Це не той Френк, якого я пам'ятаю.

- Він мертвий, - сказав я Рею, притримуючи голову руками до тих пір, поки вона не перестала обертатися у мене перед очима. - Той Френк був мертвий вже кілька років. Не намагайся його воскресити.

- Чи вистачить на себе наговорювати! - Несподівано різко сказав Рей, хапаючи мене за плечі, коли я почав втрачати рівновагу. - Єдиний спосіб для тебе знову стати щасливим - вирішити свої проблеми з Джерардом. І так, я знаю, що він нічого не пам'ятає. Я думаю, що це просто чудово.

- З якою ж радості це чудово? - Даремно я підвищив голос: голова розболілася ще сильніше. - Людина, якого я любив, мало того, що розбив мені серце, коли ми були разом, так ще й тепер він ні хріна мене не пам'ятає! - Я говорив грубо, але тихо, щоб залишатися при здоровому глузді. Найменший шум здавався посиленим в сотні разів, і навіть впала шпилька могла викликати біль.

- Слухай, я знаю, що цей засранець зробив тобі боляче. Боб і я, ми обидва знаємо, що він робив всякі дурниці разом з Бертом; ми нічого не говорили, тому що від цього стало б тільки гірше, - Рей посадив мене назад, розуміючи, що я не можу більше перебувати у вертикальному положенні. Я тепер був злий на нього. Я місяцями намагався переконати їх в тому, що Джерард - наркоман, але вони змусили мене вірити в те, що вони не знали.

- Куди вже гірше? - Холодно запитав я, знову закривши очі.

- Ти знаєш Джерарда, - сказав Рей, сідаючи поруч. - У нього з головою не зовсім порядок. Якби ми всі поставили його перед проблемою з наркотиками, він би втратив самовладання і сказав, що ми проти нього. І одного разу вночі він би взяв і поїхав бозна куди, і можливо, ніколи б не повернувся, - чортів Рей. Ненавиджу, що він завжди правий. Намагаєшся довести, що він помиляється, але не можеш. Розумний, гад. - І коли ти пішов, все полетіло до біса.

- Ага, я вже чув цю історію, - я згадав дзвінки Майки, - повір мені.

- І ось, Джерард позбувся пам'яті, а разом з нею і своєї проблеми з наркотиками. Він не пам'ятає, що приймав їх, і якщо належним чином про нього подбати, то він не повернеться до них, - знову він має рацію. Я люблю Рея так само сильно, як і ненавиджу його. - Це шанс для тебе почати все заново, - сказав Рей з надією. - Для всіх нас.

- А що щодо Майки? - Запитав я. Головний біль почала поступово проходити.

- Я їм займуся, - сказав Рей, гладячи мене по руці, тим самим намагаючись надихнути мене на деякий вчинок. - Завтра ти поїдеш до нього і поговориш з Джерардом. Я подбаю, щоб Майки не було вдома.

- Обов'язково завтра? - Жалібно запитав я. Я не був готовий побачити його. Ми не бачилися з тих пір, як я пішов з групи.

- Чим довше ти чекаєш, тим більше він буде вірити, що ти його ворог. - Господи, ну чому під рукою немає біти, коли вона так потрібна? Я серйозно хотів стукнути Рея по голові. Він як гребаной джерело вселенського знання, завжди правий. - А зараз тобі треба відпочити.

- Ти залишишся зі мною? Мені ні з ким було поговорити вже давно, - інша проблема пияцтва полягає в тому, що ти робиш те, чого б не зробив в нормальному стані. Я не відкривався ні перед ким з часів сутички з Джерардом. Він закрив моє серце. Я сподівався, що Джамія зможе це виправити, тому що вона реально хвилювала мене, але вона намагалася змінити мене. Я не хотів мінятися.

професійна реабілітація | 2 сторінка

3 сторінка | 4 сторінка | 5 сторінка | 6 сторінка | 7 сторінка | 8 сторінка | 9 сторінка | 10 сторінка | 11 сторінка | 12 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати