Головна

" Отже, в самій загальній формі можна дати таке визначення релігії: релігія є впізнання Бога і переживання зв'язку з Богом ".

1. B. віднімання всіх поточних трансфертів, крім соціальних трансфертів в натуральній формі, що підлягають виплаті цієї одиницею або цим сектором.
  2. B. віднімання вартості соціальних трансфертів в натуральній формі, що підлягають виплаті цієї одиницею або цим сектором.
  3. C) Приведення до третьої Нормальною Формі
  4. Ex. 8. Використовуючи карту міста, запитаєте один одного, де знаходяться театри, музеї і т. Д. І як туди можна дійти або доїхати
  5. G. Зв'язки з бухгалтерським обліком
  6. H. Соціальні трансферти в натуральній формі
  7. I. Визначення проблеми

Свт. Лука (Войно-Ясенецький) (1877 - 1961 років.):«Наука - є система досягнутих знань про спостережуваних нами явища дійсності. Вникнемо в кожне з цих слів. Наука - це система, тобто не випадковий набір знань, але струнке, впорядковане поєднання.

Митрополит Антоній Сурожсій: «Зараз наука відіграє таку величезну роль - і справедливо, і я радію цьому, - що нам здається, ніби всі питання повинні вирішуватися так, як вирішуються наукові питання; і ми намагаємося застосувати наукові методи до тем, до яких вони застосовуються. Ми ж не застосовуємо методів фізики до біології, методів хімії до історії. З якого дива ми повинні застосовувати методи фізичних наук області людської душі? .. Часто ставиться питання: чи можу я, культурний, освічена людина, бути віруючим? Чи не є поняття віри несумісним з поняттям наукової освіченості? Я повинен сказати, що людині з невеликою освіченістю набагато важче це зрозуміти, чим людині з великої наукової освіченістю; тому що, скажімо, фізика або хімія середньої школи викладаються як остаточна і вичерпна істина про речі; тоді як фізика або хімія, або біологія, доступні вченому, який в пошуках нових і нових областей знання, видаються цілком інакше ... Я став віруючим, коли мені було 14-15 років, і в університет пішов в 18 років, навчався на природничому факультеті фізики, хімії, біології. Професор з фізики був один з Кюрі, він фізику знав і міг розкрити її як таємницю, а не просто як серію фактів. Були інші професора; вони всі були невіруючі, але давали свій предмет як розкриття таємниці світу, і я дуже легко міг бачити, як в цій таємниці світу відбивається лик Божий ... Але я сприйняв і своє наукове виховання, і свою наукову роботу як частина богослов'я, тобто пізнання справ Божих, пізнання шляхів Божих »

системи цінностей |

тіло тіло | Ідеал. Життєві цінності | Заняття 4. Моральні основи любові і дружби | Християнське розуміння любові | Християнське розуміння дружби | Заняття 5. Моральні основи сімейного життя. | Батьківство і синівство | Духовно-моральні основи мистецтва | Архітектура середньовічної Русі | Основні сюжети і образи російської православної іконопису |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати