Головна

А лікарі все думаю, да що ж таке з цією людиною і його сім'єю, може, з'їли що-небудь?

...

Звідси ж виходить і інший звичай, який дозволяв підірвати і ослабити дух нації. Після бою, трупи ворога закопувались по периметру кордону князівства чи держави з тією метою, щоб Душі померлих не могли повернутися назад і знову народитися в тому місці, звідки вони починали свій похід.

Коротше прикладів безліч, треба просто дивитися на нашу історію через призму сучасного знання і все стає на свої місця.

Якщо ми будемо продовжувати далі відстежувати, що відбувається з тілом після смерті, то виявимо, що після третього дня починається дуже швидкий розпад ефірного тіла або того, що від нього залишилося і запускається механізм розпаду фізичного тіла. Якщо при цьому, частина Душі залишилася з тілом, так би мовити загрузла, то сама Душа слабшає, особливо якщо це сталося в декількох втіленнях поспіль.

Після дев'ятого дня з моменту смерті, велика частина астросома спільно з тією частиною Душі, яку вдалося відокремити і з Духом йде з тіла. Астрос майже миттєво розпадається на первоатома, а Душа продовжує свій шлях.

Аж до сорокового дня Душа перебувати в залі пам'яті і проходить випробування усвідомленням того, що саме було зроблено неправильно. Це можна звичайно з натяжкою назвати станом Пекло або Рай, в залежності від того, як хто жив, так як мало що приємного приносить усвідомлення того, що ти багато в чому був не правий, і тепер тобі необхідно за все це буде розплачуватися. Саме після цього стає зрозуміло, які кармічні зав'язки, і з якими Душами будуть в наступному втіленні, і що саме доведеться робити заради того, щоб ці вузли розв'язати.

Після сорокового дня, знову ж за бажанням Душі і з волі Неба, розвиток триває двома шляхами: або йде наступне втілення і для цього починається підшукуватися відповідне тіло або Душа залишається на тонкому плані, і займається, що відповідає працюй там. Є, звичайно, і третій шлях, цей шлях зазвичай з одностороннім рухом і мені особисто, наприклад, поки не дуже симпатичний, але про нього той же необхідно сказати пару слів. Тим більше що багато східних техніки засновані саме на досягненні такого стану і кінцевої цілю своєї, переслідують саме це.

Третій шлях - це пряме злиття з Єдиним, розчинення в ньому і втрата своєї індивідуальності, коротше, іншими словами - потрапляння в Нірвану, злиття з Богом, догляд в Космос і т. Д. Це те ж відбувається за власним бажанням Душі і це завжди можна робити, але після такого переходу втрачається повністю індивідуальність і тебе вже не існує ні на якому плані. Комусь це необхідно і може саме їм це і потрібно в даний час, я ж вважаю, що є справи і важливіші, тим більше що хто їх зробить, крім нас.

Як сказав Лама Оле:

«... Добре бути святим в монастирі з його розміреним життям, з колом однодумців і вчителів, а ти спробуй бути таким тут і зараз, в цьому світі, серед цих людей - осіб і тих подій, які відбуваються кожну мить ...»

Як Ви думаєте, чому я так детально зупинявся на моменті поховання людини?

А ось чому.

Пам'ятайте, що нас цікавить Душа і те, що з нею відбувається, так от якщо Душа, разом з тілом закопані в землю, то тут, крім важкого її виходу є й інші складності, більш серйозні, а саме - духи пожирачі Душ. Відразу Вас хочу заспокоїти взяти і з'їсти все без залишку вони, звичайно, не зможуть - силоньок замала, та й місія не та, а от нашкодити Душе дуже навіть можуть.

Після такої обробки Душа ставати дуже слабкою і її як би ставати мало, пам'ятайте словосполучення «малодушний людина», так ось це саме через те, що у нього в дійсності Душі дуже навіть мало і тому - що на нього ображатися. Приймаємо, як є, взагалі, добре, що хоч щось є, у багатьох і цього взагалі немає, і вони б все віддали за хоч маленьку, але її частина.

А тепер уявіть, що відбувається, коли тіло людини бальзамують і намагаються зберегти в первозданному вигляді?

Я думаю, що Ви вже здогадалися, що при цьому, Душа не може покинути це тіло і залишається всередині нього. Це скоріше за все буде сильніше Ада.

...

А уявіть, якщо при цьому ще всіляко намагаються ім'я цієї людини закріпити якомога на більшій кількості носіїв, починаючи від бюстів і пам'ятників, закінчуючи назвами вулиць і площ. Я вже не кажу про тих людей, які в своєму імені носять повний комплект імені іншої людини, наприклад, Вілена (Володимир Ілліч Ленін), але це окрема тема. Головне, що тут необхідно зрозуміти, що не дарма багато домагалися і домагаються поховання тіла Леніна. Разом з ним буде похована і ідея військового комунізму, яку його образ уособлює. Але для повної реалізації цього необхідно буде дуже багато ще чого зробити: перейменувати вулиці і площі; переплавити, а краще закопати, пам'ятники; видати нові паспорти для особливо відзначилися; переписати підручники історії, прийняти закон про скасування дії закону «чистих тарілок» і т. д і т. п

Цікаво, що більшість статуй і пам'ятників Сталіна стерли в порох, а ось Ленін - «... І тепер, жвавіше, всіх живих ...»

Але це вже політика, якій ми не займаємося.

...

Що відбувається з Душею під час смерті? | Як можна розлучитися з Душею?


При цих словах Бандзен знайшов просвітлення. | Запам'ятайте це, учні! - Сказав Конфуцій. - Воістину, навіть з водою, віддавшись їй і ВВЕР, можна зріднитися - а вже тим більше з людьми. | Колись купець був близький до монарху, користувався його прихильністю, і про це щасливий час у нього збереглися живі спогади. | Коли він привів стадо на бідне пасовищі, яке вказав король, вівці, захворіли чумою і все до єдиної полягли. Невдаха пастух повернувся до палацу. | Прекрасно, - сказав король, - а тепер прийми від нас в дар королівство Севілью. Нехай всі знають, що відтепер ти - король Севільї. | Коли він помер, справи погіршилися. | Одного разу вона запитала Вчителя: "Що ти робиш? Будь ласка, розкажи мені. Я віддаюся тобі, прийми мене як учня". | Ця бездіяльність тебе понівечило, а я стала красивою від праці. | Що таке Душа? | Етапи розвитку Душі. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати