Головна

J Прокоментуйте наведений фрагмент. Які проблеми спілкування він ілюструє? Що ви можете сказати про учасників спілкування?

1. I. Опис актуальності і значущості проекту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект
  2. I. Визначення проблеми
  3. I. Визначення проблеми і цілей дослідження
  4. JПроаналізіруйте особливості партнерів і припустити, які бар'єри можуть виникнути між людьми і перешкодити повноцінної комунікації.
  5. " ПРОФЕСІЯ МЕДСЕСТРИ І небезпечна і важка ... "АБО ПРОБЛЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР В ЛПУ
  6. V. Обговорення проблеми чистого повітря.

Кремезна молода медсестра, на нагрудній нашивки якої було написано «Джепін Куртасов», покликала їх.

- Вибачте. Чим можу вам допомогти?

- Нічим, - гаркнув через плече Грейсон. - Ми йдемо в палату п'ятсот п'ятнадцять.

- Прошу зупинитися, - зажадала сестра.

Грейсон застиг на місці. Він зупинився, коли йому наказали, але руки, що висіли з боків, нервово стискалися в кулаки і розтискалися. Наздоганяти його доктор Бен Харріс голосно і полегшено зітхнув.

- Справжнє ім'я Лізи Саммер - Ліза Грейсон, - заявив Грейсон з
 перебільшеною терплячістю. - Я - її батько, Вілліс Грейсон, а це се особистий
 лікар, доктор Бенджамін Харріс. Тепер ми можемо увійти?

Особа медсестри відобразило сум'яття, але лише на мить.

- Час відвідування хворих починається у нас о другій годині дня, - пояснила
 вона. - Але якщо Ліза погодиться, то я зроблю для вас виняток.

Кулаки Грсйсона знову стиснулися, але на цей раз так і не розтиснулися.

- Ви знаєте, хто я такий? - Зарозуміло запитав він.

- Знаю, хто ви такий, з ваших слів. Послухайте, містер Грейсон, не хочу бути ...

- Бен, у мене просто немає часу на всі ці пререкательства, - випалив Грейсон. - Сидіть тут і поясніть цій жінці, хто я такий і навіщо приїхав сюди. Якщо вона буде продовжувати плутатися під ногами, зателефонуйте проклятому директору цієї так званої лікарні, нехай він підніметься сюди. А я пішов до Лізи.

Навіть не чекаючи відповіді, він важливо рушив вперед. (М. Палмер)

Тема 2.2. Техніки і прийоми ефективного спілкування | J ОЗНАЙОМТЕСЯ З роздаткові матеріали. Виконайте ВСЕ ЗАВДАННЯ

Притча: «Як важливо правильно слухати». | Тема 2.1. характеристика комунікації | Група учнів ділиться на три мікрогрупи. Кожна команда повинна познайомитися з бар'єрами спілкування, навести приклади бар'єрів спілкування і представити їх усій групі. | JПроаналізіруйте особливості партнерів і припустити, які бар'єри можуть виникнути між людьми і перешкодити повноцінної комунікації. | Плюси і мінуси Я-висловлювань | J Наведіть приклади Я-висловлювань | J Напишіть 7-10 якостей «приємного співрозмовника» та оцініть себе за цими якостями по 10-бальній системі. | Вправа "Потерпілі корабельна аварія". | Тема 2.3. Правила слухання, ведення бесіди, переконання. | J ОЗНАЙОМТЕСЯ З роздаткові матеріали. Виконайте ЗАВДАННЯ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати