Головна

Cкоростная автоматична обробка

1. А) обробка парою під тиском
  2. Автоматична корекція похибки
  3. Введення і обробка даних
  4. Гігієнічна обробка рук
  5. Гігієнічна обробка рук

права півкуля за своєю природою є спонтанним і індивідуальним. Можна не тільки запам'ятовувати інформацію, але також і контролювати її. Це і є швидкісна автоматична обробка. Використовуючи її, дитина з легкістю може опанувати мову. Нам, батькам, слід було б знати що така чудова функція є в мозку дитини і навчитися це використовувати. Всі знають, що дитина молодше трьох років лінгвістичний геній. Якщо дитина народилася там, де батьки говорять на двох мовах, він теж буде говорити на них. Якщо на трьох, то і на трьох теж буде. Це все через швидкісний автоматичної обробки. Був проведений експеримент про те, що діти не вчать мову як дорослі по пам'яті, вони немов комп'ютер. Ні важче завдання для дорослого, ніж почати вивчати іноземну мову. До 6 років, формується мовний бар'єр між підсвідомістю і свідомістю. Цей бар'єр робить дуже важким вивчення другої мови.

Раніше вчені вважали, що діти починали думати логічно до 6 років. Вони тільки ставили наголос логічно. Коли дитина говорить про своє візуальному досвіді (*) який дорослі не можуть бачити, вони часто приймають це як фантазію або за малорозвинених мислення. Однак, люди мають інші функції правої півкулі такими як чутливість, інтуїція і уява. Діти часто відкривають в собі чудові таланти, які відсутні у дорослих. На жаль, не екстенсивне навчання в дитинстві призводить до таких здібностей або дивним досвіду (*)

Тепер з'явився новий погляд на дітей. Нещодавно вчені помітили важливість (значущість) дітей. Так як ми не знали про різні функції правого і лівого півкулі, ми і не помічали іншу сторону (відображення) дитини. Вивчаючи дітей, вчені намагаються зрозуміти індивідуальні можливості, еволюцію людини та ймовірність того що культура на планеті може змінитися. Тепер багато хто почав вивчати ліве і праве півкулі. Багато хто вважає, що це провісник наступний етап еволюції.

Ось лист від матері:

«Я почала слідувати вашим вказівкам, ставити записи англійською мовою для моїх близнят, коли їм виповнилося один рік і вісім місяців. Зараз їм по 9 років. І мені приємно повідомити, вони прекрасно розуміють американського вчителя в нашій школі.

Я розповім вам про мій досвід. У мене дочка зараз живе в Америці. Вона говорить англійською як ніби це її рідна мова. Коли вона поїхала в Америку 10 років тому вчитися ще з 18 японськими студентами, вона була одна з тих, хто говорив англійською добре. І один американський професор запитав її, як їй вдалося так добре висловлювати свої думки англійською. І що ви думаєте, вона відповіла. Вона відповіла. Я почала слухати касети англійською мовою з 2-х років.

Звичайно ж уже було пізно для інших 18 студентів робити те ж саме. Я почав давати прослуховувати касети англійською протягом 30 хвилин кожен день коли їй було два роки ».

Вивчення одного або декількох мов є природним і невимушеним на ранній розвиток дитини. Раннє прослуховування іноземної мови допомагає природним чином вловлювати акценти і тональні звуки мови і з легкістю їх запам'ятовувати.

Існує багато способів навчити дітей відразу декількох мов:

1. говорити з ним на рідній мові.

Якщо батьки будуть розмовляти зі своїми дітьми осмислено, а саме, описувати їх світ: що вони бачать, чіпають, відчувають, пробують, то дітей з'являться самоповагу, прекрасні комунікативні навички і досконале неврологічне розвиток.

2. ставити велику різноманітність касет на іноземній мові

Їх можна програвати по кілька разів на день. Ці плівки потрібно використовувати спільно з музикою часів бароко для кращого результату.

3. читати, читати і читати!

Вам потрібно читати і переводити деякі з книжок дітей на іноземну мову. А потім можна читати іноземною мовою і дитина зрозуміє

4. картка з текстом і картинкою

Французька, іспанська та німецька переклад з вимовою на картках.

Дитина з народження і до 6 років має приховані можливості свого правого півкулі. Однак якщо це ігнорувати, ці здібності зменшаться і зникнуть до 6 років. Ось ще одна причина, по якій ми повинні сфокусуватися на освіту дітей.

Таким чином, освіта не дуже в розвитку студентської інтелігенції. Існує думка серед вчених, що освіта майбутнього націлене на тренування мозку і розкриття прихованих талантів. Реально освіта повинна розвивати мозок замість зубріння знань.

Функція швидкісного запам'ятовування | Внутрішньоутробне навчання виховання, розвиток по Шічіде

Міцні 8-секундні обійми. | Уважно слухати, що вам каже дитина. | резонанс | Функція візуалізації. | Тепер про ясновидіння. | B. навчання образам правої півкулі | Повернення в утробу матері | Стати (перетворитися) в крихітного дитини | Прикинутися (вдати) що граєш | Напруга-розслаблення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати