Головна

Чи не могли б ви навести якісь конкретні приклади людей, яким допомогли або не допомогли ваші консультації?

  1. F. Приклади сателітних рахунків
  2. II. Приклади коагулограм і висновків про стан системи гемостазу
  3. III. Програма і тестові приклади
  4. IV. Приклади загальних аналізів крові
  5. J Наведіть приклади Я-висловлювань
  6. " привести "and" викликати ".

Одного разу до мене звернувся трейдер, який вже більше року не міг займатися торгівлею. Він хотів, щоб я допоміг йому повернутися до торгівлі ще до того, як він пройде повний курс консультацій. В результаті одного ранку він пройшов у мене сорокап'ятихвилинне тестування. Отримавши певну інформацію, я аргументовано припустив, що у нього є якийсь внутрішній конфлікт. Після цього він виконав спеціальну вправу, яке зайняло близько десяти хвилин. На осмислення результатів вправи у нього пішло, два тижні, але після цього він знову став торгувати. До звернення до мене він витратив багато грошей і сил, намагаючись виправити ситуацію, але ніщо не допомагало. А всього-то потрібно було десятиминутное вправу плюс два тижні на осмислення його результатів - і проблема була вирішена.

Я спробував те ж саме з іншою людиною, який не міг оплатити повної консультації, але в його випадку це проста вправа не дало ефекту. Хоча йому було вже далеко за сорок, він все ще залишався маленьким хлопчиком в тому сенсі, що не міг приймати на себе відповідальність дорослого


422 Доктор Ван К. Тарп

людини. Він все ще жив з матір'ю, і весь образ його життя підтримував в ньому самовідчуття дитини. Єдиною причиною, по якій він хотів торгувати, було бажання продовжувати такий спосіб життя. Сумніваюся, що зміг би допомогти йому без серйозного бажання з його боку змінити свій спосіб життя, чого він якраз і не хотів.

Інший клієнт зробив невеликі коректування після двох днів консультацій. Він не хотів йти далі, оскільки вважав це зайвим. Але врешті-решт він все ж вирішив продовжити консультації, і я ще два дні вислуховував його. Потім ми разом виконали проста вправа. В результаті цієї вправи він став зовсім іншою людиною (хоча потім йому знадобився майже тиждень на узагальнення результатів вправи). Два місяці по тому він подзвонив мені і повідомив, що заробив на ринках більш 650000 дол.

Є трейдери, які діють за принципами, які піддаються кількісній оцінці (наприклад: «Я купую і продаю, як тільки за графіками відчую майбутній напрямок ринку»). Як в таких випадках ви визначаєте, чому саме обумовлені проблеми в торгівлі - відсутністю досвіду або психологічними перешкодами на шляху до успіху?

Перш ніж почати роботу з клієнтом, я повинен з'ясувати, чи є у нього якась методика, дієва з його точки зору. Я встановлюю, на чому заснована ця впевненість. Чи може він, наприклад, переконати мене? Перевірялася ця методика на практиці? Виконувалася ця перевірка тільки на ретроспективних даних, або ж вона базувалася на реальних торгових сигналах, які можна було виконати? Крім того, я переконаний в тому, що важко заробити на внутрішньоденної або на короткостроковій торгівлі, тому я скептично ставлюся до тих, хто просить допомогти їм досягти успіху в денний торгівлі.

У той же самий час я вважаю, що відсутність досвіду саме по собі є психологічною перешкодою в торгівлі. Люди не виробляють систематичного підходу до торгівлі, не беруть під його перевірці через розмитість своїх суджень, відсутність цілей, наявності внутрішнього конфлікту і так далі. Тому, ймовірно, перш за все їм потрібно допомогти подолати внутрішній опір виробленні систематичного підходу до ринку. Якщо хтось прийшов до мене і розповів, в чому полягає проблема, яку він хотів би вирішити з моєю допомогою, то я без заперечень приймаю її в якості клієнта.


Доктор Ван К. Тарп 423

Як ви вперше зацікавилися зв'язком між психологією і торгівлею? | Які головні психологічні проблеми, які заважають більшості трейдерів бути щасливими? І як вирішити всі ці проблеми?


Ви продовжуєте працювати, тому що це вам подобається? | Невже він не зажадав повернути гроші, що залишилися? | Вас, напевно, грунтовно підколювали? | Що за угоди ви проводили? | Коли ви передумали? | Іншими словами, публіка надмірно оптимістична? | Що становить успіх в торгівлі? | Але колись ви так не вважали? | Чим ви відрізняєтесь від інших? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати