Головна

Б. к.4г.8м. не від. пом-жав. на ув.t, б. в живий. заб. наконуне-серед повн. здор-t39,4, різ. ухуд. заг. сос, болезн. каш, мало мокрий, озноб, б. в ін. боці

1. дз: крупозна. пневмонія. дН II.

2. етіоло: Пневмококк (Strept.pneumonia)

3. інформ-ть м-дов для етіоло. дза: Мала. посів мок-для опр-я ч-ти до аб

4.Rg-осередки затемна, займаючи. всю частку або її частину.

5.Rg-контр. за динам. Не проводьте: Коли на 4-5д. поява. Бронхіальна. дих, хрипи + сніж.t => фаза дозволу

6. Патол. шуми: снача-кріпить (1е годинник) => німе легк => вологість. мелкопуз. хрипи (на 3-5день, до 5-8дня)

7,8,9. лік: Патоген. тер. начин. з аб, жаропоніж, антигиста. при признач. Етіотр. лік. вчить.етіоло(Пеніцилін, оксацілл, ампіокс, ампіцілл), що не еф-но => ЦС1 (цефазолін), 2 (цефуроксим), макроліди, G - => Аг (Гент, амікацин), хламид, мікопл-Еритреї, гентаміц, лінкоміц. пневмоціс-тріхоп, фуразолід. +алергію!!!!! Далі-отхарків. тяж. сост-посіндр.

10. консульт. фізіотер, ЛОР, пульмонолог

11. тяжкість: обумовлені. дН, токсикозом

12. коли говорять про виздор-ванні: По клин. і Rg-ким даними.

64. М. у.11м. пов.t, каш. хворий 7днів. дзтір. ГРВІ. на6д-пов.t38,6, ЧСС-140в '. блідо. періор. ціан. при плачі, роздувши. крил носа при годую.

1. о. вогнище. пневм. дН I

2. предрасп. ф-ри: АФО, н / нош, тяж. перінат. патологія (внут / ранків гіпоксії, асфіксії), синдром. блювоти і сригів, позов. вскармл, аномалії конституц, гіпотрофії, ВПС, муковісцидоз, пороки разв-я легк, насл. іммДеф + знижуючи. ІММ-та на 1г. ж., ГІПів, охлажд, хр осередки інф.

3. возб-ли при внебольн-стрептококи, пневмококи, Staph, мікоплазма, гемофільної. паличка, хламид, легионелла, віруси.

4.3 основн. лінії ПЗА: ДН, наруш-я ССС, нар-я ЦНС (нар-я ЦНС + ДН + полнокров. легк, токсикоз (токсикоз + ДН = спазм артеріол МКК => легоч. гіпертензію. і пов. нагруз. на пр. ін / сер, знижуючи. скор. ф-ції МІОК, наруш. периф. гемодіна + МКЦ-ції)

5. коли обязат.Rg-кий контроль-Повтор.Rg ч / з2н, ослож => по пок-ям.

6. обязат. Чи вим-я ОАК: Так (кр. Атипія. етіології). лей-з, нею-з, зрушення, ШОЕ

7. осн. лік-е: Режим, питан: грудне зрост + сриг, блювота, диспепсія => оралит. Переклад на сцежено. молоко або Адапт суміші, допаювати фрук. соками. Леч. дН = свіже повітря в палаті, О2, віт Е. Якщо мокротиння мало або вона в'язка = лужних. і солещелочн. теплі Інга; при оч в'язкою мокрий-інгаляції з протеоліт ферм: трипсин, хімотрипсин. при тяж пневм- парентер.vit = ни. Аб:> 6 міс без токсикозу => пеніцилін в дозі 100-150тис од \ кг, якщо алергія. до пеницилл => ЦС 1,2пок або макроліди. Постуральний дренаж, ЛФК, масаж;

8. рац. вибір аб: в зав-ти від ч-ти м / о + max часто-пеницилл. ряд

9. зміна аб: При abs еф-та в теч.1-2дней, при получ. рез-тов ч-ти до аб

10. прич. скасування аб: При клин. і Rg одужання.

11. спец-ти: ЛОР, фізіотерапевт, пульмонолог

12. ддз: Др. бронхіти, бронхіоліти, нар-я прохід-ти бронх. дерева (інор. тіло, аспірація, іноді ларингоспазм, бронхоспазм, пороки разв-я гортані), плеврит, tbc, пораж легк. при гельмінтозах.

13. ос-ти клин. і теч-я в Ранн. зрост: На 1м плані-ДН, Інтокс, локальні. І физикальной. вим-я в легк-пізніше. м. б.2хсторонн. постеп. початок з катар. вим-й. незважаючи на лік-е сост-е погіршується. при обсл-роздутий. легких, лише на 3-5д-укорач. перк. звук. ауск-снача. жестк. дих, далі-хрипи. Мокротиння як прав, а він не був. у дітей з тімомегал, анемія, рахіт, екссуда. діатезом-більш довгих-ве теч-е. х-но швидкий. вовлеч. в процес всіх орг. і сист, ОСЛ-я,> тяжкість, частіше нейротоксикоз.

Д. ю.1г. слабкий, пов.t, повторн. рв. за 2д. до поступ-t, рв, част. водян. стілець | М. м.1г1м. ухудш. сост, млявий, t38,8, волог. кашель. забол.7д. тому-млявий, слиз. соплі. На 6д-ув.t, підсил. каш, ЧСС 160, чДдо 60. притуплені. справа


М. г, 1сут. жиз, в пологовому будинку. | Недонош дівчинка 1500г, 40см, оГ 29см, Огр 26см, вагітністю з фетоплацентарну недостатньо. | ЗАВДАННЯ № 31 Дит. 6,5 міс, маса 3200. отримають манну кашу з 4 місяців. | Р.5мес. в посл.2мес- беспок, підсил. Потлі. молоді, здор. народить. | М.6,5м. поганий. апп-т, недостатньо. прібав.m, неустой. стілець. при нар-синя асфіксія. з 3міс-безладно. вскармл. в 2міс-пневм-аб-неустой. стілець. | Д.1г5м. на гр. вскармл. до 7мес.1кратн. епізод судорожно. подерг. нервово-псих. разв-е по зрост. Ляльковий. особа, короткі. шия, гепатомегал. | М. р.1г2м-знижуючи. апп, млявість, лиже стіни, їсть крейду. | М. б.6м. переклад на исск. ТСК-почервонівши, мокнуть, скоринки. в 5,5мес- Вівсяно. каша-розріджений. стілець з слиз, перетравилися. грудочки, прожилки. кр. | М. д.5,5мес. забол.4д назад-розріджений. стілець. від госпо-відмова. на 3д-ухудш.8ч. НЕ мочиться. неукротим. блювота. | Р.4г. заб.5д. тому-t37,5, соплі, покашл. на 5д-38,6, нараст. волог. каш |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати