загрузка...
загрузка...
На головну

Робота з командами DOS

Практична робота №4

Послідовно виконайте команди, зазначені в таблиці.

!!! Після виконання кожної команди перевіряйте зміст каталогу за допомогою команди DIR *

завдання  Технологія виконання (Дужки <> набирати не потрібно)
 1. Виведіть на екран змісту каталогу  Команда DIR * див. Примітку
 2. Створіть каталог САТ  Md <ім'я поточного каталогу>
 3. Перейдіть в каталог САТ  Cd <ім'я каталогу>
 4. Створіть підкаталог РСАТ поточного каталогу САТ  Md <ім'я підкаталогу>
 5. Створіть в підкаталозі РСАТ текстовий файл з ім'ям grupp.txt, надрукуйте в ньому невеликий текст (2-3 рядки)  Copy con <ім'я файлу> (після набору тексту натиснути Ctrl + Z або F6)
 6. Прочитайте вміст створеного файлу  Type <ім'я файлу>
 7. Скопіюйте створений файл, присвоївши йому нове ім'я grupp1.txt (виконайте цю команду двічі, другого файлу назвіть grupp2.txt)  Copy <Ім'я файла1> <ім'я файла2>
 8. Перейменуйте файл grupp2.txt на grupp3.txt  Ren <ім'я файла1> <ім'я файла2>
 9. Видаліть файл grupp3.txt  Del <ім'я файлу>
 10. Скопіюйте файл grupp1.txt в каталог САТ  Copy <Файл> <ім'я каталогу> \ <ім'я файлу>
 11. Перемістіть файл grupp.txt з підкаталогу PСАТ в каталог САТ з ім'ям grupp4.txt  Move <ім'я файлу в поточному каталозі> <ім'я каталогу> \ <ім'я нового файлу>
 12. Видаліть підкаталог РСАТ  Rd <Ім'я підкаталогу> (при видаленні каталогу спочатку видаляються входять до нього файли)
 13. Перейдіть в каталог САТ  Cd <ім'я каталогу>
 14. Об'єднайте два файли (grupp1.txt і grupp4.txt) в один з новим ім'ям grupp5.txt (операція конкатенації)  Copy <Ім'я файла1> + <ім'я файла2> <ім'я нового файлу> (Перевірте розмір нового файлу, чому він не дорівнює сумі двох?)
 Перейти на один рівень вгору  Cd ..

Примітки.

1. Команда DIR виводить на екран список каталогів і файлів, що знаходяться всередині поточного каталогу.

2. Якщо в команді використовувати додаткові параметри (ключі), то на екран можна вивести частину списку (DIR / P), який вміститься на екрані.

3. Для продовження списку натиснути будь-яку клавішу або вивести список каталогів і файлів в скороченому вигляді (тільки імена) в 5 стовпців (DIR / W) і ін.

4. Ознайомитися з повним набором параметрів, можна набравши команду DIR /?

попереджувальні надпісі.сігнальная окраска.знакі безпеки | Налаштування ОС Windows
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати