Головна

Щоб наповнитися Духом Святим

Ісус Христос, після того, як воскрес із мертвих, і перед вознесінням на небо, залишив нам таке обіцянку: «Та ви приймете силу, коли зійде на вас Дух Святий, і будете Мені свідками в Єрусалимі і у всій Юдеї та Самарії і аж до краю землі »(Дії 1: 8). Саме Дух Святий наділяє нас силою в нашого християнського життя, щоб ми могли виконувати справи Ісуса (Івана 14:12).

Бог уже послав Духа Святого. Він прийшов на землю в День П'ятидесятниці (Дії, 2). І тільки від нас залежить, чи приймемо ми Його в наше життя.

Як тільки ви народилися згори, ви можете прийняти Духа Святого точно так само, як ви прийняли Ісуса - вірою в Слово Боже. Вам потрібно всього лише попросити Його. Ісус сказав: «Якщо ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого, хто проситиме в Нього» (Луки 11:13). Дух Святий наділить вас силою Самого Бога! Ви потребуєте в Його силі - тому попросіть Його зараз.

Мій Небесний Отець, я віруюча. Я - Твоє дитя, а Ти - мій Батько. Ісус - мій Господь. Я вірю всім своїм серцем, що Твоє Слово істинно.

Твоє Слово говорить, що якщо я попрошу, то отримаю Духа Святого. Тому в ім'я Ісуса Христа, мого Господа, я прошу Тебе наповни і переповнені мене Твоїм дорогоцінним Святим Духом. Хрести мене в Дусі Святому. За Слову Твоєму я вірю, що отримую зараз, і я дякую Тобі за це. Я вірю, що Дух Святий - всередині мене, і вірою я приймаю це.

Дух Святий, піднімися в мені, коли я прославляю мого

Бога. Я очікую почати говорити іншими мовами, як Ти

даєш мені говорити.

Поміркуйте над цими місцями Писання про Духа Святого: Луки 11: 9-13; Іоанна 14: 10,12,16,17; Дії 1: 8; 2: 4,32,33; 8: 12-17; 10: 44-46; 19: 2,5,6; 1 Коринтян 14: 2 15,18,27; Ефесян 6:18; Іуди 20.

Щоб зробити Ісуса Господом вашого життя | Молитва за здоров'я і зцілення


Ви з Богом працюєте разом. Тут присутній ваша молитва і Його сила. | Молитва передачі або покладання турбот | глава 7 | Сумніви і невіра | Недолік знання про наш правильному положенні перед Богом | Незнання нашого права використовувати ім'я Ісуса | Непрощення і чвари | Недолік знання про взаємини | Більш глибока життя в молитві | Молитва в дії! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати