Головна

колиска людства

1. VI. Злочини проти СВІТУ ТА БЕЗПЕКИ ЛЮДСТВА
  2. Альтернативні шляхи розвитку людства.
  3. У цьому головний сенс життя і Доля людей на поточному етапі розвитку людства.
  4. Загальність ОРГАНІЗАЦІЙ. ОРГАНІЗАЦІЙНА ПРИРОДА ЛЮДСТВА. ЕЛЕМЕНТИ ОРГАНІЗАЦІЙ
  5. Глобальні проблеми і перспективи людства
  6. Глобальні проблеми людства повинні вирішуватися ...

Кілька років тому, приблизно під час появи першого видання праці доктора Уїнчелл «Преадаміти», я звернувся з листом до вченого, висловивши мою віру в те, що сад Едему, це перше Притулок людини, слід шукати в нині затопленої морем країні біля Північного полюса. У надрукованому більше року тому есе про стародавню космології я стверджував, що «все етнічні традиції вказують на це місце як на колиску людства». На початку минулого січня я почав читати курс лекцій для аспірантів університету, викладаючи далі мій погляд і безліч вражаючих космологічних, історичних, міфологічних, палеонтологічних, палеоетніческіх та інших свідчень в його підтримку. Минулого понеділка за двадцять хвилин до заключної лекції я заглянув в свеженабранние листи «Revue des Deux Mondes», першого номера цього місяця, і звернув увагу на статтю «Un Essai de Synthese Paleothnique», в якій граф Г. де Сапорта підсумовує і викладає останні результати палеонтологічного дослідження в співвідношенні з етнографією. Уявіть собі мою радість, коли я побачив двадцять сторінок, присвячених проблемі колиски людської раси і відображають останні дані науки, і висновок вченого, що вона була «в межах Арктичного кола». Граф Сапорта злегка стурбований тим, що американські вчені можуть не надто повірити в цю вперше викладається доктрину, збігається з думкою професора Грея і професора Гера, але він пробачить мені публічний виступ на лекції з питання про ці найцікавіших збіги.

У. Ф. Уоррен, Бостон, 24 травня, 1883

(3) Див .: Додаток, II «Як була заселена Земля».

(4) «Це повинно було бути там, де людина розвинулася, вийшовши із загального з тваринами стану; позначилося величезний вплив сил природи і природного середовища його оточення. Немає нічого нормальніше думок про льодовиковий період плейстоцену і ділювіального часу, протягом яких Північна Європа, Азія і Америка піддавалися ряду геологічних потрясінь. Тому, коли людина, яка жила в раю, де задовольнялися всі його життєві потреби, який не знав Провини, незнайомий з різницею між добром і злом, був висмикнуть з раю крижаної рукою, то відразу побачив навколо себе безперервну боротьбу і всі свої життєві сили направив на боротьбу за владу над природою ». Так, якщо дерево більше не дає плодів, то «влазить на нього» змушений перетворитися в «бігає» - так диференціюються стопа і рука, змінюється нога, і з плином часу антропоїдних предки людства перетворюються на справжню людину. Friedrich Muller. Allgemeine Ethnographie. Wien, 1873. P. 36.

ГЛАВА 8

Доказ ПО ЛІНІЇ палеоантропології І ЕТНОГРАФІЇ | Дж. В. Доусон

Ветцер і Вельт. церковний словник | Чарлз Дарвін | Теннісон | Джон Стюарт Мілл | Граф Сапорта | Гумбольдт | барон Норденшельд | Вергілій | професор Гер | Граф Сапорта |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати