Головна

КОЛЯ, ОЛЯ, Ріта

Коля з невеликим букетом і пляшкою шампанського підходить до під'їзду. Він не наважується зайти. Репетирує мова.

КОЛЯ:

Оля ... ми багато років прожили разом ... Ні .. не так ... Оля ... що б не трапилося, ти для мене найрідніша і ... Ні ... або так - я все одно тебе лю ...

Мова Коли завмирає на півслові. Він бачить Олю, яка при повному параді на підборах виходить з під'їзду і кудись прямує. Коля просто в шоці. Він дивиться їй услід. З під'їзду неквапливо виходить Рита. Бачить Колю, усміхається.

Ріта:

І ти тут?

КОЛЯ:

Ти ... бачила .. це .. куди вона ...

Ріта:

Не знаю. Чи не сказала.

КОЛЯ:

А ... вона така дивна останнім часом, не помічаєш?

Ріта:

Взагалі, скажу тобі по секрету, Оля знає, що ти їй зраджуєш.

КОЛЯ:

Я ???? !!!! Так я ... Та я ніколи ... Та вона сама ... Ах ось в чому справа .. значить, вона вважає, що я їй зраджую? А сама ...

Ріта:

(Закурюючи) Угу.

КОЛЯ:

Таккк ... Ось що! Рита! Ти мені потрібна, як жінка. (Усукує Риті букет квітів).

Ріта:

(Здивовано) Ось прямо так?

КОЛЯ:

Так. Якщо вже Оля вирішила, що я їй зраджую, то потрібно відповідати ... А то вона там по мужикам бігає, а я начебто і ні до чого!

Ріта:

Почекай ... Так ти зі мною їй вирішив змінити?

КОЛЯ:

Ну да .. Де я ще знайду ... А ми давно знайомі, і ... Але якщо ти проти, то, звичайно я не буду ... Вибач, щось я не подумав, нерозумно це все вийшло ... просто розгубився.

Ріта:

Ні, ну чому ж ... я згодна ... Підемо!

КОЛЯ:

Та ні, нерозумно .. я передумав ... Рита, вибач, але ...

Ріта:

(Заманливо) Пойдееем ...

Рита сміється і тягне зовсім заплутався Колю в під'їзд.

147. ІНТ, КАФЕ, ВЕЧІР

ЛЕНОЧКА, ПЕТРО | Другий блок. Завдання, які оцінюються в 3 бали


КОЛЯ, ПЕТРО, ДАРЬЯ ПЕТРІВНА, Наталя Іллівна | ОЛЯ, Ріта, КОЛЯ | ОЛЯ, КОЛЯ | КОЛЯ, ОЛЯ | ОЛЯ, КОЛЯ | ОЛЯ, приймальниці | ОЛЯ, КОЛЯ | ОЛЯ, КОЛЯ | КОЛЯ, ВОДІЇ, МІЛІЦІЯ | ОЛЯ, КОЛЯ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати