Головна

банальна історія

(Новела)

Коли шановна lieben herz одного мого приятеля початку дарувати своє тіло чужій людині ... мій приятель навіть не обурювався. На його обличчі не було ні краплі подиву і злості.
 Чи не збираючи валізи (як це зазвичай буває), він спокійно вийшов з квартири і замкнув парочку зрадників, не даючи їм можливості вийти в під'їзд. Він забрав всі ключі - і свій, і її.

Удари в двері зі внутрішньої сторони почулися тільки тоді, коли він викинув обидва ключа в сміттєпровід.
 Потім мій приятель спустився вниз, і швидким кроком пішов уздовж тротуару в невідомому напрямку.
 Помітили його лише через деякий час ... вірніше не його, а маленьку фігуру, яка сиділа на даху багатоповерхового житлового будинку.
 Я не буду називати його на ім'я, бо статистика імен не має.
 Скажу лише те, що ця історія банальна. І банальність її полягає в тому, що такі історії не рідкість.
 Немає сенсу розповідати читачеві результат цієї події, Є сенс зрозуміти його причини.
 Мій приятель не володів поганим характером, але і не міг похвалитися емоційністю почуттів. Кожен день, перебуваючи в офісі, він флегматичним поглядом переглядав стоси документів на підпис, становив на комп'ютері виробничі таблиці і давав вказівки персоналу щодо просування продукції в маси.
 Його дружина - мила lieben herz - навпаки була особистістю епатажною. Всі ми, чоловіки, прекрасно і в усіх подробицях знаємо, що жінкам властиво віддавати своє тіло ... але не всі з вас розуміють, на скільки деякі жінки і понині віддають свою душу. Ні, не коханцеві ... а круговороту пристрастей, який оточує їх в життя.
 У той час, як наш дорогий клерк (відтепер будемо кликати його саме так) розумово просував інтереси компанії, його дружина на театральних підмостках висловлювала трагічну межу свого душевного стану. Від служниці до королеви ... вона сміялася і плакала, піднімалася і падала, представляючи себе частиною якогось багатовікового мистецтва.
 Її пристрасть полягала в русі, в той час, як клерк був знерухомлений.
 Згодом, він сидів на даху, звісивши ноги в нескінченну порожнечу. І навіть там, в незмінному сидячому положенні, його мозок знаходився в стані пошуку. Пошуку того самого моменту, коли зникла любов.
 І лише в секунди завершення життєвого циклу він починав згадувати моменти минулих років.
 Коли в останній раз він ласкаво цілував її?
 Коли в останній раз шепотів слова любові?
 Коли в останній раз відчував задоволення від заняття любов'ю?
 Максимально складно було дати відповіді на ці питання ... бо що він не згадував, перед ним завжди виникало сірий кабінет, яскравий монітор, нескінченні стоси паперів і справи, справи, справи.
 А вона весь цей час жила пристрастю в нескінченному вирі масок серед емоційно-напружених людей.
 З сердитим виразом обличчя, оглядаючи яскраву панораму міста з висоти пташиного польоту, він задавав собі питання - в який момент вона обрала іншого?
 І, на жаль, зрозумів, що це могло статися і місяць, і півроку, а може бути, і рік тому ...
 Відносини давно тріснули і розбилися на осколки, але сказати про це в слух не міг ні він, ні вона.
 Так де ж та межа? Коли виник перехід між тим, що мав і що втратив?
 Він згадував початок відносин і на превеликий подив своєму, в них він був зовсім іншою людиною!
 Лише кілька років тому він не був клерком ... він був особистістю!
 Молодий підтягнутий хлопець, усміхнений і яскравий ... і lieben herz, така ж, як і раніше.
 - Моя дорога - говорив він їй - ти змушуєш дуже сильно калатати моє серце. Ти настільки прекрасна, що немає і не буде на землі іншої дівчини, яка могла б хоч у чомусь зрівнятися з тобою. Ти - частина моєї душі ... ти моя надія!
 Вона уважно слухала кожне слово. Щоки її горіли рум'янцем.
 Разом, обнявшись, вони стояли посеред вулиці.
 - Мій милий...
 Він ніжно поцілував її у вологі губи.
 Трохи згодом її сльози скотилися по щоках прямо до куточків рота.
 - Ми завжди будемо разом ... - говорила вона - що б не трапилося, я завжди з тобою.
 - Я теж ... я такий щасливий ...
 Lieben закрила очі і в нестерпному чеканні вимовила:
 - Поцілуй мене ще ...

Вони цілувалися на тлі західного сонця. Вітер сильними поривами колихав волосся і одяг.
 Що відбувалося далі - клерк згадати не міг.

МІЙ дядечка | ПРО ГРОШІ


НА ГРЕБЕНІ тривожні хвиль | ПОЧАТОК ДНЯ | розставання | БАЙДУЖЕ милою | ЕХ, ВАНЯ | БАЙДУЖНІСТЬ | У трамваї |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати