Головна

ВСТУП

Незабаром після того, як була опублікована моя третя книга, мене запросили виступити на Міжнародній жіночій конференції в 1995 році в Маямі. Всього було запрошено п'ятеро доповідачів, з них четверо - чоловіки. Я повинен був говорити про можливості впливу жінок шаманів з нечисленних культур на майбутнє світу. Четверо чоловіків з п'яти виступаючих на конференції - в цьому було щось неправильне. Я вирішив віддати час свого виступу жінці.

Коли моїй доньці Джесіці було тільки дванадцять років, вона вже все прекрасно розуміла. Вона давно, ще восьмимісячної, познайомилася з індіанцями. Моя дружина, Винифред, досі згадує, як жінки майя, стоячи по коліно в озері, де прали одяг, подоткнув розшиті спідниці, передавали Джесіку один одному, дивуючись, що такий великий дівчинці менше року від роду.

Потім Джессіка вчилася у шаманів-кечуа в Андах, пройшла ініціацію під час свята Вогню в горах Гватемали. І була в числі перших з тих, кому було дозволено побачити життя племені Мисливців за головами в джунглях Амазонії.

- Сьогодні я хочу озвучити три основні тези, - сказала Джессіка. - По-перше, я відчуваю, що нашому поколінню доведеться важче, ніж іншим людям протягом історії, оскільки в спадок ми отримали брудний світ на межі знищення. По-друге, для того, щоб змінити світ, однією переробки відходів або інших екологічних пластирів - недостатньо. Потрібно справжні ліки - перехід людства до екологічного і гармонійному способу життя.

І, по-третє, у справі порятунку світу головна роль повинна належати жінкам. Ми даруємо життя. Якщо людство не прислухається до нас, то воно приречене.

Я, як і всі слухачі, був глибоко вражений цією промовою. Але, на відміну від інших, я знав, що своїм глибоким розумінням сучасних проблем і пристрасними заявами вона зобов'язана міняти зовнішність, з якими спілкувалася в перші роки свого життя.

Колись здатністю до перетворень володіли всі люди на Землі, і це допомагало виживати в найсуворіших умовах. Воїни індіанського племені дакота перетворювалися в бізонів, щоб полювати і здійснювати релігійні церемонії на честь духів цих тварин, що дають їжу, одяг і вогонь. Цілі племена вміли пристосовуватися до морозів, повеней та інших катаклізмів.

Люди, що живуть в технологічно розвинених суспільствах, відмовилися від всього цього через прагнення будь-що-будь контролювати навколишній світ. Полювання замінили бійні і м'ясокомбінати. Замість того щоб пристосуватися до розливів річок, ми будуємо дамби. І люди старанно вдають, ніби не мають ніякого відношення до того, що називають «іншим світом», намагаючись будь-що-будь відгородитися від природи.

Саме тому зараз ми переживаємо одну катастрофу за іншою. З болем усвідомлюючи забрудненість повітря і води, нездатність впоратися з убогістю і зростаючу схильність до насильства, самогубств, наркотиків та інших деструктивних форм поведінки, ми гадаємо, що чекає нас в майбутньому.

Але - досить! Чи не час оплакувати минуле або впадати у відчай, дивлячись у майбутнє. Час відкрити двері перед дивовижними можливостями, які пов'язані з новим розумінням ситуації і новітніми технологіями. Це час оптимізму.

Ми перші люди в історії, в повній мірі скуштували плоди науково-технічного прогресу, що живуть в будинках з опаленням і кондиціонерами, які стали свідками висадки людини на Місяці. Ми точно знаємо, що у нас є і чого не вистачає. Ми першими почали приймати раціональні рішення, що стосуються перш за неконтрольованого економічного розвитку.

Ніколи раніше жителі планети не мали можливості оцінювати співвідношення вигоди і збитку від станцій, які виробляють електрику (і породжують парниковий ефект). Від автострад, які об'єднують нас (і руйнують колись священну землю), до хімікатів, яким ми зобов'язані дивовижною різноманітністю на прилавках супермаркетів (і появою невідомих раніше захворювань).

Наш час - час надії, тому що ми дуже багато дізналися про себе і своє ставлення до спільного дому. Символом цього часу став відбиток ноги Нейла Армстронга на Місяці, «Величезний крок для людства». Щоб туди потрапити, треба було багато тисяч років, і на цьому шляху ми усвідомили, що не є господарями Всесвіту. Хоча той відбиток залишиться на Місяці навічно, як нагадування про дивовижну перемогу людського духу, справжній крок був зроблений всередині нас. Зробивши його, ми вступили в нову, досі не досліджену область, і з'явився реальний шанс змінитися.

Ця книга про зміну - перетворення - у всіх його формах. У першій її частині ви дізнаєтеся про різні види перетворень, спеціальних методах і теоріях, що пояснюють, яким чином вони працюють. Ви зрозумієте, що кожен здатний змінити свою особистість, сприйняття світу, здоров'я, зовнішній вигляд і відносини з людьми. Ви дізнаєтеся, що всі ми маємо здатність до фізичного перетворення в ягуарів, кущі та будь-яку іншу форму, з якої вступаємо в союз.

У другій частині описані дивовижні події, що трапилися з людьми, які подорожували по лісах Амазонії, і мій особистий досвід перетворення. Ви познайомитеся з шанованими лікарями і вченими з США, котрі пережили зміни тіла і свідомості. Крім того, дізнаєтеся про подію в надрах бізнесу, в результаті якого з'явилася нова організація. І про ту трансформації, до якої закликала Джессіка в своєму виступі на конференції в Майамі.

Для того щоб освоїти методи, які допоможуть навчитися перетворюватися, дотримуйтесь інструкцій і прикладів.

У книзі ви прочитаєте багато історій, всі вони справжні. Мені найлегше писати, розповідаючи історії. А історії - це частина традицій, що змінюють вигляд.

Шаманські техніки особистісних змін. досвід перетворень | КІНЕЦЬ ЦИВІЛІЗАЦІЇ


КЕРІВНИК КОРПОРАЦІЇ В ДЖУНГЛЯХ Амазонії | ПИТАННЯ ЕНЕРГІЇ | Бедуїни І СЕКРЕТ ПУСТЕЛІ | ПЕРЕТВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНЕ І ПЕРЕТВОРЕННЯ ФИЗИЧЕСКОЕ | СПРАВЖНІ ПІРАТИ | БЛАЖЕНСТВО, МРІЇ І ФАНТАЗІЇ | УРОКИ МИСЛИВЦЯ ЗА ГОЛОВАМИ І Андського цілителька | ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ | неминучість перетворення | АМАЗОНСЬКИЙ ШАМАН ЗНИКАЄ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати