Команди для роботи зі стеком | Ключові слова | імена користувача | Директива MODEL | Директиви спрощеного визначення сегментів | Директиви визначення сегментів і груп | Директиви опису процедури | макрозасоби | ОПЕРАЦІЇ В вираженні | ТРАНСЛЯЦІЯ програм |

загрузка...
загрузка...
На головну

компонування

1. компонування
  2. Компонування балкових майданчиків
  3. Компонування і дизайн
  4. Компонування конструктивної схеми будівлі
  5. КОМПОНОВКА Штанги насосні
  6. Компонування несучої системи будівлі

Для компоновщика вихідним файлом є об'єктний файл. Командний рядок буде містити різні ключі в залежності від характеру додатки. За замовчуванням вийде консольний додаток.

C: \ tasm5 \ bin \ tlink32 / v <ім'я файлу> ,,, C: \ tasm5 \ lib \ import32

Для графічного додатку наведемо командний файл для програми 2, тобто про програму з файлом ресурсів:

c: \ tasm500 \ bin \ tlink32 / v / aa Mymenu2 ,,, c: \ tasm500 \ lib \ import32,, Mymenu2

де bin - Підкаталог у каталозі tasm5

tasm32 - Ім'я компілятора

/ v - Необов'язковий ключ, що змушує компонувальник зберігати зневадження

/ Aa -ключ, що змушує компонувальник отримати графічне додаток

Mymenu2- Ім'я об'єктного файлу

Друга і третя коми означають, що ми згодні з тим, що ім'я виконуваного файлу (exe) і файлу карти завантаження (map) буде таким, як і у об'єктного файлу.

Наступна потім частина командного рядка вказує шлях до бібліотеки імпорту. Порожнє місце між запитом означає, що ми проігнорували файл проекту. На останньому місці стоїть ім'я файлу ресурсів, який повинен мати розширення res і може бути отриманий за допомогою компілятора ресурсів brcc32 з підкаталогу bin.

В результаті компонування вийде виконуваний файл з розширенням exe.

компіляція | БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати