Головна

Легенда про Чотирьох приділити.

1. КВИТОК 10 ЛЕГЕНДА про покликання варягів ЯК ІСТОРИЧНИЙ ДЖЕРЕЛО
  2. Квиток 45: Філософсько-соціологічні погляди Ф. М. Достоєвського. «Легенда про Великого Інквізитора».
  3. В трифазного чьотирьох мережі відкриті провідні частини допускається заземлити без їх занулення, якщо захист струмоприймача виконана
  4. Скориставшись же рівним заступництвом всіх чотирьох стихій, ви можете розраховувати на максимальний успіх у всіх ваших справах, почуттях і відносинах.
  5. Восточнокархайдская легенда, розказана Тобордом Чорхава з Вогнища Горінхерінг і записана Дж. Аи, 93/1492.
  6. Глава 4. заклинання ЧОТИРЬОХ
  7. Залежність між сторонами і діагоналями косого чотирикутника

Серафимо-Дивеевский жіночий монастир прийнято називати Четвертим Долею Божої Матері, І за свідченням Н. А. Мотовилова, старець Серафим показалему місце, де було у старцябачення Божої Матері, Яка і повеліла влаштувати тут обітовану їй обитель.

Про перші три уділ Божої Матері на Землі, легенда повідомляє наступне. Першим Долею була Іверія (давня назва Східної Грузії),куди згідно випав їй жеребом, повинна була відправитися Богородиця, для проповіді Євангелія. Пізніше вона стала називатися Георгією (Грузією) на честь святого Георгія Побідоносця.(Детальніше див. У cт. Святий Георгій).

Другим Долею Божої Матері легенда називає Святу гору Афон, На якому Богородиця проповідувала язичникам євангельське вчення.

А в одинадцятому столітті Божа Матір відкрила ченцеві одного з афонських монастирів Антонію, який був родом з Чернігівської губернії, що йому слід йти на батьківщину, і заснувати Києво-Печерський монастир, який вважається Третім Долею Божої Матері на землі.

У 1758 році Києво - Печерської Лаври відвідала рязанська поміщиця Агафія Семенівна Мельгунова, яка в молодості втратила чоловіка і дала обітницю присвятити своє життя Богові. Вона прийняла чернечий постриг у Києво-Флорівському монастирі, з ім'ям Олександри. І в Київській Лаврі після чергового нічного молитовного чування їй було видіння Пресвятої Богородиці, яка їй оголосила наступне:«Це - Я, Пані та Володарка твоя, Якої ти завжди молишся. Я прийшла, щоб ти зрозумів волю Мою. Чи не тут хочу Я, щоб ти закінчила свої дні. Але як Я раба Мого Антонія вивела з Афонського Жеребу Мого, святої гори Моєї, щоб він тут, в Києві, заснував новий Жереб Мій, Лавру Києво-Печерську, так тобі нині кажу: Вийди звідси і йди в землю, яку Я покажу тобі. Іди на північ Росії і обходи все великоруські місця святих обителей Моїх. І буде місце, де Я тобі дам знати закінчити богоугодне життя твою, і шаную тих, хто ім'я Моє там, бо в місці проживання твого Я засную велику обитель Мою. Іди ж, раба Моя, в шлях, і благодать Божа, і сила Моя, і благодать Моя, і милість Моя, а Його милосердя Мої - нехай будуть з тобою! »

Старці Києво-Печерської Лаври, визнали бачення Олександри істинним, і з їх благословенняОлександра вирушила в мандрівку по Русі. І в 1760 році вона відправилася в Саровський монастир, який знаходився на високій горі, про який місцева легенда повідомляла, що ще задовго до приходу сюди ченців, бачили тут жителі навколишніх селищ дивне світіння, на зразок стовпи світла, і було їм пророцтво, яке вказує на майбутню святість цього місця, а потім ніби бислишалі з-під землі і передзвін дзвонів.

Чи не дійшовши дванадцяти верст до Сарова, матінка Олександра зупинилася відпочити в селі Дивеево, і тут, їй вновьбило віденіеБожьей Матері: «Ось те саме місце, яке Я звеліла тобі шукати на півночі Росії ... І ось тут межа, який Божественним Промислом покладено тобі: живи і потурати тут Господу Богу до кінця днів твоїх. І Я завжди буду з тобою, і завжди буду відвідувати місце це, і в межі твого проживання. Я засную тут таку обитель Мою, рівної якій не було, немає, і не буде ніколи в усьому світі. Це Четвертий Жереб Мій у всесвіті. І як зорі на небі і як пісок морський помножу Я тут службовців Господу Богу і Мене Приснодіву, Матір Світу, І Сина Мого Ісуса Христа звеличували; і благодать Святого Духа Божого і велика кількість всіх благ земних і небесних, з малими працями людськими, що не збідніють від цього місця Мого коханого».

Для нас принципово важливим в цій легенді є та обставина, що у всіх Чотирьох уділ Божої Матері, зазначених у цій легенді, були засновані найзнаменитіші православні монастирі, які були центрами і підвалини християнства. І всі ці монастирі розташовувалися на місцях неординарних космічних електророзрядних вибухів, про що я вже неодноразово писав у своїх статтях і книгах.

Саровська пустель. | Пророцтво ченців Почаївської Лаври.

Не кожному дано право, дізнатися небесні таємниці. | Світ тіней. | І знову про «комету-відплата». | Ванга про «комету-відплата». | Свідоцтво Ванги про Веселці Завіту. | Там де Бог спускався на Землю. | Вибух вулкана. | Космічна енергія Ванги. | Ванга про таємниці Всесвіту. | Пророцтва Серафима Саровського (1754-1833). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати