Головна

Там де Бог спускався на Землю.

1. Орендні ціни на землю.
  2. Питання 3. Явище при стікання струму в землю. Напруга дотику і кроку.
  3. Догравати виставу «каяття» Б. Єльцин поїхав на Святу Землю.
  4. Земельна Полія приватної власності на землю. Вона полягає в
  5. До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено.
  6. Коли «Хара» наповниться, ви повинні «вилити» цю енергію через ноги, через центр ступенів в землю. 1 сторінка
  7. Коли «Хара» наповниться, ви повинні «вилити» цю енергію через ноги, через центр ступенів в землю. 10 сторінка

Зацікавив мене і розповідь Ванги про улюбленому місці її проживання, в якому найбільш повно розкривався її пророчий дар. І найцікавіше полягає в тому, що місце проживання пророчиці Ванги виявилося на місці епіцентру космічного вибуху,на що ніхто з дослідників досі не звернув уваги.

Долина Рупіте. Гора Кожух

Ось що про це пише Красимира Стоянова: «Мені запам'ятався ще один розповідь про ті часи. Ванга пам'ятає, старі люди розповідали, що ще їх діди бачили величезний вогняний стовп на пагорбі". На їхню думку, на цьому місці знову ж під час турецького рабства були зарізані п'ятнадцять мучеників, захисників християнської віри. Тоді там був храмСвятого Георгія Побідоносця, Але турки зруйнували його дощенту. Ванга розповідає, що в 1941 році їй з'явився величезний храм, підтримуваний п'ятнадцятьма святими-офіцерами. Хто вони, і звідки прийшли? Коли пізніше зробили розкопки, то на цьому місці виявили колони колишнього храму Святого Георгія. А потім громадяни Струмиці побудували велику церкву, яку назвали "П'ятнадцять святих мучеників струміцкіх". Але відкриття церкви святого Георгія попереду. Сама Ванга все ще живе бажанням відкрити цей храм, тому що чує "голос", який говорить: "Приходь і відкрий ворота. Вони залізні і важкі, але за ними яскраве світло". (Докладніше див. У статті «Георгій Побідоносець»). Запам'ятаємо це пророцтво, бо, на мій погляд, це алегорія Ванги про нові знання.

У розвиток теми, я хочу звернути особливу увагу читача на розповідь жителів провеличезному стовпі випускного, Який є свідченням про те, що сталося над пагорбом, розташованим поблизу річки Струмиці, космічному вибуху.

І я вже неодноразово писав про те, що на місцях космічних електророзрядних вибухів стародавні жерці будували свої храми. Адже згідно з існуючою легенди, в цих місцях «Бог спускався на Землю», а на одному з таких місць, в Дельфах, жили дельфийские піфії, найвідоміші віщунки Стародавнього Світу. І місцем проживання інших знаменитих піфій Стародавнього Світу також були місця найбільш знакових космічних вибухів Ноєвого потопу. І прихована зв'язок цих подій полягає в тому, що найвідоміша віщунка сучасного світу Ванга, також як і всі інші знамениті піфії, жила і пророкувала на місці космічного вибуху.

Холм - епіцентр вибуху.

Ось що про це місце пише Красимира Стоянова в своїй книзі «Правда про Вангу»: «... Біля села Препечене, між містами Санданскі і Петричі, розкинулася долина Рупіте, широко відома в Болгарії теплими мінеральними джерелами. Із заходу її як би замикає невелика гора, густо, як овечою вовною, покрита чагарником і дрібним лісом. Гора називається Кожух. Біля її підніжжя колись текла глибока річечка Струма, Зараз русло наповнюється водою лише під час паводків та злив. У спеку річка пересихає зовсім, і її піщане ложе блищить під сонцем чистим склом.Там є у Ванги невеликий будиночок, де вона і проводить свої дні в тиші і спокої серед незруйнованої людиною природи ». Там приймає і відвідувачів. Слава Богу, випадково в інтернеті я знайшов фотографію цього пагорба,вершина якого представляла черговий «пуп Землі». (Докладніше див. Ст. Ст. «Пуп Землі»). На цій фотографії зображена гора, в формі «пупа Землі», що є слідом космічного вибуху, біля якої і проживала болгарська ясновидиця Ванга. Точно такий же слід має і знаменитийПатомского кратер, (Докладніше див. У книзі «таємниця Алатир-каменя»), який утворився внаслідок електророзрядного вибуху фрагмента Тунгуського метеорита.

Свідоцтво Ванги про Веселці Завіту. | Вибух вулкана.

Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. | Ванга. Вікно в інший світ. | Ванга. Вікно в інший світ. | Про життя після смерті. | Про випадковості, доброті і гармонії у Всесвіті. | Про минуле, сьогодення і майбутнє. | Не кожному дано право, дізнатися небесні таємниці. | Світ тіней. | І знову про «комету-відплата». | Ванга про «комету-відплата». |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати