Головна

Свідоцтво Ванги про Веселці Завіту.

1. III. Організація проведення технічного огляду
  2. Автор Послання до Євреїв докладно зупиняється на сутності Нового Завіту.
  3. БЕЗПЕКА ЕКСПЛУАТАЦІЇ герметичною системою, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ТИСКОМ, ОГЛЯД ВИПРОБУВАННЯ
  4. БЕЗПЕКА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН І МЕХАНІЗМІВ І ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД
  5. Засвідчили писемні пам'ятки
  6. Космічна енергія Ванги.
  7. Особисте свідчення про зцілення

Ще одна дивна свідоцтво Ванги відноситься до райдуги. Ось що з цього приводу пише Красимира Стоянова в книзі «Правда про Вангу»: «Вона бачила веселку очима душі так само ясно, як бачила все, про що розповідала людям. Я запитала Вангу: «Скажи, тітка, що означає собою веселка - Символ краси, букет яскравих кольорів, що можуть розквітнути тільки на небі? »

Радуга - всього лише нагадування, - відповіла вона. - Нагадування про всесвітній потоп. Ти читала, що на людей за їхні гріхи була послана кара: сорок днів лив дощ. Вода залила землю, потонули живі істоти, потонули, звичайно, і люди. Залишився в живих Ной та з ним у ковчезі "всякої тварі по парі". Ной на своєму ковчегу, хоча і не втратив остаточно віри в порятунок, зневірився боротися з хвилями, і тут на небі зійшла веселка. Під веселкою виблискували снігами вершини гір, звідти летів голуб з оливковою гілочкою в дзьобі. То був сигнал: Ти врятований, тому що вірив.

Тітка, але ж це біблійна легенда, не більше того. А що думаєш ти сама про веселку? Ох, мила, не можу розповісти тобі нічого іншого ».  Як бачимо, Ванга не захотіла розвинути цю тему, і, гадаю, на це у неї були вагомі причини, адже цей розмова відбувалася в вісімдесяті роки двадцятого століття, коли в Болгарії був войовничий атеїстичний комуністичний режим.

І тут я повинен нагадати біблійну інформацію про Веселці Завіту, Яку вже викладав в книзі «Таємниця« комети-відплата »:«Говорячи про біблійну символіку електророзрядного вибуху,я не можу не розповісти і про веселці Завіту, Бо цей вираз є його біблійним синонімом.

Ось як про це завіті повідомляється в першій книзі Мойсея: «Я укладу заповіта Свого з вами, що не буде вже знищене кожне тіло водами потопу, і не буде вже потопу на спустошення землі. І сказав Бог: Оце знак заповіту, що даю Я його поміж Мною й поміж вами, і між кожною живою душею, що з вами, на вічні покоління: Я веселку Свою дав у хмарі, щоб вона за знака заповіту між Мною та між землею. І буде, коли я наведу хмару на землю, то з'явиться веселка в хмарі; І згадаю про Свого заповіта, що між Мною і між вами, і між кожною живою душею в кожному тілі і не буде вода для потопу на винищення всякої плоті. І буде веселка в хмарі, і Я побачу її і пам'ятати про вічний заповіт між Богом і між кожною живою душею в кожному тілі, що воно на землі. »/ Побут. 9: 11-17 /.

Незважаючи на архаїчність мови, з даної цитати зрозуміло, що мова йде про знаменні явища, яке по вигляду схоже на веселку.

Продовжимо цитувати біблійний текст, використовуючи свідчення Іоанна Богослова: «І бачив я іншого Ангела, сильного, Що сходив з неба, і був одягнений в хмару, над головою його була веселка, А обличчя у нього як сонце, і ноги його, як стовпи вогняні. »/ Одкр. 10: 1 /

Ангел (досл. «Вісник», «посланник») - це міфологічне позначення метеорита, і в цій цитаті дано алегоричний опис стовпи електророзрядного вибуху метеорита, яке асоціюється з веселкою. Щоб ще більше прояснити ситуацію, наведу ще одне свідчення пророка Єзекіїля: «І я бачив ніби блискучу мідь, на вид огню в середині його навколо; від виду стегон його й вище, а від виду стегон його й до долу, Я бачив я ніби огонь та сяйво навколо його.

У якому вигляді буває веселка на хмарі в дощовий день, такий був вигляд сяйва колом. » / Єз. 1: 27-28 /.

У цій цитаті абсолютно чітко сказано, що різнокольоровий стовп космічного електророзрядного вибуху, зовні схожий на веселку.

Тепер остаточно з'ясуємо ситуацію і порівняємо ці слова свідків Критської катастрофи, зроблені архаїчним мовою середини другого тисячоліття до н.е., з показаннями свідка Тунгуської катастрофи Баранової. Ось як вона побачила і охарактеризувала стовп Тунгуського електророзрядного вибуху, висота якого, за різними оцінками, становила від 10 до 20 кілометрів: «Встала стріла пряма, вся зі стрічок різнокольорових.»

Саме про це свідчать очевидці Критської катастрофи і численні описи в біблійних текстах, і тому в Біблії стовп електророзрядного вибуху називається заповітом Райдугиміж Богом і людьми. Заперечувати таке очевидне, безглуздо, тому в кінцевому підсумку, рано чи пізно, нам доведеться визнати наукову основу біблійних текстів ».

Ванга про «комету-відплата». | Там де Бог спускався на Землю.

Нострадамус про Веселці Завіту | Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. | Ванга. Вікно в інший світ. | Ванга. Вікно в інший світ. | Про життя після смерті. | Про випадковості, доброті і гармонії у Всесвіті. | Про минуле, сьогодення і майбутнє. | Не кожному дано право, дізнатися небесні таємниці. | Світ тіней. | І знову про «комету-відплата». |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати