Головна

І знову про «комету-відплата».

1. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 1 сторінка
  2. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 2 сторінка
  3. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 3 сторінка
  4. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 4 сторінка
  5. III. Віднімання з чисел 6, 7, засноване на зв'язку між сумою і доданками.
  6. S: Всесвітній поштовий союз заснований в
  7. XV. ОБГРУНТУВАННЯ ЛІКУВАННЯ ЦЬОГО ХВОРОГО

Гіпотетична орбіта "комети-відплата"

Ванга жила, переживаючи незліченні страждання людей зі світу минулого, сьогодення і майбутнього. Ось що вона говорила Красиміром Стоянової: «Іноді я буваю дуже нервовою, а люди думають, що я погана. Я бачу кільце, яке поступово стягується навколо Землі, переживаю муки всіх людей і не можу, та й не смію пояснити це, тому що один дуже строгий голос безперервно попереджає мене, щоб я і не намагалася нічого пояснювати, так як люди заслуговують ту життя, яку ведуть ». Не знаючи точного змісту цього пророцтва «Про стискається навколо Землі кільці»,я лише можу припустити, що в даному випадку мова йде про наближення терміну глобальної космічної катастрофи Землі, пов'язаної з «кометою-відплата», Інформація про яку в середні століття була вилучена з обігу. І Ванга кажучи про Апокаліпсис, старанно уникала називати терміни цього лиха. Але іноді вона все-таки зачіпала цю тему.

Світ тіней. | Ванга про «комету-відплата».

Нострадамус. | Нострадамус про «комету - відплата» і «кінець світу». | Нострадамус про Веселці Завіту | Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. | Ванга. Вікно в інший світ. | Ванга. Вікно в інший світ. | Про життя після смерті. | Про випадковості, доброті і гармонії у Всесвіті. | Про минуле, сьогодення і майбутнє. | Не кожному дано право, дізнатися небесні таємниці. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати