Головна

Про життя після смерті.

1. A.1.a.i.2. Повна послідовність рахунків
  2. D. Всі операції, пов'язані зі страхуванням життя
  3. F. Наслідки фінансової нестабільності
  4. HELLP. Перитоніт після кесарева розтину. Сепсис. Септичний шок.
  5. IV. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ (Anamnesis vi tae)
  6. Ls-послідовності

На самий обговорюваний в нашому суспільстві питання: «Чи є життя після смерті?» Ванга відповіла однозначно і просто.

Ось що повідомляє Красимира Стоянова про одне з її діалогів з відвідувачем: «Найдивнішим проявом ясновидческой дару Ванги, на думку багатьох фахівців, є її вміння" спілкуватися "з померлими рідними, близькими і знайомими тих, хто до неї приходить. Уявлення Ванги про смерть, про те, що відбувається з людиною після неї, різко відрізняються від загальноприйнятих. Наведу один з діалогів Ванги з режисером П. І. (запис 1983 року).

- Я тобі вже сказала, що після смерті тіло розкладається, зникає, як і все живе після смерті. Але певна частина тіла не піддається гниттю, не гниє.

- Мабуть, мається на увазі душа людини?

- Не знаю, як назвати. Я вважаю що, то в людині, що не схильне до гниття, розвивається і переходить в нове, більш високий стан, про який ми нічого конкретно не знаємо. Приблизно відбувається так: вмираєш неписьменним, потім вмираєш учнем, потім людиною з вищою освітою, потім вченим.

- Так, значить, людини чекає кілька смертей?

- Смертей кілька, але вища початок не вмирає. І це душа людини.

для Ванги смерть - лише фізичний кінець, а особистість зберігається і після смерті ».

Це пророцтво Ванги дуже нагадує вчення про реінкарнацію в буддизмі, В якому, правда, є істотне доповнення, що душі поганих людей перетворюються в «братів наших менших» (тварин), або навіть, в дерева і рослини. Не беруся судити про науковості вчення про реінкарнацію, але це дивно гарне релігійне віровчення, а я давно переконався на власному досвіді роботи з міфами, що красиві міфи, як правило, як закон, ніколи не бувають брехливими.

На сьогоднішній день вчені так і не визначилися, чи можливе життя після смерті, і для нас - це питання віри і релігійного виховання, а тому кожен має право сам визначити ступінь своєї довіри до викладення інформації.

Ось що з цього приводу написав Рей Бредбері в "Марсіанських хроніках".

"... Помилку допустили ми, коли з'явився Дарвін ... Потім раптом виявили, що Дарвін ніяк не узгоджується з нашою релігією. Тоді ми почали крушити релігію. І відмінно досягли успіху! Втратили віри і стали ламати собі голову над сенсом життя. Якщо мистецтво - всього лише вираз незадоволених пристрастей, якщо релігія - самообман, то для чого ми живемо?

Віра на все знаходила відповідь. Але з приходом Дарвіна і Фрейда вона вилетіла в трубу. Як був рід людський заблукали, так і залишився ... "
Що сказати з цього приводу?

У мене ніколи не було сумніву в тому, що Біблія - ??абсолютно наукова книга. Але вона написанаміфологічним мовою, Таємниця якого для нас виявилася втраченою в минулих століттях. Мої книги лише відкривають завісу таємниці над міфами і легендами, але я вірю, що пройде зовсім небагато часу і люди зможуть повністю розкрити таємницю інформації, яку до сих пір зберігають біблійні тексти. Точно так же, як зуміли прочитати шумерські і єгипетські тексти, по крупицях збираючи розрізнені крупиці загублених знань.

Ванга. Вікно в інший світ. | Про випадковості, доброті і гармонії у Всесвіті.

Сівілліних пророцтва в книгах античних авторів. | Примітка. | Біблійні пророки. | Три рівня пізнання біблійних текстів пророка Мойсея. | Про біблійних афоризмах. | Нострадамус. | Нострадамус про «комету - відплата» і «кінець світу». | Нострадамус про Веселці Завіту | Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. | Ванга. Вікно в інший світ. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати