Головна

Ванга. Вікно в інший світ.

1. Архівація файлів в «Провіднику» або іншій папці.
  2. В якому випадку керівник споживача може звільнити від стажування працівника, що переходить з одного цеху в інший, якщо характер його роботи та тип обладнання не змінюються?
  3. Ванга. Вікно в інший світ.

Багато авторів, скептично що відносяться до незвичайного дару Ванги, вважають, що на неї працювали агенти болгарських спецслужб, які збирали детальні відомості про людей, які приїжджають до неї з усього світу. Ця брехня охоче тиражується в засобах масової інформації, хоча і не витримує ніякої критики.

Ну, наприклад, як пояснити той факт, про який повідомляє Красимира Стоянова, в своїй книзі: «Ванга пророкує долю новонародженим і навіть ще не народженим дітям, бачить людей і розмовляє з ними, незважаючи на те, що вони померли 100, 200 і навіть ще більше років тому, з людьми, про яких навіть їхні близькі вже не пам'ятають ».

Я щось не пригадую таких спецслужб, які могли б «працювати» з ще не народилися немовлятами. Та й пророкувати Ванга розпочала задовго до того, як в Болгарії з'явилися зазначені «спецслужби». Я не люблю писати про погані людях, для яких є тільки один спосіб прославитися - це зганьбити знаменитого людини, а тому й не називаю їх імен.

Але охоче опублікованих «жовтою пресою» вигадки різних недобросовісних авторів, заважають читачеві об'єктивно оцінити дивовижний дар Ванги і феномен проріцательства, який з якихось, поки нез'ясованих причин, найкращим чином проявляється на місцях космічних вибухів.

Але наше оповідання не про бездарних «критиків» Ванги, а тому ми відразу перейдемо до основного розповіді про дивовижний і досі нерозгаданою феномен болгарської ясновидиці.

Ось нехитрий розповідь про Вангу, її близьких.

Її сестра Любка розповідала: «Вже стільки років ми разом! З дня мого народження я, можна сказати, не відходжу від неї, а все ж перебуваю в повному невіданні - звідки у сестри такі здібності? Що це за здібності? Не знаю. Як тільки не називають люди нашу Вангу: і ясновидиці, і ворожкою, і цілителька, і оракулом. Для мене вона - загадкова віщунка, якою однаково ясно видно минуле, майбутнє і, звичайно, справжнє. Я давно відмовилася від пояснень, не ищу їх, знаючи, що нічого не знайду, не намагаюся зазирнути в лабораторію її душі, хоча якраз заглядати немає потреби, Ванга вся нарозхрист, та не тими очима дивитися на неї треба. Ні, не тими, що у нас на лобі, а зовсім іншими. Ось так я вважаю і так думаю ».

І знову надамо слово Красиміром Стоянової: «З малих років я жила в" поле тяжіння "Ванги, не тільки я, звичайно, всі наші рідні і близькі. Добре пам'ятаю, що незвичайний дар Ванги навідріз відмовлялися визнавати медики.

Чого тільки не базікали про бідну мою тітку: і що вона шарлатанка, і спритна спекулянтка, яка має цілий штат шпигунів того, які збирають попередні дані про її "клієнтурі", а їй самій залишається лише, напустивши на себе таємничість, пророкувати, базікали також, що вона ворожка, що займається чорною магією і ще Бог знає що. Коли я була дитиною, сусідські діти дражнили мене, що я племінниця ворожки. Але Ванга всі ці брудні пропускала повз вуха, і дорікнути нас і самим прискіпливим людям було не в чому: жили бідно, святкової одежонки не мали. "Гонорари" Ванга ні з кого ніколи не брала, так що базікали про неї, швидше за все з простої людської заздрості.Так, на жаль, часто буває, і вчора було, і завтра буде ».

Красимира Стоянова розповідає, що «Одного разу одному відвідувачу Ванга розповіла про його покійної матері, а він запитав Вангу: може бути, його присутність викликало в ній образ померлої жінки? Ясновидица відповіла: "Та ні, вони приходять самі. Я для них - вікно в цей світ ".

Давайте зупинимося, тому що це важливо. Плутарх в діалозі «Про те, що Піфія паче не провіщає словами» пропонує нам наступне міркування. «Людська душа користується тілом як знаряддям, і при цьому сама душа є знаряддям Бога. Гідність же будь-якого знаряддя полягає в тому, що воно являє через себе задуми того, хто ним користується; але знаряддя не може показати задум Творця чистим і неушкодженим, при передачі воно незмінно домішує і щось від себе ... ».

Всякий раз, коли на Землі з'являється новий пророк, люди отримують шанс дізнатися нове про світ нематеріального, заглянути в вікно за межі нашого знання. Але з різних причин, кожен раз люди не можуть використовувати цей шанс собі на благо. Вважаю, що нам сильно заважає наше неповноцінне освіту і зарозуміла віра, що ми знаємо про цей світ все, А тому не може бути іншого невідомого нам шляху пізнання Всесвіту. Наше дурне переконання в тому, що вчені знають все або майже все, сильно перебільшена. І хоча сучасна наука і відрізняється від часів середньовіччя, і, звичайно ж, з тих пір сильно просунулася в пізнанні таємниць Всесвіту, ми ще дуже далекі від раціонального пізнання безлічі таємниць матеріального світу. А про світ «нематеріальний», Сучасна наука взагалі практично нічого виразного сказати не може.

Ми поки не в змозі зрозуміти, чому феномен пророцтв доступний тільки деяким людям, а іншим ні. Але навіть ті, кому це дано, не в однаковій мірі володіють цим даром. Ось що про це свідчить племінниця Ванги.

Одного разу Красимира Стоянова прочитала Ванге статтю з газети про пророцтва Нострадамуса. «Ванга слухала дуже уважно, а потім зовсім коротко сказала:" Це дійсно цікаво, але не всі написане Нострадамусом вірно "».

Тому ми продовжимо добірку матеріалу про пророків і їхніх свідченнях, пов'язаних з «кометою-відплата», пам'ятаючи про те, що не всі, навіть начебто «визнані великими» пророки, були однакові в своїх здібностях.

Ванга. Вікно в інший світ. | Про життя після смерті.

Другі Сівілліних книги. | Сівілліних пророцтва в книгах античних авторів. | Примітка. | Біблійні пророки. | Три рівня пізнання біблійних текстів пророка Мойсея. | Про біблійних афоризмах. | Нострадамус. | Нострадамус про «комету - відплата» і «кінець світу». | Нострадамус про Веселці Завіту | Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати