Головна

Ванга. Вікно в інший світ.

1. Архівація файлів в «Провіднику» або іншій папці.
  2. В якому випадку керівник споживача може звільнити від стажування працівника, що переходить з одного цеху в інший, якщо характер його роботи та тип обладнання не змінюються?
  3. Ванга. Вікно в інший світ.

"Я поставлена ??тут і строго відміряють певний час мого перебування на землі.
Я подаю руку зневіреним і вказую, куди їм йти ".

Ванга.

Ванга

Ванга народилася 31 січня 1911 року в югославському містечку Струмица. Надзвичайно працьовита, охайна і невибаглива, чесна і справедлива, нетерпима до лукавства і обману - такий запам'яталася Ванга своїм близьким. Вона однаково любила чистоту в почуттях і чистоту в будинку. Її ім'я Вангелія (досл. «Носій благої вісті») виявилося пророчим.

На жаль, ми до сих пір так і не оцінили значення феномена Ванги, і не скористалися наявною у нас можливістю зазирнути з нашегоміра в таємничий світ нематеріального. Більш того, до сих пір не припиняються спроби представити унікальний дар Ванги, як один із проявів шарлатанства.

На жаль, і за життя Ванги, знаходилося чимало негідників, які використовували свою владу і можливості, для приниження гідності Ванги. Були й спроби її фізичного знищення, про одну з яких розповіла Красимира Стоянова в своїй книзі про Вангу.

Красимира Стоянова розповідає, що при встановленні нової влади в Болгарії, «Один з командирів ..., який у числі перших увійшов в Петрич, отримав завдання ліквідувати всі шкідливі елементи в місті, в тому числі і Вангу, тому що вона своїми прогнозами насаджувала марновірства серед людей, і новий лад не міг допустити існування таких шкідливих пережитків минулого.

Поки командир міркував, як йому виконати наказ, сталося наступне ...

Солдат верхи на коні віз пакет із секретними документами з одного прикордонної застави на іншу. Від безсонної роботи по встановленню в цьому краю народної влади все страшно втомлювалися. Прибувши на заставу, солдат виявив, що десь по дорозі впустив пакет з документами. Ситуація безвихідна! Йому загрожувала смертна кара. Хлопця відразу ж заарештували, і його повинен був судити військовий трибунал.

Але винний попросив дати йому день на пошуки загублених документів, а щоб не подумали, що він має намір втекти, попросив, щоб його супроводжував озброєний солдат. Командир відмовлявся, це було заборонено, але хлопець так просив дати йому останній шанс, що командир погодився.

Спустилися з гір, і солдатик відразу ж попрямував в Петрич до Ванги, щоб попросити її допомогти йому. А вона веліла піти в гори на ту галявину, де він дав перепочинок коню, і уважніше пошукати в траві поблизу. Саме там, за її словами, впав пакет, прив'язаний до сідла, і все ще лежить, ніким не помічений. Солдати відразу ж пішли на вказане місце, і знайшли втрату. Повернулися на заставу, солдат вручив пакет і сказав: "Тепер можете мене судити!" Командир поцікавився, як йому вдалося знайти документи, і коли зрозумів, що допомогла Ванга, він вирішив, що вона корисна людина, і він не бачить причини її "ліквідувати". (Цей випадок був розказаний самим командиром) ».

Нострадамус про майбутню глобальної космічної катастрофи. | Ванга. Вікно в інший світ.

Сівілліних книги. | Другі Сівілліних книги. | Сівілліних пророцтва в книгах античних авторів. | Примітка. | Біблійні пророки. | Три рівня пізнання біблійних текстів пророка Мойсея. | Про біблійних афоризмах. | Нострадамус. | Нострадамус про «комету - відплата» і «кінець світу». | Нострадамус про Веселці Завіту |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати