Головна

Легенда про Люцифера.

1. КВИТОК 10 ЛЕГЕНДА про покликання варягів ЯК ІСТОРИЧНИЙ ДЖЕРЕЛО
  2. Квиток 45: Філософсько-соціологічні погляди Ф. М. Достоєвського. «Легенда про Великого Інквізитора».
  3. Восточнокархайдская легенда, розказана Тобордом Чорхава з Вогнища Горінхерінг і записана Дж. Аи, 93/1492.
  4. Легенда про Голубом Лотосі
  5. Легенда про Крез.

І тут доречно навести легенду про Люцифера (досл. «светонесущей»), який є символом стовпи светоносного космічного електророзрядного вибуху, що погубив Вавилон,інформацію про якому, щоб не бути звинуваченим в релігійній єресі, я навмисне викладаю по міфологічному словнику:

«Люцифер, (Лат., "ранкова зірка"), В християнській традиції одне з позначень сатани, Як гордовитого і безсилого наслідувача того світла, який становить містичну «славу» божества.

Воно сходить до старозавітного пророцтва про загибель Вавилона, В якому з історично актуальними аспектами переплітаються есхатологічні мотиви, і царю Вавилона додані риси язичницького демона ...: «Як упав ти з неба, Денница, сину зірниці Розбився об землю, погромнику народи.

лабіринт

А говорив у серці своєму: «зійду на небо, вище зірок Божих поставлю престола свого, і сяду я на горі збору богів на кінцях північних, зійду на висоти хмарні, буду подібний до Всевишнього ».

Та скинений ти до шеолу, до найглибшого пекла ». (Іс. 14, 12-15). ...

А ось як в новозавітних текстах Христос називає себе самого: «Я єсмь ... зоря ясна і рання» (Одкр. 22:16;) ... »

(Див. Міфологічний словник, гл. Ред. Є. М. Мелетинський, М., изд. «Радянська енциклопедія», 1990 р. Стор 324).

Вид лабіринту має і загадкова структура Гуель-Ер-Ришат, Яка є земним слідом, які залишилися на місці гігантського космічного електророзрядного вибуху, походження якого так і не змогли зрозуміти сучасні вчені.

Сейду.

Племена саамів вважають, що лабіринти будували на честь Сейду.Сейду - ритуальні рукотворні тури-ідоли в честь небесних божеств, складені з каменів, на місці космічних вибухів, і тому нерідко розташовувалися поруч з лабіринтами. Їх спорудження приписували історичним або міфічним особистостям.

лабіринт

слово «Сейд» по саамське означає - «священний камінь», а лопарско слово «Сейд» означає «божество». Тобто, попросту кажучи, Сейд - це рукотворний знак, що позначає обожнювання небесний камінь.

И обожнювання небесних каменів властиво не тільки язичницьким, а й всіх основних сучасним найбільш шанованою релігійних культів.

Сейду, за повір'ям, «злі камені», які треба задобрювати, приносячи їм жертви. Деякі вважають, що вони є аналогами скіфських «кам'яних баб».

Таким чином, лабіринти - це ні що інше, як«Шкідники знаки», Поруч з якими, душам померлих, встановлювали кам'яні вівтарі і Сейду.

Треба сказати, що ця традиція відома ще з часів Римської імперії, в якій душі померлих (мани), шанувалися нарівні з богами і їм ставили кам'яні вівтарі (жертовники).

І ми до сих пір, в великодні дні, не замислюючись над сутністю виконуваного ритуалу, Залишаємо на могильному горбку (могильному камені) близьких, якусь їжу, як ритуальне жертвопринесення.

Лабріс.

«Найбільші вчителя богослов'я погоджуються, що майже всі стародавні книги написані символічною мовою, зрозумілою тільки присвяченим»

Олена Блаватська

Походження лабіринтів. | Міфи - носії наукової інформації.

Про це свідчить вся історія людства. | Церковна догма. | Армагеддон. | Те, що здається дивним, рідко залишається непоясненим »Ліхтенберг | Л. Н. Толстой | А. Ейнштейн | Дерек В. Елджер, англійський геолог | Лабіринт. | Малюнки лабіринтів. | Культові лабіринти в християнських храмах. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати