На головну

Спокій марення. глава 2

1. Philips п о м о ж е т м о л о д и м р о д і т е л я м о б р е з т і д у ш е в н и й спокій з пом про щ ь ю Dial-Up Baby Monitor
  2. Дата перекладу та ж, так як пацієнт проходить через приймальний покій транзитом
  3. І знову - не хвилюйтеся щодо спорожнення кишечника
  4. Виливниці для відливання зливків киплячої і напівспокійної сталі
  5. Виливниці для відливання злитків спокійної сталі
  6. Хто хоче, щоб його думка була прийнята, повинен висловити його спокійно і неупереджено ».

Тиша мовчала у відповідь. Сидів старий ліс. У спокої тобі не дають спати. Чого ж вони хочуть. Нікому не можна знати. Друк стоїть на тобі. Очі умерают від зла. Чого ти ещешь, не знаєш, а мені то пора.

Шлях мій дальній йде, я то стою і собі не даю зрозуміти. Вісник темряви дерзає мій спокій. Звісточка з небес прийде і тебе щось нове знайде. Посмійся бреду у відповідь і прожени пернатого геть. Очі закриті, простір завжди одне. Думки, ідеї, мені все одно. Дасть мені відповідь вічне ніщо, в спокої дерзаючи моє. Я вже тут. Дивіться дурнів, я на коні. Знання в моїх руках, в ваших очах.

Дивилася діва на старця, який він же все такі дурний. Все що знала вона. Відображення знання. Дурість твоя. Коли тобі шепотіли ти нічого не знав, лише свої доміслі включав. Може все таки пора, відкрити тобі очі.

Мої ноги укутані в тепло. Слова так і течуть від тебе рікою. Сонце світило, таки навіщо. Бачу я, напевно сліпих. Руки мої це маленька тятива. Стріли мої, дурні слова. Підкорися ти Діян, мандрівник. Вічна господар Неда мені спокій. Його руки так холодно, а серце так шалено грає Чечотка. Я зійшов з розуму, визиває мені дощь. Відкрию собі двері, в світ світлого мороку. Навіщо мені світло, якщо ти обопільне завтра. Сьогодні одне, а завтра інше. Привіт мій поріг, як твої справи, сьогодні ти зол. Ну прости мій поріг - я не твій гість.

Скажи мені поки і розвернися. Гора за плечима заважає моєму спокою. Завтра я принесу вам спокій. Поїж перед цим добре. Ідіотська йдеться від нього і я сміюся часом довго. Можна я вийду. Привіт і поки, все коло твій я пройшов. В ідилії структуру збирав і зламав я палець. Скажу по секрету, не свій.

Цар заснув, зграя. Тепер снитися йому страх. Я знову пішов і гість мій до нього додому зайшов. Обитель марення посадила мене за стіл і дала мені найпрекрасніше. Сказала я щастя. Розсміявся у відповідь, ти несеш мене в марення.

Вона образилася, закрила очі. Залишив спокій і сказав що мені пора. А завтра не буде, сказала вона. Прекрасна жарт принцеса, але мені пора. Чекають мене мої справи. Дерзайте ти час мандрівник. Лише тінь і не більше.

Вікно відкриваю, руки мої тягнутися до зірок. Ой вибачте це прекрасне горе. Світишся сьогодні як тонкий світ. Обмани мене знову. Утянішь в морок нічних порогів. Я вже біжу за тобою і знову падаю тобі в руки. Пальці мої страдат від нудьги.

Зірка впала, хто то гадав на неї. Заглянув сьогодні в свій гороскоп. Кажуть що я як завжди багатий і успішний. Зрозумів що потрібно сидіти і мовчати. Багатство і успіх зі мною не говорять.

Темна рука тягнулася до мене. Казала що знає мене. Сказала що завжди і до кінця життя. Маленький хлопчик говорив лише зі мною. Сьогодні не підемо ми за жебраком дурнем.

Тонка грань, сліпа дорога ... тихий шепіт владики. Відчуваю двері відкриті. Входжу я тепер .. йду за богами. Пора всім спати ...

Кличе тепер лише шепіт. Люди говорять що знає може все. Я покрутив їм трохи руки. Неміч і свербіж гріють мій маленький смарагд. Тепло дотик смерті.

Інсульт у дітей | Усім шанувальникам Сахадж-поезії!
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати