На головну

Розділ III. Організація донорства крові її компонентів

1. A) все майно, включаючи грошові кошти, закріплене на праві оперативного управління або господарського відання за підприємствами та організаціями;
  2. A) проект розділу Балкан між Росією і Австрією
  3. D) процес поділу однорідних сипучих матеріалів на фракції (класи) за розмірами складових їх частинок
  4. I. Організаційно-методичний розділ
  5. I. Організація і проведення
  6. I. ЦІЛЬОВОЇ РОЗДІЛ
  7. IBM Team Unifying Platform. Ефективна організація спільної роботи над проектом

Стаття 13. Організації охорони здоров'я, що здійснюють заготівлю, переробку, зберігання донорської крові та її компонентів

Заготівлю, переробку, зберігання та забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів здійснюють державні організації охорони здоров'я. В установчих документах таких організацій заготівля, переробка, зберігання і забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів повинні бути вказані в якості основної діяльності.

У державних організаціях охорони здоров'я з метою здійснення заготівлі, переробки, зберігання і забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів можуть створюватися відділення переливання крові.

Відділення переливання крові, створені в муніципальних установах охорони здоров'я не пізніше 1 січня 2006 року, має право здійснювати заготівлю, переробку, зберігання та забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів.

Наділення органів місцевого самоврядування державними повноваженнями з організації заготівлі, переробки, зберігання і забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів здійснюється відповідно до положень статті 19 Федерального закону від 6 жовтня 2003 року N 131-ФЗ "Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації" .

Вимоги до організацій охорони здоров'я (структурних підрозділах), що здійснює заготівлю, переробку, зберігання та забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів, затверджуються в порядку, який визначається уповноваженим Кабінетом Міністрів України центральним органом виконавчої влади.

Правила заготівлі, переробки, зберігання і забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів затверджуються федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з вироблення державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері охорони здоров'я.

Державне і муніципальне майно, закріплене за організаціями охорони здоров'я, що здійснюють заготівлю, переробку, зберігання та забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів, приватизації не підлягає.

Стаття 14. Порядок взяття крові та її компонентів від донора

Взяття крові та її компонентів проводиться після медичного обстеження донора в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що здійснює нормативне правове регулювання в сфері охорони здоров'я.

Стаття 15. Контроль за якістю донорської крові та її компонентів

Кров, її компоненти, що випускаються організаціями служби крові, підлягають обов'язковому контролю з боку федерального органу виконавчої влади, до компетенції якого входить здійснення державного контролю та нагляду в сфері охорони здоров'я, в порядку, встановленому федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з вироблення державної політики та нормативно -правових регулювання в сфері охорони здоров'я.

Порядок взаємодії організацій, що здійснюють заготівлю, переробку, зберігання та забезпечення безпеки донорської крові та її компонентів, і біопредпріятій з виробництва препаратів з донорської крові визначається уповноваженим Кабінетом Міністрів України центральним органом виконавчої влади.

Стаття 16. Відповідальність посадових осіб організацій охорони здоров'я

Посадові особи організацій охорони здоров'я несуть відповідно до законодавства Російської Федерації відповідальність за порушення порядку заготівлі, переробки, зберігання крові, її компонентів та застосування препаратів з донорської крові.

Розділ II. Права, обов'язки донора і заходи соціальної підтримки, що надаються йому | Розділ IV. Заключні положення

Розділ XII. Відповідальність за заподіяння шкоди здоров'ю громадян | Стаття 1. Медичне страхування | Розділ 2. Система медичного страхування | Розділ 3. Діяльність страхових медичних організацій | Розділ 4. Діяльність медичних установ в системі медичного страхування | Розділ 5. Регулювання відносин сторін у системі медичного страхування | Глава II. Медична допомога ВІЛ-інфікованим | Глава III. Соціальна підтримка ВІЛ-інфікованих і членів їх сімей | Глава IV. Соціальна підтримка осіб, що піддаються ризику зараження вірусом імунодефіциту людини при виконанні своїх службових обов'язків | Глава V. Прикінцеві положення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати