Головна

Глава IV. Соціальна підтримка осіб, що піддаються ризику зараження вірусом імунодефіциту людини при виконанні своїх службових обов'язків

1. Cистема знань людини
  2. III. Етап «ефект флюідності». Підсвідоме сприйняття людини
  3. IVПсіхіческіе стану і безпеку людини.
  4. V БАТЬКІВСТВО У ЛЮДИНИ - СОЦІАЛЬНЕ ВИНАХІД
  5. V. ТОВАРИСТВО ЯК всеохоплююче соціальне СИСТЕМА
  6. А педагогіка - наука про розвиток життєвого досвіду людини (учня). Це і є її предмет!
  7. А) Декларації прав людини і громадянина 1789 р, Конституції 1791 р .;

Стаття 22. Гарантії в галузі праці

1. Працівники підприємств, установ і організацій державної системи охорони здоров'я, що здійснюють діагностику та лікування ВІЛ-інфікованих, а також особи, робота яких пов'язана з матеріалами, що містять вірус імунодефіциту людини, мають право на скорочену тривалість робочого часу, додаткова відпустка за роботу в особливо небезпечних для здоров'я і важких умовах праці відповідно до законодавства Російської Федерації.

Постановою Мінпраці РФ від 08.08.1996 N 50 затверджено Порядок надання скороченої тривалості робочого часу (36 годин на тиждень) та щорічної оплачуваної відпустки тривалістю 36 робочих днів (з урахуванням щорічної додаткової відпустки за роботу в небезпечних для здоров'я умовах праці) працівникам організацій охорони здоров'я, що здійснюють діагностику і лікування ВІЛ-інфікованих, а також працівникам організацій, робота яких пов'язана з матеріалами, що містять вірус імунодефіциту людини.

Порядок надання зазначених гарантій і встановлення розміру надбавок до посадових окладів за роботу в особливо небезпечних для здоров'я і важких умовах праці працівникам федеральних установ охорони здоров'я визначається Урядом Російської Федерації.

Порядок надання зазначених гарантій і встановлення розміру надбавок до посадових окладів за роботу в особливо небезпечних для здоров'я і важких умовах праці працівникам закладів охорони здоров'я суб'єктів Російської Федерації визначається органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації.

2. Працівники підприємств, установ і організацій державної системи охорони здоров'я, що здійснюють діагностику та лікування ВІЛ-інфікованих, а також особи, робота яких пов'язана з матеріалами, що містять вірус імунодефіциту людини, підлягають:

обов'язковому страхуванню на випадок заподіяння шкоди їх здоров'ю або смерті при виконанні службових обов'язків в порядку, встановленому законодавством Російської Федерації;

обов'язковому соціальному страхуванню від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в порядку, встановленому законодавством Російської Федерації.

Глава III. Соціальна підтримка ВІЛ-інфікованих і членів їх сімей | Глава V. Прикінцеві положення

Розділ VIII. Гарантії здійснення медико-соціальної допомоги громадянам | Розділ IX. медична експертиза | Розділ X. Права і соціальна підтримка медичних і фармацевтичних працівників | Розділ XII. Відповідальність за заподіяння шкоди здоров'ю громадян | Стаття 1. Медичне страхування | Розділ 2. Система медичного страхування | Розділ 3. Діяльність страхових медичних організацій | Розділ 4. Діяльність медичних установ в системі медичного страхування | Розділ 5. Регулювання відносин сторін у системі медичного страхування | Глава II. Медична допомога ВІЛ-інфікованим |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати