На головну

Розділ III. Організація охорони здоров'я громадян у РФ

1. A) все майно, включаючи грошові кошти, закріплене на праві оперативного управління або господарського відання за підприємствами та організаціями;
  2. A) проект розділу Балкан між Росією і Австрією
  3. D) процес поділу однорідних сипучих матеріалів на фракції (класи) за розмірами складових їх частинок
  4. I. Організаційно-методичний розділ
  5. I. Організація і проведення
  6. I. ЦІЛЬОВОЇ РОЗДІЛ
  7. IBM Team Unifying Platform. Ефективна організація спільної роботи над проектом

Стаття 11. Санітарно-епідеміологічне благополуччя населення

З питання, що стосується санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, см. Федеральний закон від 30.03.1999 N 52-ФЗ.

Санітарно-епідеміологічне благополуччя населення забезпечується проведенням державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, громадськими об'єднаннями та громадянами гігієнічних і протиепідемічних заходів, дотриманням санітарних правил, норм і гігієнічних нормативів, системою державного санітарно-епідеміологічного нагляду, а також комплексом інших організаційних , правових та економічних заходів відповідно до санітарним законодавством Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації, муніципальними правовими актами.

Стаття 12. Державна система охорони здоров'я

До державної системі охорони здоров'я ставляться федеральні органи виконавчої влади в галузі охорони здоров'я, органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації в області охорони здоров'я, Академія медичних наук, які в межах своєї компетенції планують і здійснюють заходи з охорони здоров'я громадян.

До державної системі охорони здоров'я також відносяться перебувають у державній власності і підлеглі федеральним органам виконавчої влади або органам виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації в області охорони здоров'я лікувально-профілактичні та науково-дослідні установи, освітні установи, фармацевтичні підприємства та організації, аптечні установи, санітарно-профілактичні установи , територіальні органи, створені в установленому порядку для здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду, установи судово-медичної експертизи, служби матеріально-технічного забезпечення, підприємства з виробництва медичних препаратів і медичної техніки та інші підприємства, установи та організації.

У державну систему охорони здоров'я входять медичні організації, в тому числі лікувально-профілактичні установи; фармацевтичні підприємства та організації; аптечні установи, створювані федеральними органами виконавчої влади в галузі охорони здоров'я, іншими федеральними органами виконавчої влади і органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації.

Стаття 13. Муніципальна система охорони здоров'я

До муніципальної системі охорони здоров'я відносяться органи місцевого самоврядування, уповноважені на здійснення управління в сфері охорони здоров'я, а також знаходяться в муніципальній власності медичні, фармацевтичні та аптечні організації, які є юридичними особами.

Органи місцевого самоврядування, які здійснюють управління у сфері охорони здоров'я, несуть відповідальність в межах своєї компетенції.

Стаття 14. Приватна система охорони здоров'я

До приватної системі охорони здоров'я відносяться лікувально-профілактичні та аптечні установи, майно яких перебуває у приватній власності, а також особи, які займаються приватною медичною практикою і приватною фармацевтичною діяльністю.

У приватну систему охорони здоров'я входять медичні та інші організації, що створюються і фінансуються юридичними і фізичними особами.

Стаття 15. Ліцензування медичної і фармацевтичної діяльності

Ліцензування медичної і фармацевтичної діяльності здійснюється відповідно до законодавства Російської Федерації.

Розділ II. Повноваження Федеральних органів державної влади, органів державної влади суб'єктів РФ і органів місцевого самоврядування в галузі охорони здоров'я | Розділ IV. Права громадян у сфері охорони здоров'я

Глава 1. Основи Конституційного ладу | | Глава 4. Президент Російської Федерації | Глава 5. Федеральні Збори | Глава 6. Уряд Російської Федерації | Глава 7. Судова влада | Глава 8. Місцеве самоврядування | Глава 9. Конституційні поправки та перегляд Конституції | Програма державних гарантій надання громадянам Російської Федерації безкоштовної медичної допомоги на 2009 рік | РОЗДІЛ II. ФЕДЕРАЛЬНІ ЗАКОНИ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати