Головна

Записи в блокноті

  1. Between- визначає, чи знаходиться числове значення в зазначеному діапазоні. Формат запису Between # вираження1 # and # вираженіе2 #.
  2. А) записи в щоденнику повинні відповідати завданням і графіком проходження практики;
  3. Аудіо- та відеозаписи
  4. Види (форми) записи прочитаного
  5. Зовнішні запам'ятовуючі пристрої, класифікація, характеристики. Щільність запису.
  6. Чарівні Магічні Записи
  7. Завдання 8. Додайте в базу даних записи, використовуючи форму.

Коли того ж вечора я приїхав в офіс, Брайан вже чекав мене з блокнотом.

- Величезне спасибі, що погодилися зі мною зустрітися, - сказав він. - Ви, напевно, втомилися до кінця дня?

- Втомився, але до сну мене поки не хилить.

- Весь день я думав про нашу розмову. Тепер все стало на свої місця. Як я не розумів цього стільки років?

- Важливо те, що тепер ми можемо істотно змінити ситуацію. Ти готовий?

- Так, - сказав він, відкриваючи блокнот.

Почали ми з батьків. Останні кілька років батько Браян не випиває, однак у нього бувають зриви.

Влаштувавшись на нову роботу, Брайан тепер бачиться з батьком і матір'ю раз в три місяці.

- Чи часто ви розмовляєте по телефону або спілкуєтеся по електронній пошті? - Запитав я.

- Я не пишу їм, бо вони не вміють користуватися комп'ютером, але раз в тиждень дзвоню, цікавлюся, чи все в порядку.

- Добре, - сказав я. - Принцип 1: "Починай з того, що вже маєш".

Брайан так і записав у своєму блокноті: "Починай з того, що маєш". Запевняю вас, цей юнак був готовий до змін.

- А тепер я поясню тобі, що ти вже маєш. Підіб'ємо якусь риску під тим, про що ми говорили сьогодні вранці. Тепер ти став уже дорослим, але ніколи в житті не чув, щоб батько говорив: "Я тебе люблю і пишаюся тобою, синку". Ти не пам'ятаєш, щоб і мама тебе хвалила. Правда?

Брайан кивнув.

- Багато років ти намагався позбутися душевного болю і переконати себе, що все це дрібниці. Але твої сльози під час нашої розмови показали, що це не так. Принцип 2: "Займи активну позицію".

Брайан знову старанно записав.

- До сих пір ти займав пасивну позицію. Ти страждав мовчки. З сьогоднішнього дня хочу запропонувати тобі почати все з початку. Любити - значить проявляти ініціативу. Тобі необхідно прийняти рішення говорити або робити оточуючим приємні речі, щоб це принесло їм користь і додало більше сенсу твоєму житті.

Атмосфера несхвальних слів | заохочення батьків


Одружений | Юнак із залізним ореолом | відсутній інгредієнт | роль батьків | Обсесивно стадія любові | стадія завіту | Уміння висловлювати любов на зрозумілій мові | П'ять мов на всі випадки життя | Ас в футболі і невдаха в особистому житті | складання переліку |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати